Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dla kogo kredyt w obcej walucie

kredyt waluta

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lumina

Lumina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:51

Hej. Nie wiem czy to dobry dział, ale mam nadzieję, że ktoś mi troszkę pomorze. Zastanawiamy się z mężem nad kredytem w obcej walucie (chcemy kupić mieszkanie). Ja jestem gospodynią domową, mąż natomiast zarabiał kiedyś w Niemczech pensję w Euro, ale obecnie zarabia jedynie w Polsce w złotówkach. Słyszałam, że teraz są jakieś ograniczenia i ciężko dostać taki kredyt. Czy spełniamy warunki od jego przyznania?

#2 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 19 luty 2015 - 14:05

Odsyłam tutaj - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe

Generalnie teraz nie ma szans na otrzymanie kredytu, jeśli nie zarabiasz w danej walucie i to uważam za genialny krok, który powinni poczynić już dawno temu! A oferty szukaj zawsze przez doradcę.

#3 Misiek antybankowiec

Misiek antybankowiec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 20:45

"Banki przegrywają już i w sądach powszechnych i Sądzie Najwyższym. Kilka dni temu SN stwierdził, że kredyty indeksowane są kredytami w złotych polskich ale na LIBORze - wyrok SN kredyt we frankach.
W kontekście wypowiedzi rzecznika TSUE ten wyrok zwiastuje wysyp korzystnych dla nas wyroków.

#4 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:28

Ciekawa jestem co z tego wszystkiego wyjdzie. Znalazłam taki artykuł o kredycie we frankach https://fretuslegis....tu-we-frankach/ może też Cię zainteresuje. Gdzie jeszcze szukasz takich informacji? Ciekawa jestem co nowego wydarzy się w tej sprawie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt, waluta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych