Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak korzystnie wynająć biuro?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 13 październik 2014 - 09:34

Przedsiębiorca, który zamierza wynająć powierzchnię biurową powinien przede wszystkim ustalić zasady korzystania z biura, wysokość i termin płatności czynszu za najem. Może dodatkowo zastrzec sobie prawo do całodobowego korzystania z lokalu.

Powrót do artykułu: Jak korzystnie wynająć biuro?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 09:34

Z wynajmującymi lokale użytkowe naprawdę trzeba uważać. I na pewno uważnie czytać umowę najmu. Wynajmujący szukają szybkiego zarobku, a wiadomo każda firma potrzebuje biura i tym sposobem wpadają w pułapki!

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano 23 październik 2014 - 10:51

Dlatego ja jestem akurat zwolennikiem wynajmowania takich powierzchni u firm, które się tym zajmują profesjonalnie, a nie z doskoku. Przykładowo firmy takie jak Partner Capital mają już określone standard i różnorodną lokalizacje, więc niezależnie od wymagań pewnie są wstanie znaleźć odpowiednie miejsce. W zasadzie dobry pośrednik praktycznie niweluje wszystkie możliwie problemy które mogą się pojawić do zera. Ewentualnie kontakt tutaj.  Mnie interesowała Warszawa, ale firma chyba ogólnopolska. 

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 07:16

Proszę bardzo - tabelaofert.pl/biura W Polsce mamy teraz rekordową ilość wolnych nieruchomości biurowych i nie tylko. Właśnie dlatego pojawiają się aż takie problemy ze sprzedażą i wynajmem. Trzeba mocno zjechać z ceny żeby znaleźć klienta i póki co nie ma perspektyw na zmiany.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Guest_wk65

Guest_wk65
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 15:03

ja polecam zapoznać się z ofertą rzetelnej agencji www.gwiazda.info

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:23

Jeśli ktoś chce wynająć biuro w Warszawie, na Woli to polecam biuro gwiazda.info :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych