Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Naciągacze

2449 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_kar

Guest_kar
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 09:50

ile jest czau na odstąpienie od umowy

chyba tydzien od dostania przesylki albo 10 dni . O 14 zadzwonie do mojej sis kolezanki jest prawnikiem zobaczymy co powie.... dzialajcie nie siedzcie bezczynnie pisac pismo i wysylac. dokumentowac co sie da.

#22 Guest_karrrr

Guest_karrrr
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 09:56

ile jest czau na odstąpienie od umowy

chyba 7 lub 10 dni od dostania przesylki.... dziewczyny dzialajcie piszcie pismo,dzwoncie , dokumentujcie kazdy swoj krok. Ja po 14 dowiem sie od prawnika jak to wszystko wyglada , napisze wszystko... byle dzialac .

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 10:26

Dodzwoniłam się !!!! cud wink.png Więc czekałam może z jakieś hm 7 minut ? ohmy.png może więcej. Rozmawiałam z panią na wstępie zaczeła trajkotać o tym że są jeszcze inne promocje bla bla i zachęcać... - stanowczo! odmówiłam, twierdząc że to co otrzymałam mi wystarczy, i że bardzo dziękuje. Miałam pytanie odnośnie tego nr konta na jaki mam wpłacić, wszystko mi podała , spokojnie. Rozmowe nagrałam dla pewności. Babka powiedziała że musze aby uregulować tą kwotę przesyłki i finito. Wszystko pięknie. Dla pewności wyślę jednak również pismo, oraz zwrot danej przesyłki (wiem że niby jest już moja ale ja tego u siebie nie chce mieć ) a to 19,90 za chwilę zaćmienia w mojej głowie zapłacić mogę, byle by mieć spokój. Sugeruje zróbcie to samo ! wink.png Jak coś więcej będę wiedzieć to napiszę ! smile.png

#24 Guest_MyszkaAla

Guest_MyszkaAla
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 10:54

Witam!

Kobiety jak kazda z nas dala sie naciagnac...

takie czasy kazdy zabiegany...

jednak da sie z  tego zrezygnowac.

trzeba zadzwonic na numer 22 247 84 94

i zrezygnowac tylko trzeba nasciemniac ze sie wyjezdza czy cos tam bo oni moga przestawic czestotliowsc przesylania paczek o pol roku i takie tam

Jest jednak jeden problem za paczke ktora przyszla trzeba zaplacic-niestety bo rezygnacja jest liczona od kolejnej tej ktora jeszcze nie zostala wyslana.Mam nadzieje ze w czyms pomoglam

JA wlasnie zrezygnowalam i mam  swiety anielski spokoj mam nadzieje ze Wam sie tez uda:)

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 15:27

Zadzwoniłam i Wysłałam pismo i zrezygnowałam - jak coś mam dowód nagrałam i inne. Więc teraz się już nie martwię. Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania sprawy. Buziaki :*

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 15:39

WItam,

do mnie dzwonili parę miesięcy temu, oczywiście zgodziłam się, majtki przyszły, prawie dostałam zawału, jak przeczytałam ten "regulamin" na drugi dzien szybko zadzwonilam, zrezygnowałam z umowy i na parę miesięcy miałam spokój, jednak dziś znowu dostałam telefon, powiedziałam, że absolutnie się nie zgadzam na nic, ale Pan, który ze mną rozmawiał, w ogóle mnie nie słuchał, ja swoje on swoje. w połowie jego monologu rozłączyłam się. jednak boję się, że mogą mi przysłać te nieszczęsne gacie po raz drugi. co myślicie? nie wyraziłam żadnej zgody, cały czas mowilam "nie" a pan do mnie "przypominam, że jest to oferta promocyjna" a ja się rozłączyłam.

#27 Guest_Juśka

Guest_Juśka
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 15:50

A może mi ktoś podać adres tej całej "wspaniałej" firmy? Ja zrezygnowałam w formie sms'a tego samego dnia po konsultacji ze znajomym prawnikiem, który stwierdził że to najlepszy pomysł skoro Pani która zawarła ze mną ta umowę nie odbiera telefonu.

Dlatego też paczki nie zamierzam odbierać, ale chcę im wysłać pismo, potwierdzające, że od tej umowy odstąpiłam. Dlatego potrzebuję pewnego adresu.

Z góry dzięki smile.png

#28 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 16:40

Hej, u mnie przebiegało to podobnie... Zgodziłam, się ale zanim Pani zdążyła się rozłączyć wyczytałam informacje o tej firmie. Od razu powiedziałam, że rezygnuję i nie życzę sobie ani przesyłki promocyjnej ani żadnej innej od tej firmy na swój adres. Pani zapytała czemu to jej zgodnie z prawdą odpowiedziałam,że mają opinię oszustów w internecie... Jak myślicie, jak się zachowają? (wykorzystałam to,ze rozmowa jest nagrywana). 

#29 Guest_siostra

Guest_siostra
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 10:11

Witam. Czy może ktoś umieścić ten regulamin który dostarczają z przesyłką?

Z tego co widzę to przede wszystkim trzeba rozwiązać - wypowiedzieć umowę o ten abonament.

#30 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:01

Widzę temat świeżuteńki... Do mnie dzwonili dzisiaj, no i się zgodziłam niestety. Oni te gacie wysyłają pocztą czy jakimś kurierem czy czym? Chyba poczekam aż przyjdzie i zrezygnuję z abonamentu. Czy któraś z Was próbowała dzwonić tego samego dnia i czy to COŚ dało?

#31 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:15

Hej ludzie,

ja przed chwilą się dodzwoniłam ( 022/247-84-94) i wszystko odwołałam, i Pan powiedział ze ok, ze przed realizacją zamówienia zrezygnowałam i ze nic do mnie nie przyjdzie ani za nic nie będę musiała płacić bo naciągnięto mnie dzisiaj - zobaczymy ile w tym prawdy.

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:23

Witajcie.

Niezła jazda.

Po pierwsze koszty przesyłki okazują się " kosztami przesyłki i pakowania"- więc nie uiszcza się ich w Urzędzie Pocztowym lecz na rachunek, który dostajemy w paczce.

Przeczytanie dostarczonego regulaminu naprawdę grozi zawałem....

Zapłaciłam, wysłałam potwierdzenie wpłaty z listem z wypowiedzeniem " umowy"(13.10.14). oczywiście z potwierdzeniem odbioru. Dziś się dodzwoniłam.

Na rozliczeniu, który dostaniecie jest ostateczny termin wypowiedzenia i tego się trzymajcie.

Niestety za pierwszą paczkę musicie zapłacić, gdyż umowa ustna też jest wiążąca sad.png

Powodzenia 

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:29

Witajcie.

Niezła jazda.

Po pierwsze koszty przesyłki okazują się " kosztami przesyłki i pakowania"- więc nie uiszcza się ich w Urzędzie Pocztowym lecz na rachunek, który dostajemy w paczce.

Przeczytanie dostarczonego regulaminu naprawdę grozi zawałem....

Zapłaciłam, wysłałam potwierdzenie wpłaty z listem z wypowiedzeniem " umowy"(13.10.14). oczywiście z potwierdzeniem odbioru. Dziś się dodzwoniłam.

Na rozliczeniu, który dostaniecie jest ostateczny termin wypowiedzenia i tego się trzymajcie.

Niestety za pierwszą paczkę musicie zapłacić, gdyż umowa ustna też jest wiążąca sad.png

Powodzenia 

myślisz ze jak odkręciłam to tel to coś mi przyjdzie?? i czy mimo że przez tel miły Pan mnie zapewniał ze nic nie będę mysiała płacić i ze nic nie przyjdzie to powinnam wysłać im pocztą oświadczenie o odstąpieniu od umowy??

#34 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:38

Ja się dodzwoniłam od razu bez żadnego czekania i kazano mi zadzwonić za godzinę, żeby sprawdzić czy została ta przesyłka anulowana. Zobaczymy co z tego wyjdzie....

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:43

Ja się dodzwoniłam od razu bez żadnego czekania i kazano mi zadzwonić za godzinę, żeby sprawdzić czy została ta przesyłka anulowana. Zobaczymy co z tego wyjdzie....

i mi tak samo, ale zadzwoniłam po chwili i poprosiłam aby pan teraz to sprawdził ( nazywa sie Kluczyńnski Łukasz ) a potem było jw opisałam,będziesz wysyłać im pocztą to oświadczenie o odstąpieniu od umowy, bo ja nie wiem co robić??

#36 Guest_Aggg

Guest_Aggg
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:14

Ja dzwoniłam pod ten numer ale nikt ie odbiera i co teraz??

#37 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:23

i mi tak samo, ale zadzwoniłam po chwili i poprosiłam aby pan teraz to sprawdził ( nazywa sie Kluczyńnski Łukasz ) a potem było jw opisałam,będziesz wysyłać im pocztą to oświadczenie o odstąpieniu od umowy, bo ja nie wiem co robić??

Dodzwoniłam się po godzinie, odebrał ten sam konsultant (Ł.K.) - z nim rozmawiałam też wcześniej. Powiedział, że przesyłka jest anulowana i żadnych kosztów nie będzie. Na moje stwierdzenie, że "mam nadzieję, że sprawa jest załatwiona i nie będzie żadnych kosztów", powiedział, że nie mam mieć nadziei tylko pewność.

Zastanawiam się nad tym odstąpieniem, chyba wyślę (na adres podany w KRSie - numer KRS 468290). A Ty będziesz wysyłać?

#38 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:24

Ja dzwoniłam pod ten numer ale nikt ie odbiera i co teraz??

Ja dzwoniłam dwa razy pod 22 247 84 94 - za pierwszym razem bez czekania, za drugim może dwie minuty muzyka grała.

Musisz próbować! Innego wyjścia chyba nie ma....

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:30

Dodzwoniłam się po godzinie, odebrał ten sam konsultant (Ł.K.) - z nim rozmawiałam też wcześniej. Powiedział, że przesyłka jest anulowana i żadnych kosztów nie będzie. Na moje stwierdzenie, że "mam nadzieję, że sprawa jest załatwiona i nie będzie żadnych kosztów", powiedział, że nie mam mieć nadziei tylko pewność.

Zastanawiam się nad tym odstąpieniem, chyba wyślę (na adres podany w KRSie - numer KRS 468290). A Ty będziesz wysyłać?

u mnie tez był pewny, ale ja za bardzo naajdłam się strachu, więc dla przezorności wyśle im te oświadczenia za potwierdzeniem odbioru na te dwa adresy w Warszawie i wtedy mam 100% pewności ze jestem wporządku,a jak nawet coś przyjdzie to nieodbiore tego od listonosza i poczta sama odeśle to na adres nadawcy i myśle ze na tym koniec, a tak wogóle to dziwne ze do tego samego konsultanta sie dodzwoniłyśmy.

#40 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:53

Jakaś parnoja.... Jam można zawrzeć z kimś umowę przez telefon...i przekażać mu relulamin po jakimś okresie ???? I nagle okazuje się że to abonament itp... cyrk i skndal ..sprawa nadaje sie na policje

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Naciągacze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych