Skocz do zawartości

projekt logo

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 12:56

znacie kogoś niedrogiego, kto projektuje logo dla firm?

#2 Guest_rybek

Guest_rybek
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 13:42

mr brand robi bardzo dobre, profesjonalne projekty

#3 Guest_rybek

Guest_rybek
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 13:43

ale nie wiem jak wygląda u niego kwestia cen

#4 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 11:46

Jak chcecie w szybki i darmowy sposób stworzyć logo to zobaczcie sobie program na Gospaces. Ja w ten sposób tworzyłam logo, jakimś mistrzem grafiki nie jest, ale logo moim zdaniem wyglada dobrze, szybko je stworzyłam i co też istotne - za darmo.

#5 Karolina1985

Karolina1985

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 19:27

ale WAŻNE, żeby doprze przemyśleć swoje logo, pod każdym względem:

- wielkości (szerokość względem wysokości)

- kolorów (ilości kolorów, przejść tonalnych, nie szukać jakiś wyszukanych kolorów)

Dlaczego o tym wspomniałam, ponieważ przy tworzeniu LOGA trzeba wziąć pod uwagę na czym chce się je potem mieć.

Każda z metod druku,czy nanoszenia loga "na coś" ma jakieś swoje ograniczenia, im więcej szczegółów, kolorów, przejść tonanych bądź nieproporcjonalne logo - będą stwarzać problemy.

Pewnie w druku cyfrowym, czy offsetowym nie będzie to większy problem, ale jeżeli dane logo w przyszłości będzie chciało się mieć na koszulkach, albo na czymś takim jak kubki papierowe z logo, to już zaczną się większe schody.

Warto temat porządnie przemyśleć :)

Producent kubków papierowych z indywidualnym nadrukiem - www.karolla.com

#6 JoollaannttA

JoollaannttA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:47

Najlepiej jest skorzystać z firmy, która specjalizuje się w promocji firm za pośrednictwem internetu. Oni mają najwyższy poziom jeśli chodzi o dostęp do unikalnych wzorów i to się zdecydowanie opłaca.

#7 KAM00

KAM00

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 16:22

Существует один хороший блог , посвященный созданию логотипа http://wizja3d.pl/design/logo-firmowe/. Кто заботится о рейтингах, должно быть интересно. Сэм никогда не думал , что эта тема настолько важна. Можно сказать , что это наука

#8 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 15:01

Jak szukacie firmy, która tworzy loga to polecam Wam firmę Algrafo - http://www.algrafo.p...anie-logotypow/. Ze stworzonego przez nich loga dla mojej firmy jestem bardzo zadowolona, naprawdę żadnych zastrzeżeń. Współpraca też super. 

#9 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 07:42

jak już sobie je zrobicie to poczytajcie o tym jak wygląda zastrzeżenie logo ;) różne przypadki już słyszałam, a jak sie  to mówi przezorny zawsze ubezpieczony 

#10 podroznicy

podroznicy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:07

W internecie znajdziesz sporo generatorów online

#11 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 20:11

Logo z generatora to mało poważny pomysł szczególnie jeżeli właściciel firmy myśli o jej sukcesie i długoterminowym rozwoju. Logo to wydatek, który trzeba ponieść bo bez logotypu nie da rady stworzyć papieru firmowego, wizytówek czy innych istotnych dla wizerunku firmy gadżetów. Z kolei byle jaki logotyp to skazywanie firmy na porażkę. Na temat identyfikacji wizualnej możesz poczytać na stronach firm specjalizujących się w jej tworzeniu. Przykładowy adres: http://www.wizualion...wojego-biznesu/

#12 literyzmetalu

literyzmetalu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:48

Może zdecydujesz się na metalowe logo? Wygląda to całkiem fajnie, nowocześnie i elegancko. Osobiście sam się nad takim zastanawiam. Super opcja.

#13 awelko

awelko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:44

jak szukasz loga to przyda ci się na pewno trochę informacji:http://zastrzezeniez...aku-towarowego/Może znak towarowy to dobre rozwiązanie?

#14 valtorboy

valtorboy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 sierpień 2017 - 14:09

Starając się wyszukać firmę która wykona logo z przeniesieniem praw autorskich natknąłem się na wiele w serwisie allegro. Nawet nie wyszło drogo a firma całkiem fajnie się spisała, byłem zaskoczony.

#15 nomo

nomo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:15

Logo dla firmy musi być nie tylko wyjątkowe, ale powinno również odzwierciedlać jej charakter i wskazywać na profil prowadzonej działalności. Nasz zespół świadczy usługi brandigowe dla przedsiębiorstw: tworzenie logotypów, opakowań, identyfikacji wizulanych oraz materiałów reklamowych. Zawsze dbamy o to, by opracowane przez nas materiały były dopasowane do potrzeb klienta i wyróżniały go na tle konkurencji. Można się o tym przekonać, zaglądając na stronę https://www.nomono.e...tfolio/branding . Zamieszczamy tam efekty naszych działań - sprawdźcie sami!

#16 anijanowska

anijanowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 październik 2017 - 13:56

Sprawdź też ofertę studia Strefa Pixeli - tutaj można zamówić projekt logo i nie dają limitu zmian, więc otrzymujesz na końcu coś, z czego naprawdę jesteś zadowolony :)

#17 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 12:35

Warto skupić się na wyborze odpowiednich kolorów. To jest podstawa. Dzięki temu nasze logo będzie przyciągało wzrok. Tutaj http://drukwfirmie.p...iagaja-klientow znajdziecie wiele ciekawych informacji na ten temat. Warto je przeczytać. W ten sposób można osiągnąć pożądany cel.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych