Skocz do zawartości

Prywatny Detektyw

Detektyw Dowody Majątek Pomoc

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Detektyw

Guest_Detektyw
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 09:39

Zebranie odpowiednio mocnego materiału dowodowego może znacznie przyspieszyć procesy w sprawach cywilnych, rodzinnych, rozwodowych, gospodarczych, majątkowych etc. Warto mieć asa w rękawie! Prywatny detektyw z ponad 22 letnim doświadczeniem pooże rozwiązać problemy na tle prywatnym i biznesowym udzielając skutecznej pomocy z zachowaniem dyskrecji.

Środki i sposoby działań dobierane są do specyfiki i rodzaju sprawy tak aby wykonana została  szybko i sprawnie – na ile to możliwe, a zarazem z oczekiwanym efektem.

W razie potrzeby uczestniczymy w postępowaniach sądowych a nasze  materiały detektywistyczne stanowią  mocny materiał dowodowy w postępowaniach rodzinnych, cywilnych i innych, praktycznie niemożliwy do podważenia przez stronę przeciwną. Dlatego też przeważnie sądy kwalifikują je jako dowody w postępowaniach cywilnych.

Po zakończeniu działań Zleceniodawca otrzymuje pełny raport pod nazwą „Sprawozdanie końcowe”,  zawierający szczegółową informację o przebiegu i wynikach podejmowanych czynności oraz załączniki w postaci nagrań foto-filmowych i inne.

Biuro Detektywistyczne:
    PPHU RO-MAN Sp. Z O.O.

ul. Moniuszki 19,

tel.fax.: +48 12 412 0447
 tel.kom.: +48 603 125 975

#2 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 09:14

Dobrą ofertę mają detektywi z portalu www.spy24.pl. Pomogli mi podczas poszukiwań syna. Chłopak został porwany i gdyby nie detektywi to nie wiem, czy by się udało tak szybko ustalić miejsce jego pobytu. Także za nich mogę ręczyć.

#3 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:15

Tak to jest gra warta świeczki, detektyw bardziej się postara niż Policja, to wynika z charakterystyki jego pracy, jest niezależnym specjalistom wynajętym przez daną stronę :) W Katowicach i okolicy polecam http://www.detektywistyka.eu/

#4 rutko

rutko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:32

Tu się zgadzam, że lepszy detektyw niż policja!

#5 Guest_mirkonq3

Guest_mirkonq3
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:30

Korzystałem z usług Hedrona, przęstępstwa gospodarcze. Szysi i skuteczniejsi od Policji ze względu na podejście.

#6 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 11:02

A jakie są zarobki w tym zawodzize? 

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 11:15

A jakie są zarobki w tym zawodzize? 

Myślisz, że ktoś Ci się pochwali swoimi zarobkami? .... he he he...wink.png Po to, żeby konkurencja zadziałała?

#8 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 12:32

Dobry detektyw potrafi zarobić naprawdę duże pieniądze. Ale powtarzam dobry. NIe każdy nadaje się do tego zawodu bo trzeba tutaj mieć pewne cechy osobnicze . Duża pewność siebie, zdolność pojmowania faktów.

Na stronie znajduje się artykuł"

http://www.postawnas...robki-w-polsce/

Tyle zarobisz ile masz zleceń.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 12 październik 2016 - 08:42

Zobacz - http://detektyw-medard.pl

Takich agencji jest całe mnóstwo, a dobrze zarabiają wyłącznie goście, którzy siedzą w temacie od dawna i po prostu mają bazę klientów. Tutaj jednak nie ma ogromu zleceń.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2017 - 14:18

Szukając detektywa na śląsku warto zajrzeć sobie do biuro detektywistyczne bielsko . Moim zdaniem to naprawdę dobry detektyw, więc może również i was zainteresują dostępne u nich usługi.

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 15:03

Na terenie Lublina działa świetna agencja detektywistyczna Lublin . Oferują różnorodne rozwiązania, które są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Uważam, że naprawdę warto skorzystać z tego typu profesjonalnych usług.

#12 roge

roge

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 00:06

Zarobki są duże ale i sama praca prywatnego detektywa to duże ryzyko i wymaga określonych umiejętności. Cennik zazwyczaj jest dopasowany do rodzaju sprawy bo wiadomo, złapanie na zdradzie małżonka a jakaś gruba sprawa gospodarcza lub wykrywanie oszustw finansowych to są różne rzeczy i wymagają innego nakładu pracy. W sumie bez znaczenia jaki jest problem - mogę polecić Biuro Detektywistyczne Poznań wiem że w razie potrzeby są mobilni i prowadzą sprawy na terenie całego kraju

#13 Guest_zann

Guest_zann
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 09:30

Znam w sumie tylko jednego detektywa nazywa się Tomasz Anioł , prowadzą agencję we dwójkę z jeszcze jednym facetem. Dużo mi pomógł jak szukałem brata, zostaliśmy rozdzieleni w domu dziecka i ślad po nim zaginął, dopiero detektyw odnalazł brata..w Australii. Najlepiej kontaktować się telefonicznie, ja dzwoniłem na 537 437 112.

#14 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 00:05

Znalazłem właśnie ciekawy artykuł dotyczący materiału dowodowego zebranego przez detektywów. Można go przeczytać tutaj https://detektyw.com...rzez-detektywa/ Jest to kwestia dość skomplikowana, dlatego tym bardziej warto wybierać detektywów z bagażem doświadczeń i wiedzą w swojej branży.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych