Skocz do zawartości

szukam księgowej w norwegii

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 10:34

witam, przenoszę swoją małą 5 osobową firmę do Norwegii i poszukuję księgowej, najlepiej z polskim konsultantem-pracownikiem, w internecie znalazłam wiele ofert ale wolałabym skorzystać z usług kogoś godnego polecenia, nie chodzi mi tu o reklamę biura, prosiłabym jednak o jakieś namiary, czego szukać, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy wyborze idealnego biura rachunkowego? pozdrawiam

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 11:35

Tylko nie próbuj robić tego sama, ja zrobiłem ten błąd i potem biegałem po prawnikach i urzędach, a jestem po ekonomii i myślałem, że świetnie znam angielski:)

#3 karola nowak

karola nowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 październik 2014 - 13:48

no właśnie tego się obawiam Paweł, ogólnej zamotki:) mam tyle na głowie, ze papierologii nie ogarnę, chciałabym kogoś z polecenia , bo w polsce nacięłam się na kilka księgowych po kursach internetowych i nie chciałabym powtórzyć tego błędu w obcym kraju, więc może ktoś coś wie? 

#4 Malka

Malka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2014 - 14:13

Moja rodzina mieszka teraz w Norwegii i od dłuższego już czasu prowadzi wlasna firmę, korzystają z pomocy firmy Norwegia Consulting, radzę tam zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów.

#5 karola nowak

karola nowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 październik 2014 - 15:04

dzięki Malka, weszłam na ich stronę i piszą, że zajmują się obsługą firmy od A do Z , więc spróbuję. Ważne jest dla mnie, ze mogę liczyć na polskiego księgowego, bo z językiem kiepsko. dam znać czy się na nich zdecydowałam. dzięki za rady, pozdr

#6 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 23:27

Jest bardzo fajna firma, która pomaga Polakom mieszkającym w Norwegii i nazywa się norlink. Na pewno znajdą coś dla Ciebie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy