Kategorie
Skocz do zawartości

Prywatny Detektyw

Gość Detektyw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zebranie odpowiednio mocnego materiału dowodowego może znacznie przyspieszyć procesy w sprawach cywilnych, rodzinnych, rozwodowych, gospodarczych, majątkowych etc. Warto mieć asa w rękawie! Prywatny detektyw z ponad 22 letnim doświadczeniem pooże rozwiązać problemy na tle prywatnym i biznesowym udzielając skutecznej pomocy z zachowaniem dyskrecji.

Środki i sposoby działań dobierane są do specyfiki i rodzaju sprawy tak aby wykonana została  szybko i sprawnie – na ile to możliwe, a zarazem z oczekiwanym efektem.

W razie potrzeby uczestniczymy w postępowaniach sądowych a nasze  materiały detektywistyczne stanowią  mocny materiał dowodowy w postępowaniach rodzinnych, cywilnych i innych, praktycznie niemożliwy do podważenia przez stronę przeciwną. Dlatego też przeważnie sądy kwalifikują je jako dowody w postępowaniach cywilnych.

Po zakończeniu działań Zleceniodawca otrzymuje pełny raport pod nazwą „Sprawozdanie końcowe”,  zawierający szczegółową informację o przebiegu i wynikach podejmowanych czynności oraz załączniki w postaci nagrań foto-filmowych i inne.

Biuro Detektywistyczne:
    PPHU RO-MAN Sp. Z O.O.

ul. Moniuszki 19,

tel.fax.: +48 12 412 0447
 tel.kom.: +48 603 125 975

• 3 miesiące temu...

Dobrą ofertę mają detektywi z portalu www.spy24.pl. Pomogli mi podczas poszukiwań syna. Chłopak został porwany i gdyby nie detektywi to nie wiem, czy by się udało tak szybko ustalić miejsce jego pobytu. Także za nich mogę ręczyć.

• 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dobry detektyw potrafi zarobić naprawdę duże pieniądze. Ale powtarzam dobry. NIe każdy nadaje się do tego zawodu bo trzeba tutaj mieć pewne cechy osobnicze . Duża pewność siebie, zdolność pojmowania faktów.

Na stronie znajduje się artykuł"

http://www.postawnaswoim.pl/kariera/ile-zarabia-detektyw-zarobki-w-polsce/

Tyle zarobisz ile masz zleceń.

• 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarobki są duże ale i sama praca prywatnego detektywa to duże ryzyko i wymaga określonych umiejętności. Cennik zazwyczaj jest dopasowany do rodzaju sprawy bo wiadomo, złapanie na zdradzie małżonka a jakaś gruba sprawa gospodarcza lub wykrywanie oszustw finansowych to są różne rzeczy i wymagają innego nakładu pracy. W sumie bez znaczenia jaki jest problem - mogę polecić Biuro Detektywistyczne Poznań wiem że w razie potrzeby są mobilni i prowadzą sprawy na terenie całego kraju

• 1 miesiąc temu...

Znam w sumie tylko jednego detektywa nazywa się Tomasz Anioł , prowadzą agencję we dwójkę z jeszcze jednym facetem. Dużo mi pomógł jak szukałem brata, zostaliśmy rozdzieleni w domu dziecka i ślad po nim zaginął, dopiero detektyw odnalazł brata..w Australii. Najlepiej kontaktować się telefonicznie, ja dzwoniłem na 537 437 112.

• 1 miesiąc temu...

Znalazłem właśnie ciekawy artykuł dotyczący materiału dowodowego zebranego przez detektywów. Można go przeczytać tutaj https://detektyw.com.pl/material-dowodowy-zebrany-przez-detektywa/ Jest to kwestia dość skomplikowana, dlatego tym bardziej warto wybierać detektywów z bagażem doświadczeń i wiedzą w swojej branży.

• 1 rok później...

Tutaj https://www.veriv.pl/index.php/uslugi-detektywistyczne/ jest też namiar na biuro detektywistyczne. Profesjonalne usługi w tej branży to podstawa. Ważnym atutem jest doświadczenie, dlatego też warto przejrzeć kilka ofert i wybrać najlepszą, aby szybko i skutecznie zdobyć informacje, które nas interesują.

• 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Ja też korzystałem z usług detektywa i jeśli chcecie zdobyć solidny dowód w jakiejś sprawie to zdecydowanie doradzić mogę wam takie usługi detektywa, u mnie w każdym razie sprawdziło się to doskonale. Konkretnie korzystałem z usług biura detektywistycznego DETACOM z Sosnowca detcom.com.pl i oceniam ich jak najlepiej, mega profesjonalizm i w porządku stawki. 

• 2 tygodnie później...

Myślę, że w każdym większym mieście znajdzie się dobre biuro detektywistyczne. Jeśli chodzi o Rybnik i okolice mogę zaproponować ich http://www.detektyw-androsz.pl/ . Wiem, że to zespół ludzi z pasją i doświadczeniem, a także ogromną wiedzą. Mają szeroki zakres usług i mogą pomóc w wielu tematach. Warto zadzwoń i zapoznać się ze szczegółową ofertą.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciężko wybrać dobrego detektywa. Mamy do wyboru opinie w internecie lub opinie znajomych którzy już korzystali. akurat mam okazję pracować w jednym biurze i wiem że u nas jest bardzo wysoka jakość obsługi. Także szczerze polecam Agencja Detektywistyczna Temida z siedzibą w centrum Warszawy.

• 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, że jeśli chodzi o Pana Tomasza Anioła (www.detektywtomaszaniol.pl) to można dzięki  niemu zupełnie inaczej poprowadzić sprawę rozwodową. Super doświadczenie i w kilka dni kompleksowo zebrał dla mnie materiały, które dały dowody na zdradę żony. I potem zupełnie inna była moja pozycja już w sądzie. 

• 1 rok później...

No to jak będziecie także szukali najwyższej jakości w zakresie wyboru odpowiednich akcesoriów szpiegowskich to mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://24a-z.pl/kamery-przewodowe-i-akcesoria-c-115.html gdzie akurat świetnych propozycji zdecydowanie nie brakuje zarówno jeśli chodzi o kamery przewodowe oraz akcesoria. Fachowe doradztwo, terminowość realizacji i jednocześnie obsługa która na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej pod konkretne potrzeby.

• 3 miesiące temu...

Pewnie, że tak. Zebranie odpowiednich dowodów może być trudne, ale z pomocą detektywa wszystko powinno się udać. Najczęściej z pomocy detektywa korzystają osoby, które potrzebują pomocy w temacie spraw rodzinnych. Wiadomo, udowodnienie zdrady nie jest proste, więc detektyw pomoże zebrać dowody. W Warszawie jest Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk, która pomaga w takich tematach. Tutaj https://www.pozaroszczyk.pl/zdrady-malzenskie/  macie więcej info. Rzetelni, dyskretni i z kompleksowym podejściem do tematu.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...