Skocz do zawartości

Kwestionariusz osobowy a powszechny stosunek wojskowy

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 14:53

Siema,

Tak jak w temacie przy podpisaniu umowy zlecenie dostalem do wypelnienia kwestionariusz osobowy a w nim napotkałem mała przeszkodę czyli powszechny obowiązek obrony. Na poczatku dodam że jestem rocznikiem 1991 i nie mialem obowiazku isc do wojska, jeszcze studiuje.W ksiązeczce wojskowej mam napisane tylko: pkt 2. zdolny do czynneh służby wojskowej - kat.A, WKU (miejscowosc...data) przezn. do służby wojskowej. pkt 8 przynależnosć ewidencyjna do wku - pieczatka postawiona przy  - przyjety na ewidencje...... prócz tego nie mam nic wpisane o stapniu itp.

W kwestionariuszu musze podac - a) stosunek do powszechnego obowiązku obrony b)stopien wojskowy c) specjalnosc wojskowo (raczej brak)    i te 3 pkt nie wiem co wpisac.

+ jest w kwestionariuszu przebieg pracy zawodowej - pracy tzn na czarno nie można tam wpisać ?

#2 Madziula9393

Madziula9393

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 14:59

Szczerze mówiąc jak ominiesz punkty o wojsku to głowy Ci za to nie obetną.. nic nie wpisuj.. zrób kreski... a prac na czarno także nie wpisuj 

#3 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 15:17

No ale zdałoby się to wypełnić, pierwsze skojarzenie jakie miałem w pkt a) stosunek do powszechnego obowiazku ibrony to pacyfista xD no ale tak to wpisać nie moge ;D

#4 Joanka S

Joanka S

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 687 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 16:12

W pytaniach o wojski wpisujesz obok - nie dotyczy.Natomiast w przebiegu pracy zawodowej wpisujesz tylko pracę,gdzie posiadasz świadectwa pracy.

#5 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:40

tam się wpisuje : uregulowany lub nieuregulowany

#6 Guest_lukas69

Guest_lukas69
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 21:57

tam się wpisuje : uregulowany lub nieuregulowany

dzieki

Dodaj odpowiedź