Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Naciągacze

2449 odpowiedzi w tym temacie

#1 madziq2009

madziq2009

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 październik 2014 - 17:16

Witam. Moja sprawa jest dość dziwna gdzyż firma COK Imperia Corporation za pośrednictwem swojego pracownika nawiązała ze mną kontakt po którym kobieta można powiedzieć ze wcisnęła mi  bieliznę i ja głupia zgodziłam sięją zamówić  po czym powiedziałam że wyjeżdżam za granicę i nie będę w stanie tego odebrać pani się rozłączyła. Po jakimś czasie przyszła przesyłka do domu, oczywiście powiedziałam rodzicom aby nic nie obierali, nie wiem czy dobrze zrobiłam teraz po 2 miesiącach przyszła mi faktura za zakup majtek wraz z wezwaniem do zapłaty. Szczerze zdziwiłam się gdyż na fakturze jest 39,80 niezapłacone zaległości i upomnienie 10zł razem 49,80 do zapłaty. Co mam robić? czy jest w stanie ktoś mi doradzić ? mam zapłacić i mieć spokój? czy zapłacę i kolejne coś mi przyjdzie ? czekam na odp

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 19:39

Witam. Moja sprawa jest dość dziwna gdzyż firma COK Imperia Corporation za pośrednictwem swojego pracownika nawiązała ze mną kontakt po którym kobieta można powiedzieć ze wcisnęła mi  bieliznę i ja głupia zgodziłam sięją zamówić  po czym powiedziałam że wyjeżdżam za granicę i nie będę w stanie tego odebrać pani się rozłączyła. Po jakimś czasie przyszła przesyłka do domu, oczywiście powiedziałam rodzicom aby nic nie obierali, nie wiem czy dobrze zrobiłam teraz po 2 miesiącach przyszła mi faktura za zakup majtek wraz z wezwaniem do zapłaty. Szczerze zdziwiłam się gdyż na fakturze jest 39,80 niezapłacone zaległości i upomnienie 10zł razem 49,80 do zapłaty. Co mam robić? czy jest w stanie ktoś mi doradzić ? mam zapłacić i mieć spokój? czy zapłacę i kolejne coś mi przyjdzie ? czekam na odp

Dopóki nie zadzwonisz i nie zrezygnujesz z ich usług to co miesiac bedziesz dostawac przesyłkę

#3 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 08:43

Witam,

Ja niestety też mam problem. Nie dotarła do mnie żadna paczka a przyszło upomnienie dotyczące zapłaty. Dzwoniłam do tej firmy na numer podany na upomnieniu. Pan, który odebrał okazał się nadętym bufornem. Nie chciał za bardzo rozmowiać a nie mówę już o wyjasnieniu sprawy. Jak mu powiedziałam, że jest nienormalny, skoro każe mi płacić za coś, czego nie mam, rzucił słuchawką. Nie bierzcie nic od tej firmy. to są oszuści i naciągacze. Kolejne moje telefony oczywiście nie zostały juz odebrane.

#4 Guest_Antie

Guest_Antie
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 16:51

Witajcie Kobietki!

Otrzymałam dziś od tej firmy przesyłkę z bielizną, miała być ekskluzywna.

Śmiech na sali poprostu! Zwykłe gacie, nie warte nawet 10zł, a wierzcie mi kupuję ładną ,elegancką bieliznę dla siebie.

Zapłata za przesyłkę-koszty pakowania i wysyłki 19,90zł. Jest to oczywiście ukryty koszt tych majtek,bo nie są wiele warte, za taką przesyłeczkę płaci się najwyżej 7-8 zł,wiem, bo sama dużo sprzedaję np. na allegro.

DZIEWCZYNY!!! NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ!

Oczywiście natychmiast zadzwoniłam i zrezygnowałam z tak zwanego abonamentu, niechcę widzieć na oczy kolejnych przesyłek,co wyraźnie zaznaczyłam w rozmowie telefonicznej.

Jeżeli kiedykolwiek zadzwonią do Was i zaproponują darmową "ekskluzywną" bieliznę za darmo ,jedyne koszty to koszt pakowania i wysyłki to zakończcie szybko temat. Nic nie jest warta ta ich bielizna!

Pozdrawiam!

#5 Guest_Katles

Guest_Katles
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 22:17

Witajcie Kobietki!

Otrzymałam dziś od tej firmy przesyłkę z bielizną, miała być ekskluzywna.

Śmiech na sali poprostu! Zwykłe gacie, nie warte nawet 10zł, a wierzcie mi kupuję ładną ,elegancką bieliznę dla siebie.

Zapłata za przesyłkę-koszty pakowania i wysyłki 19,90zł. Jest to oczywiście ukryty koszt tych majtek,bo nie są wiele warte, za taką przesyłeczkę płaci się najwyżej 7-8 zł,wiem, bo sama dużo sprzedaję np. na allegro.

DZIEWCZYNY!!! NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ!

Oczywiście natychmiast zadzwoniłam i zrezygnowałam z tak zwanego abonamentu, niechcę widzieć na oczy kolejnych przesyłek,co wyraźnie zaznaczyłam w rozmowie telefonicznej.

Jeżeli kiedykolwiek zadzwonią do Was i zaproponują darmową "ekskluzywną" bieliznę za darmo ,jedyne koszty to koszt pakowania i wysyłki to zakończcie szybko temat. Nic nie jest warta ta ich bielizna!

Pozdrawiam!

hej na jaki nr zadzwonilas?

#6 Guest_Marcela

Guest_Marcela
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 10:15

Też proszę o nr tel pod jaki mozna do nich dzwonic......

#7 Guest_80

Guest_80
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 14:58

dołączam się do prośby o nr tel

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 15:14

22 247 8494

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 15:19

ja  im odeslalam pismo z odstapieniem od umowy nie przekraczajacym 10 dni i zapokowanym produktem to dzisiaj mi upomnienie przyszlo,smiech na sali,dzwonilam to dowiedzialam sie ze niby produkt nie byl zapakowany jak był,a nic nie rozrywalam ,wiec to oszusci jakich pelno. Ide w poniedzialek do rzecznika niech wystosuje odpowiednie pismi,nie zamierzam 30 zł płacić za nic.Wy też nie płaccie bo nie macie takiego obowiazku.Pozdrawiam,a ta baba co z nią rozmawiałam jeszcze się śmieje,że niech im pisma przysyłaja od rzecznika to nic nie da,co za gbury ;o

#10 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 17:17

A czy zapłacilas te 19,90 bo ja mam zamiar wysłać do nich pismo oraz zadzwonić tylko nie wiem czy musze umieszczać za to opłate 

#11 Guest_PatQQ_92

Guest_PatQQ_92
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 15:37

ja  im odeslalam pismo z odstapieniem od umowy nie przekraczajacym 10 dni i zapokowanym produktem to dzisiaj mi upomnienie przyszlo,smiech na sali,dzwonilam to dowiedzialam sie ze niby produkt nie byl zapakowany jak był,a nic nie rozrywalam ,wiec to oszusci jakich pelno. Ide w poniedzialek do rzecznika niech wystosuje odpowiednie pismi,nie zamierzam 30 zł płacić za nic.Wy też nie płaccie bo nie macie takiego obowiazku.Pozdrawiam,a ta baba co z nią rozmawiałam jeszcze się śmieje,że niech im pisma przysyłaja od rzecznika to nic nie da,co za gbury ;o

Zrobiłam dokładnie tak samo, Pani zadzwoniła i wcisnęła mi gadkę i się głupia zgodziłam. Paczkę odebrałam, data na stemplu nadania była wtorek  02.09.2014, Odesłałam nienaruszoną zawartość wraz z Odstąpieniem od umowy z wyjaśnieniem, że posiadam na to 10 dni i jestem niezadowolona, na adres nadawcy ul. Smulikowskiego 1/3 00-389 Warszawa, mam potwierdzenie nadania z datą 12.09.2014 czyli równo 10 dni, oczywiście dodam, że sama przesyłka została dostarczona w czwartek 04.09, więc teoretycznie miałam jeszcze 2 dni zapasu. Dzisiaj tj. 10.10.2014 dostałam upomnienie do zapłaty, od razu zadzwoniłam  na podany numer, i dostałam tylko wiadomość, że mam się odezwać/oni się odezwą w poniedziałek (pani niewyraźnie mówiła, a w tle był rumor). Teraz nie wiem co to da, miał tak ktoś, czy oni kiedyś się odczepią? iść do prawnika, na policją ?

#12 Guest_Naciągnięta

Guest_Naciągnięta
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 08:39

na numer wyżej podany ktoś się dodzwonił?

#13 Guest_Pomocy

Guest_Pomocy
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 08:46

Mam pytanie... Przed chwilą dostałam taki właśnie telefon i się zgodziłam... czy mogę jeszcze jakoś to odkręcić? zadzwonić na jakiś numer powiedzieć że nie chcę...? Bardzo proszę o pomoc...

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 12:27

Widzę że wątek świeży. I że nadal ktoś daje się naciągać. Ja przyznam szczerze że w ten dzień(dokładnie tydzień temu ) kiedy ta baba zadzwoniła, miałam dużo na głowie , i byłam zwyczajnie zabiegana. Ponadto czekałam również na wyniki konkursu innego , więc myślałam że dzwonią do mnie w tej sprawie. I dałam się naciągnąć na te majtki <3 . Przed chwilką przyszła przesyłka, myślałam że musze zapłacić odrazu ,a tu okazało się że przesyłka "opłacona" niby. Więc coś tu nie gra. Na przesyłce został podany adres COK IMPERIA CORPORATION ul. Smulikowskiego 1/3 00-389 Warszawa. Dodam jeszcze że jak rozmawiałam z tą babka to mówiła że mam poczytać o regulaminie w internecie, odnośnie zwrotu itp itd. Ale nic takiego nie wyszukałam. I teraz czy mam otworzyć tą przesyłkę? może tam będzie owy regulamin? czy lepiej nie otwierać.To babsko zadzwoniło do mnie z tego numeru 503 - 840 - 939 . Czy w środku tej przesyłki znajdę jakiśregulamin ? czy tylko gacie. No i teraz jak i gdzie mam wpłacić te 20 zł hm... wink.png Spróbuje zadzwonić do tej baby, ale wiem że będzie bardzo ciężko się dodzwonić. Bo robiłam to wcześniej. Niestety podałam również e-mail , i mieli tam przesyłać jakieś reklamy itp, ale nic nie dostałam . Pociesza mnie aby fakt że możemy razem coś wymyślić przeciwko tym pasorzytą. I skąd oni mieli moje dane ohmy.png gdyby nie to że zasięg mi szwankował i źle wszystko zinterpretowałam to bym się na to nie dała nabrać.

#15 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 14:13

czy ktoś mi może doradzic co mam zrobić tez dostałam taka przesyłke tylko jak przyszła odesłałam ją spowrotem teraz przyszło mi 2 upomnienie do zapłata gdy do nich zadzwoniłam powidzieli mi żę odstąpienie od odbioru przesyłki nie zwalnia mnie z nie zapłacanie tego rachunku bo gdy do mnie dzwonili ja  wyraziłam zgoden na ta przesyłke i mam za to zapłacic czy ktoś mi  może coś doradzic z góry dziękuje

#16 Guest_Agi

Guest_Agi
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 14:32

Też się dałam nabrać , stara i głupia baba ze mnie, dostałam okropne różowe majtochy ..targowe cena góra 5 zł, zadzwoniłam , i odstapiłam od umowy , zmiesciłam sie w terminie .Upewniłam sie dwukrotnie ,czy aby na pewno , sprawa jest zakończona , Pan poinformował mnie ze tak .Jednak 19.90 musze zapłacić .Mma nadzieję ze tylko tyle zapłacę za naiwność.

#17 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 15:11

Również dziś zgodziłam się na tą umowę ... co robić?? 

#18 Guest_Katia

Guest_Katia
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 07:23

Mam ten sam problem,nie mogę się tam dodzwonić. Dostałam od nich rachunek mimo że odesłałam towar przesyłką poleconą. Dostałam nawet sms-a że odebrali przesyłkę.

Czy ta firma ma adres mailowy ?

#19 Guest_Kar

Guest_Kar
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 08:17

Hm.... Ja dzisia dzwoniłam rano i gówno... muzyczka.... i wieczność czekania wink.png

Będę próbować dalej ,ponadto napisałam pismo (Sporządzenie oświadczenia o odstąpieniu od -wzory w internecie) Dzisiaj to wyślę, ponieważ już mi wszystko jedno i moge zaplacić te 19,90 to luz, ale problem tkwi w tym że nie rozpakowałam jeszcze przesyłki i nie wiem w jaki sposób i dokładnie gdzie zapłacić, jeśli któraś z was wie, to proszę o udostępnienie danych. Każdą rozmowę nagrywajcie, róbcie zdjęcia, skany, kserokopie wszystkiego co wysyłacie a nawet paczki w jakim jest stanie u was itp. itp. róbcie zdjęcia połączeń i daty. wszystko co się da, w razie co może być przydatnę. Trzymajcie Się :*

#20 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 09:44

ile jest czau na odstąpienie od umowy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Naciągacze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych