Skocz do zawartości

Program magazynowy i do faktur

do faktur program księgowy do fv mgazyn program magazynowy

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 09:45

Polecam Comarch albo ifaktury24.pl albo Comarch Optima ....

Mnie też się wydaje, że Comarch Optima byłby tu najlepszy. Takie rozwiązania wdraża na przykład Graphcom. My jesteśmy właśnie w trakcie audytu i współpraca przebiega wzorcowo. Mam nadzieję że z wdrożeniami też pójdzie gładko. Teraz to już ani rusz bez sprawnego systemu zarządzania.....

#22 Guest_maszynista

Guest_maszynista
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 13:35

W mojej ocenie najlepiej wypada BizIn. Używam go właśnie do wystawiania faktur i do zarządzania magazynem. Do tego ma też CRM, możliwość przeprowadza analiz czy chociażby obsługę środków trwałych. Także w sumie kompleksowo pozwala zarządzac firmą smile.png Ostatnio testowałem również na wersji mobilnej i śmiga bardzo ładnie, duże ułatwienie smile.png

#23 Guest_johanes

Guest_johanes
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 13:17

Moim zdaniem BizIn jest najlepszy. Pracuję na nim od dwóch lat i za nic nie zmieniłbym go na inny program - działa online, intuicyjny, rozsądna cena. Naprawdę warto smile.png

#24 Guest_norbert

Guest_norbert
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 20:17

IMO R2faktury teraz są naprawdę dobre bo dodali do nich moduł WWW (w końcu!)

#25 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 13:01

ja polecam program firmy PROBIT z Wrocławia (mnie akurat obsługuje oddział z poznania). Mają badzo dobry program kadrowy, posiada wiele funkcji, ale nie muszę za nic dopłacać i dobrą obsługę. Zawsze można się z nimi dogadać. Radzi sobie nazwet z zawiłym rozliczaniem czasu pracy przy zatrudnieniu w systemie zmianowym. Firma obsługuje nas kompleksowo od 14 lat, mamy od nich jeszcze magazyn z fakturowaniem, i księgowość. Moja księgowa nawet nie chce słyszeć o żadnych zmianach. Bardzo ich sobie chwali. Warto zaznaczyć, że program jest parametryzowany pod oczekiwania firmy.

#26 Guest_staszek

Guest_staszek
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:47

IMO R2faktury teraz są naprawdę dobre bo dodali do nich moduł WWW (w końcu!)

Dzięki. Spróbowałem i jest super, ale ten moduł WWW w wersji Maxi jest bardzo mocno okrojony. Gdyby dali ten z wersji PRO… Liczę na to że w przyszłości coś się zmieni jeszcze w tym temacie bo dostęp przez www jest bardzo przydatny

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: do faktur, program księgowy, do fv, mgazyn, program magazynowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych