Skocz do zawartości

szukam zarządcy nieruchomości

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_antek99

Guest_antek99
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 07:48

Witam. Szukam nowego zarządcy nieruchomości z Łodzi. Jesteśmy zmuszeni podziękować dotychczasowemu administratorowi nieruchomości, gdyż jesteśmy mocno zawiedzeni jego niegospodarnością. Jak na razie zgłosiła się do nas firma Progresline z propozycją współpracy. Z tego co czytałem wywiązują się z swoich obowiązków. Miał/ma może ktoś z nimi doczynienia?

#2 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 08:07

Firma progresline to obecny administrator nieruchomości na osiedlu moich rodziców. Zarządzają tam już trzeci rok. Generalnie osiedle ma już swoje lata ale muszę przyznać że w końcu ktoś zadbał o tereny zielone wokół bloków. Pojawiły się ławeczki i kwiatki a to duży plus. Odmalowane także klatki schodowe. Widać że dbają.

#3 Guest_Grażyna36

Guest_Grażyna36
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 20:28

Nasza kamienica od niedawna korzysta z usług firmy zarządczej Progresline. Sprawują obsługę techniczną, finansową, administracyjną. Składają okresowe raporty ze swoich działań, dzięki czemu wiemy co jest robione na bieżąco. Także jak ktoś szuka dobrego zarządcy nieruchomości to mogę ich śmiało polecić.

#4 janek99

janek99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 22 październik 2014 - 14:46

Czy firma Progresline zatrudnia licencjonowanych zarządców nieruchomości? Z tego co się orientuję obecnie taka licencja nie jest już wymagana i każdy może zostać administratorem...

#5 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 12:13

Firma zatrudnia licencjonowanych zarządców. Możesz sprawdzić na ich stronie progresline.pl

#6 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 23:25

ciekawie się ta strona prezentuje. Będzie trzeba sprawdzić

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 15:23

Dobra firma to np. Status, który pracuje na naszym osiedlu, a dokładnie wiem co oznacza źle zarządzane osiedle - przy poprzedniej firmie mieliśmy problemy z dosłownie wszystkim. Teraz panuje już porządek, ale było bardzo źle. Zero inwestycji, problemy z załatwianiem nawet podstawowych spraw. Trochę nie tędy droga.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#8 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 21:05

Grunt, że jest lepiej. U mnie też kiedyś były problemy z zarządca, ale od kiedy podlegamy po Nieruchomości-Śląsk jest znacznie lepiej i wszystko wraca do normalności. Bez dobrego administratora całe życie wspólnoty mieszkaniowej się sypie.

#9 Guest_Tomek Torczz

Guest_Tomek Torczz
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 15:14

Mi całe szczęście już dawno przestało odpowiadać mieszkanie we wspólnocie dlatego postanowiłem sprzedać swój kwadrat i skorzystać z oferty agencji nieruchomości wymieniając mieszkanie na pełnoprawny dom. Jestem mega zaodowolony ze współpracy z www.a-b-s.pl więc tym lepiej dla mnie. Mieszkam samemu to dla mnie najwyższy komfort.

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:16

Nie tyle się sypie, bo nic się nie dzieje - co oznacza, że osiedle popada w ruinę, wiemy jak to może wyglądać na własnym przykładzie. Też długo staraliśmy się o zmianę. Pozytywne jest tylko to, że faktycznie pojawianie się u nas Status dało zmiany, gorzej że kilka lat poszło...

#11 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 03 luty 2015 - 06:55

Najgorsza jest chyba sytuacja kiedy z góry narzucają Ci zarządce. My tak mieliśmy , deweloper praktycznie postawił nas przed faktem dokonanym. Nie byliśmy zadowoleni ponieważ koszta nie były niskie a tak naprawdę to nie widzieliśmy aby coś tam się robiło.

W zeszłym roku zmieniliśmy zarzadcę na wirtualnego ( konkretnie: http://www.izarzadca.pl/ ). Powiem Wam,że o wiele lepsza opcja dla niewielkich wspólnot.Jest taniej, masz stały kontakt online oraz masz przejrzyste raporty finansowe. 

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 25 luty 2015 - 14:12

Kiedy narzucają? Ale my się kompletnie nie interesowaliśmy tym, kim będzie zarządca do momentu kiedy przy aktualnym nie było źle. Teraz porządek robi już inna firma, ale przez dłuższy okres mieliśmy zarządcę, który tak na prawdę jedynie niszczył nam osiedle!

#13 Guest_tomASZ

Guest_tomASZ
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 16:27

Na naszym osiedlu zarządza Technoconsult. Są mega solidni, sprzątają prawie non stop, a z ogródka zrobili raj. Wszystkie informacje znajdziesz na ich www - są tam licencje itd.

#14 Guest_Anna Maria

Guest_Anna Maria
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 14:55

Mogę serdecznie polecić firmę Progresline. Profesjonalni, kontaktowi, robią wszystko, aby mieszkańcom żyło się jak najlepiej. smile.png

#15 Guest_daro

Guest_daro
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:18

Znam progresline ale opinie słyszałem różne. My mieszkamy na osiedlu gdzie zarządcą jest gestor i nie narzekamy. Rodzice również mieszkają niedaleko, w tej samej dzielnicy i ich wspólnota załapała się pod ten sam zarząd na szczęście, tez nie narzekają, 

#16 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 00:35

Skłaniała bym się w kierunku profesjonalnej firmy zarządzającej nieruchomościami i oferującej kompleksowe usługi. Taką firmą jest firma pani Barbary Gąsiorowskiej http://www.barbara.biz.pl/specjalizująca się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Znajdziesz tam całościowy pakiet usług, wszystko na miejscu plus do tego wysoki poziom kwalifikacji.

#17 Guest_agnieszkamichalska

Guest_agnieszkamichalska
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 15:40

z w Warszawy????

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:22

Jeśli tylko będą mieli wolny czas, to warto - https://integrummanagement.pl/Fachowcy rzeczywiście sprawdzeni. Duży plus za doświadczenie, opinie, ale tak czy siak wszystko sami musicie sobie uzgodnić. Zakres współpracy może być bardzo różny i różnie także może kosztować.

#19 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 kwiecień 2016 - 07:18

W takim razie może weźmiesz pod uwagę także Lemmon House? To firma zajmująca się zarządzaniem kompleksami mieszkalnymi i biurowymi. Opiekują się osiedlem na którym mieszkam. Oceniam ich bardzo pozytywnie, ponieważ osiedle jest zadbane, administrator bardzo komunikatywny, w przypadku awarii czy usterek reakcja jest bardzo szybka, a poza tym dzięki specjalnej platformie internetowej mamy wgląd do wszystkich rozliczeń czy do najważniejszych dokumentów wspólnoty. Więc komunikacja z mieszkańcami też działa :)

#20 Guest_Ergiia

Guest_Ergiia
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:55

U nas zarządza Twojaposesja.pl Bardzo dobrze sobie radzą i z tego co wiem to sąsiedzi mają podobne zdanie. W końcu doświadczenie w branzy robi swoje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych