Skocz do zawartości

Ile kosztuje pogrzeb?

śmierć pogrzeb finanse koszt pogrzebu kkoszt pochówku

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_elisabeta

Guest_elisabeta
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 22:37

Augstra może zorganizować pogrzeb w  całej Polsce, my też z nich korzystaliśmy a jesteśmy z okolic Legnicy. Po prostu mają dobre ceny ale i sama obsługa była bardzo w porządku, dobrze wszystko zorganizowali no i kredytowanie zasiłku pogrzebowego bardzo się przydało.

#42 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 09:47

Wszystko zależy od tego czy decydujemy się na kremację czy tradycyjny pochówek. Tutaj http://www.elizjum-w...uslugi/kremacja macie zakład pogrzebowy, który zajmuje się wszystkim za nas. Jestem zdania, że warto zapłacić więcej, a nie mieć niczego na głowie.

#43 Guest_Monika78

Guest_Monika78
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 15:11

Koszty są naprawdę zróżnicowane więc najlepiej skontaktować się samemu z zakładem. Wtedy ustalicie razem dokładną cenę. Ja tak zrobiłam gdy korzystałam z usług zakładu pogrzeby-vektor.pl.

#44 Barbara3535

Barbara3535

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:47

Ja miałam  okazję korzystać z usług zakłądu pogrzebowego ale w Szczecinie bo tam akurat mieszkała moja rodzina http://www.orkus.com...us/kontakt.html. Nie miałam  okazji korzystać z takich usług ale tu w Orkusie zostaliśmy obsłużeni, wysłuchani, pocieszeni..... 

#45 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 18:44

Z Lublina dobry zakład to Hades przy Drodze Męczenników Majdanka  https://www.hadeslublin.pl/ Wszystko profesjonalnie zorganizowali, byli bardzo pomocni, sporo sami załatwili – m.in. wieńce, oprawę muzyczną, transport. Do tego zajęli się kremacją, taka była wola taty i popieram ten wybór. Myślę, że cenowo wyszło tak przeciętnie, ale liczyła się dla nas profesjonalna organizacja, to najważniejsze.

#46 Guest_jolaP

Guest_jolaP
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:32

Profesjonalnie i  dobrze pogrzebem w mojej rodzinie zajął się niedawno Zakład Pogrzebowo-Kamieniarski Gołębski ze Żwirowej w Gorzowie Wielkopolskim. Firma solidna i godna zaufania, fachowo wszystko zorganizowali, nawet  formalności z ZUS były po ich stronie. W tej firmie zresztą też wykonywaliśmy pomnik.

#47 Guest_Maciej77

Guest_Maciej77
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 15:01

Najlepiej skontaktować się z salonem pogrzebowym w Twoim mieście i zapytać. Powinni Ci szacunkowo określić całkowity kosz. Jeśli jesteś ze Szczecina mogę polecić Ci zakład orokus.com.pl.

#48 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 11:24

Ja korzystałem z usług www.charonelblag.pl  w Elblągu. Firma załatwia formalności w lokalnych urzędach i instytucjach, to ogromna pomoc w tych trudnych chwilach, polecam.

#49 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:46

Wiele zależy od tego na jaką firmę się ktoś zdecyduje. Choć w sumie jest jeszcze wiele innych czynników.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#50 Guest_amila991

Guest_amila991
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 23:42

Najbardziej mogę polecić firmę charonelblag . pl, która fachowo zajmie się organizacją pogrzebu dzięki temu my, będziemy mogli trochę odetchnąć w tych trudnych chwilach.

#51 renata_p22

renata_p22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 09:42

Tak jak wielu poprzedników mówiło, każdy dom pogrzebowy ma swój indywidualny cennik i najlepiej się bezpośrednio skontaktować i wypytać o ceny. Ja mogę polecić https://www.charonlublin.pl/ pomagają załatwić formalności, zapewniają transport i przygotowanie do ceremonii pogrzebowej. 

#52 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 21:07

Firma  www.uslugipogrzebowekrakow.pl oferuje wszechstronne usługi pogrzebowe. Po nagłej śmierci mojej siostry rodzice zupełnie stracili głowę. Ja również nie bardzo wiedziałam, co robić. Pracownicy firmy pogrzebowej wyręczyli mnie ze wszystkich formalności. Zorganizowali pogrzeb i załatwili niezbędne formalności. To bardzo ważne w takiej sytuacji.

#53 Guest_Augustyn

Guest_Augustyn
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 06:47

Zgadzam się z tym, że ciężko ustalić cenę końcową. Zbyt wiele rzeczy wpływa na wysokość kwoty. Jeśli mieszkasz w Szczecinie, mogę polecić Ci zakład orkus.com.pl. Mają bardzo dobre ceny i szeroki zakres usług.

#54 Guest_TadeuszO

Guest_TadeuszO
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 16:16

Tak jak już przedmówcy napisali około 4-5 tysięcy. Sporo w tym racji, że dużo zależy od ceny nagrobka i trumny. Jeśli szukasz sprawdzonego zakładu pogrzebowego z Katowic, sprawdź ofertę firmapogrzebowa-piotr.pl.

#55 Guest_gary

Guest_gary
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:02

Duży wpływ na koszt pogrzebu ma zakład pogrzebowy. Dlatego warto mieć taki, który jest  tani i profesjonalny jednocześnie. Taki m zakładem na pewno jest Morfon w Krakowie. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

#56 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 621 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 23:31

Nie da się wycenić dokładnie, kremacja na przykład jest droga.

#57 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:19

Dokładnie ciężko powiedzieć, bo wszystko zależy na jakie usługi postawisz. My na przykład od razu chcieliśmy wykonać nagrobek ale na to ciężko było znaleźć odpowiednie środki. Jednak trafiliśmy na możliwość rozłożenia tego na raty z pomocą iraty.pl dzięki czemu zamiast kupować byle jaki postawiliśmy na bardzo porządnie wykonanie i spłaciliśmy go w dłuższej perspektywie czasu na rozsądnie dopasowanych warunkach. 

#58 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 22:31

Koszt pogrzebu to zdecydowanie za dużo na dzisiejsze czasy, dodatkowo sam najtańszy pomnik to koszt z rzędu ok 2 tyś. My przy zakupie pomnika korzystaliśmy z platformy ratalnej iRaty która to zaproponowała nam dogodne spłaty. 

#59 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 22:31

Koszt pogrzebu to zdecydowanie za dużo na dzisiejsze czasy, dodatkowo sam najtańszy pomnik to koszt z rzędu ok 2 tyś. My przy zakupie pomnika korzystaliśmy z platformy ratalnej iRaty która to zaproponowała nam dogodne spłaty. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śmierć, pogrzeb, finanse, koszt pogrzebu, kkoszt pochówku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych