Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak oszczędzać na energii elektrycznej w firmie?

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 10 październik 2014 - 11:14

Dni stają się coraz krótsze, w naszych firmach coraz dłużej pali się światło, co przekłada się na wyższe rachunki za prąd. Najwyższa pora, by zadbać o ograniczenie kosztów energii. Od czego powinniśmy zacząć?

Powrót do artykułu: Jak oszczędzać na energii elektrycznej w firmie?

#2 Guest_kiki

Guest_kiki
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 11:14

kupić energooszczędną lodówkę, pralkę i inne.Teraz nie wazne jaki sprzęt bo i tak zepsuje się o okreslonym czasie , więc trzeba kupić tanio i cos co nie zeżre zbyt dużo prądu. Widziałem w media expert jest jakas promocja że im więcej wydasz tym masz większą zniżkę..

#3 Guest_rudu

Guest_rudu
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 12:06

tez mi się tak wydaje, a co do promocji to widze ze minimalne zakup y trzeba zrobic za 2000, więc w sumie to nawet spoko :)

#4 Guest_Aluterski

Guest_Aluterski
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 15:57

Przed zmianą dostawcy należy przede wszystkim przeanalizować stan rynku i nie podpisywać w ciemno umów pełnych kruczków, są do tego dość wiarygodne porównywarki typu lepsza oferta,

#5 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 12:14

Aluterski ma rację, trzeba mocno przeanalizować rynek. Ja miałem pełno ofert od firm i zanim wybrałem to skontaktowałem się z doradcą z help-finanse. Oni pomogli wybrać mi taniego dostawcę i przede wszystkim uczciwego. Jeśli chcecie zmieniać dostawcę to możecie skorzystać z help-finanse bo na pewno zmienicie wtedy na lepsze.

#6 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 14:43

U mnie najwięcej zawsze szło na serwerownię. W końcu zleciłem audyt Fast Group, wdrożyłem zaproponowane zmiany i nawet na tym polu udało się wprowadzić znaczne oszczędności.

#7 Guest_werna

Guest_werna
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 09:33

My mamy normalnie prąd, bo jak zmieniliśmy, to było niekorzystnie. Za to duże oszczędności mamy na monitoringu wydruku Documaster i na zegarkach (pracownicy zapisują co ile robią.

#8 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 09:53

Czy chcąc zaoszczędzić prąd, warto zaopatrzyć się w urządzenia firmy http://www.schneider...kiego-napiecia :)? Słyszałem, że umożliwiają one większą kontrolę nad energią elektryczną - czy to prawda?

#9 Guest_Artur K

Guest_Artur K
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 12:23

zmieniliśmy w firmie dostawcę prądu na Pulsar Energię i muszę przyznać, że sporo zaoszczędziliśmy dzięki temu ze w umowie mamy stałą cenę i niską stawkę za energię elektryczną - trzeba wiedzieć co się podpisuje

#10 Guest_szara

Guest_szara
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:56

My też chcieliśmy zmienić dostawcę, ale wystarczyła wymiana całego oświetlenia na activejety i mamy niższe rachunki za prąd.

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 608 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:07

Zakładamy źródła światła energooszczędne i to da różnicę w kosztach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych