Skocz do zawartości

dobre biuro rachunkowe dla aptek Wrocław

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_eska

Guest_eska
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 15:53

witam!   Czy możecie Państwo polecić dobre biuro lub samodzielną księgową specjalizującą się w pełnej księgowości aptecznej? Wrocław

#2 Borowska Angelika

Borowska Angelika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2014 - 07:31

Polecam biuro rachunkowe BUSINESS-TAX . Odpowiedzialny i miły zespół sprawił, że sprawy księgowe już nie są straszne.

#3 katarina99

katarina99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 13:49

ja mogę polecić biuro księgowe http://www.rpartner.pl/  ponieważ kilka lat temu prowadzili mi bardzo dobrze wszelką dokumentację w firmie, wiem z doświadczenia, że to zdecydowanie kompetentny zespół.

#4 sylwia58

sylwia58

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 październik 2014 - 10:19

Zajrzyj sobie na stronę: https://aleo.com/pl/ i spróbuj sobie znaleźć to co Cie własnie interesuje. masz tam listę firm spradzonych. Jesli nic nie znajdziesz to polecam Ci jednak popytać jakiś znajomych-pewnie masz kogoś kto tez prowadzi apteke i ma obsługę księgową.

#5 joker

joker

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 20 październik 2014 - 18:45

A w Warszawie polecicie kogoś?

#6 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 13:10

jeżeli chodzi o biuro rachunkowe we wrocławiu to na pewno mogę polecić financialluk. działają od niedawna i przez to maja duzy zapal i swieze spojrzenie. ja jestem bardzo zadowolony smile.png

#7 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 10:54

Proszę o polecenie dobrego biura z centrum Krakowa. Wiem, że jest ich wiele, ale zależy mi na jednym z lepszych. 

#8 Guest_darka

Guest_darka
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 15:23

biuro rachunkowe najlepsze jakie znam to bde constans wink.png pracują zdalnie więc nie ma problemu z lokalizacją 

#9 Guest_torret

Guest_torret
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 15:17

Dobrze mi się współpracuje póki co z biurem rachunkowym A&P Con (www.ap-con.pl). Nie mam żadnych zastrzeżeń, dokumenty są przygotowywane na czas i nie wkradają się żadne błędy czy niechlujstwa do nich. A różnie to w przeszłości bywało z innymi biurami, z którymi miałem kontakt.

#10 Guest_Miczydlas

Guest_Miczydlas
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 06:29

Ja korzystam z platformy mojebiuro24.pl, dzięki której mogę z moją księgową pracować na odległość. Dlatego obojętnie z jakiej części kraju wybierzesz księgową, to możesz jej zaproponować taki system i współpracować właśnie zdalnie.

#11 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 03:42

dobrze mi się współpracuje z firmą Tax Care, to sieciówka, ale są naprawdę rzetelni i skrupulatni, a ceny tez mają niezłe. mieszkam we Wrocku, ale biura mają w co większych miastach w Polsce.

#12 Gosia_

Gosia_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 14:57

Polecam biuro rachunkowe BUSINESS-TAX . Odpowiedzialny i miły zespół sprawił, że sprawy księgowe już nie są straszne.

potwierdzam! od dwóch lat prowadzę firmę ze wsparcią tego biura i nie mogę się do niczego doczepić... i z uwagi , ze jest to też biuro online ma tansze usługi

#13 Guest_dddf

Guest_dddf
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 10:27

Zobacz ofertę tego biura rachunkowego - superksiegi.pl Wybrałem ich ze względu na bardzo dobre opinie wśród znajomych i kontrahentów. Są zawsze na bieżąco z przepisami i umieją zastosować się do każdego przepisu. Zawsze gotowi są na doradzenie i pomoc klientowi.

#14 Guest_HannaK

Guest_HannaK
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 13:12

witam!   Czy możecie Państwo polecić dobre biuro lub samodzielną księgową specjalizującą się w pełnej księgowości aptecznej? Wrocław

Sprój skotkatowac się z Pania Urszulą Jankowską - prowadzi biuro na Czarneckiego 13 we Wrocławiu. Centrum Europartner - 71740-50-04

#15 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 12:44

Tak ta, Europartner mam przyjemność współpracować z Panią Ulą :-) polecam!

#16 Guest_NomenOmen

Guest_NomenOmen
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 09:45

My współpracujemy z Super Księgi, biurem z Łęczyckiej, godne polecenia. Współpraca bez żadnych zastrzeżeń

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych