Skocz do zawartości

Rolety na pierwszym piętrze.

rolety okna alarm parter

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów

Napisano 13 maj 2019 - 08:25

Rolety antywłamaniowe powinny być wystarczające. Alarm w mieszkaniu to moim zdaniem lekka przesada.

#22 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 07:40

Budowałem dom ale postanowiłem zrezygnować z rolet zewnętrznych. Po prostu uznałem, ze takie rolety nie będą chroniły mieszkania w sposób wystarczający. Niby jest to pewna ochrona ale tak naprawdę jeśli złodziej zechce się do mieszkania dostać to się do niego dostanie bez znaczenia na to jakie rolety w nim bedziemy mieli.

Polecam po prostu zamontowanie porządnych rolet wewnętrznych, mogę polecić tutaj kontakt z tą firmą:

https://lublinrolety.pl

W ofercie mają rolety wysokiej jakości. 

#23 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 11:23

Ja natomiast polecam zastanowić się nad wyborem rolet rzymskich, które będziecie mogli znaleźć w ofercie sklepu https://strefa-firan.pl/ gdzie również kupowaliśmy firany do innych pomieszczeń. Stawiają na wyjątkowy styl i dobre wykonanie, także na pewno się nie zawiedziecie i zachowacie odpowiednią prywatność :)

#24 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 24 luty 2020 - 14:36

Mieszkamy na pierwszym piętrze i zastanawialiśmy się nad montazem rolet zewnętrznych bo teoretycznie zagrożenie włamaniem jest mniejsze niż na parterze. Dla sprytnego jednak nic trudnego i moim zdaniem złodziej spokojnie moze sie wspiąć wyżej. Wiadomo, ze rolety zewnętrzne nie dają 100% pewności bo wszystko mozna złamać jednak trudniej jest dostać się przez okno, na którym takie rolety są. Rolety podobnie jak okna kupilismy w Ekoplaście:

https://ekoplast-group.com/pl/rolety/ ( wymienialiśmy okna w starym budynku).

W zasadzie nie mogę się przyczepić do niczego. Zarówno do okien jak i rolet. Sprawdzają się bardzo dobrze. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#25 Guest_Sanak

Guest_Sanak
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 21:51

Ja nie mam żadnych zabezpieczeń na parterze, jakoś nie ma żadnych problemów. A żeby się zasłonić przed oczami przechodniów i sąsiadów, mam plisy Nafi :)

#26 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 12:00

Ja wybrałam system alarmowy. W oknach zamontowałam natomiast zwykłe rolety materiałowe, ponieważ nie chciałam psuć pięknego widoku na las. Rolety zamówiłam od firmy www.ergomonterzy.pl. Myślę, jest to najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rolety, okna, alarm, parter

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych