Skocz do zawartości

Jaki prawnik od spadków z Poznania lub okolic?

spadki poznań

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Milena

Guest_Milena
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:54

Jaki dobry prawnik od spadków z Poznania lub okolic?

#2 Guest_Bartas

Guest_Bartas
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 22:11

Na pewno Radca Prawny Rafał Sangowski zajmuje się takimi sprawami. Ma Kancelarię na Taczaka. Podejdź sobie do niego.

#3 Guest_Jedenastka

Guest_Jedenastka
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:14

Ja jak miałam problem ze spadkiem jechałam specjalnie do Łodzi do Pani Chróścielewskiej. Najlepsi prawnicy w tym zakresie prawa i naprawdę niedrodzy. Bardzo polecam ;) Moim zdaniem warto.

#4 Guest_Afrodyta

Guest_Afrodyta
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 16:24

Też raz miałem okazje być klientem Pani Chróścielewskiej i naprawdę jestem pod wrażeniem jak wysoki poziom reprezentuje ta kancelaria! Prawnik, który się mną zajmował był świetnie przygotowany do sprawy - bardzo kompetentny i solidny. Widać, ze jest to miejsce, gdzie pracownikom naprawdę zależy na kliencie i naprawdę chce mu się pomóc. Prawdziwi prawnicy z powołania!

#5 Guest_QuessWho

Guest_QuessWho
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 16:30

Nie mam wielkiego doświadczenia z prawnikami, w zasadzie korzystałem z pomocy prawnej tylko raz, przy rozwodzie, ale z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę Chróścielewską. Prowadziła moją sprawę naprawdę bardzo sumiennie, od początku do końca okazując mi mnóstwo uwagi. Podziwiam ilośc pracy, którą Pani Magda włożyła by mi pomóc - w zasadzie przez cały czas, o każdej porze dnia mogłem na nią liczyć i nigdy nie było problemów z kontaktem telefonicznym i mailowym czy też z ustaleniem czegoś nawet w ostatniej chwili. To naprawdę niesamowita osoba i świetna specjalistka w swoim zawodzie.

#6 Franciszek123

Franciszek123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 31 maj 2018 - 18:57

U mnie w rodzinie raz pojawiła się taka sprawa, przy której musieliśmy korzystać z pomocy prawnika. Z polecenia skierowaliśmy się do pani Agaty Koschel http://koschel-kancelaria.pl/i był to bardzo dobry wybór. Pani mecenas okazała się nie tylko świetnym specjalistą, ale również wspaniałą osobą, spokojnie i wytrwale tłumaczyła nam wszystkie trudne prawne pojęcia i wskazywała najlepsze rozwiązania. Polecam gorąco!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spadki, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych