Skocz do zawartości

Zdjęcie

motywacja pracowników

wróć do serwisu Kadry 61 odpowiedzi w tym temacie

#61 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:41

Zgadzam się z wami. Ja również twierdzę, że bardzo dobrą motywacją są premie pozapłacowe. Oczywiście dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą, ale nie sprawiają tak dobrego wrażenia jak np. karty na posiłki. W taki prosty sposób, można skutecznie zmotywować swoich pracowników, a dodatkowo zadbać o ich zdrowie. U mnie w firmie współpracujemy z Edenred - https://www.edenred.pl/pl/ gdzie znaleźliśmy bogatą ofertę na różnego rodzaju systemy motywacyjne. Polecam takie rozwiązanie, bo naprawdę działa!

#62 Daniłło

Daniłło

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2019 - 12:34

U mnie w pracy się poprawiło jak szef się zmienił, podniósł pensje i w końcu ogarnął panujący X lat chaos. Teraz każdy wie co ma robić, jest zadowolony, a co do integracji to często gęsto w ogrodzie za budynkiem firmowym robimy grilla rodzinnego latem, Czasem na piwo czy na ryby wypadamy w kilka osób z działu. Ogólnie takich imprez typowych nie ma poza piknikiem latem, ale i tak każdy przychodzi z pogodną miną rano. Ostatnio mieliśmy też wyjazd na konferencję wraz ze szkoleniem do Oławy w Oh-Kino, ale to tylko kilka osób z każdego działu. Moim zdaniem nic nie dadzą wypasione imprezy jak atmosfera jest do bani 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych