Skocz do zawartości

Program magazynowy i do faktur

do faktur program księgowy do fv mgazyn program magazynowy

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 13:34

Witam, 

w związku z rozwojem firmy poszukuję dobrego programu do wystawiania faktur, z porządnym magazynem, i wbudowanymi kadrami (zatrudniam na razie 3 osoby- myślę, że z czasem będzie ich więcej) Zależy mi na tym, żeby nie było miliona funkcji za które trzeba dopłacać osobno - jasny system współpracy pozakupowej. Cena jest drugorzędna natomiast stosunek jakość do ceny jest kluczowy. 

Proszę o pomoc, który program jest najlepszy i dlaczego. 

#2 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 21:26

Do faktur i magazynu poleciłabym R2faktury. Kadr tam nie ma. Musiałabyś zrobić połączenie z R2płatnikiem, czyli dokupić osobny program. Sprawdź, bo dla 3 osób będzie to bardzo niedrogie, a na pewno będzie wystarczające. Chyba że chcesz to wszystko w jednym programie, to chyba tylko ERP wchodzi w grę, ale nie wiem czy dla tak małej firmy to będzie okej rozwiązanie (raczej nie).

#3 Guest_sabina

Guest_sabina
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 21:43

R2faktury polecam. Wczoraj kupiłam i na teraz poznając go lepiej jestem mega szczęśliwa. Wzięłam wersję Maxi ze wszystkim

#4 Guest_John

Guest_John
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 22:34

U siebie mam Sente eSystem i sprawóje się świetnie. Zarówno do zarządzania magazynem jak i finansami (przyjmowanie zamówień, fakturowanie, wydruk paragonów itp). Możesz sobie dokupić u nich takie moduły jakie Ci będą potrzebne, więc płacisz tylko za to z czego będziesz kożystał.

I co ważne, mam u nich wykupiony jeszcze serwis więc zgłaszam problem i w ciągu kilku godzin jest on naprawiony. Bywa, że rozwiążą go w 10 minut!

#5 Guest_niecierpliwa8

Guest_niecierpliwa8
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 10:57

Używam i Polecam Lefthand Mała Firma: CBS. Magazyn jest. Moduł Kadry i Płace jest. Wszystko w cenie podstawowej licencji. Nie trzeba za nic dodatkowo płacić. Jasny system współpracy pozakupowej. Później tylko 200 zł netto/12 m-cy. Jak się śledzi promocje na ich stronie to często można dostać jakiś bonus. Aktualnie mają ciekawą promocję na zakup tego programu. Nie wiem czy mogę napisać tutaj jaką dlatego zainteresowanych odsyłam do ich strony.

#6 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 12:42

a kojarzy ktoś e-faktury.org? on się chyba dobrze sprawdzi dobrze w takim przypadku, a nie jest drogi, ok. 4-5 złotych meisięcznie chyba kosztuje abonament.

#7 Guest_grzesiek

Guest_grzesiek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 17:32

a kojarzy ktoś e-faktury.org? on się chyba dobrze sprawdzi dobrze w takim przypadku, a nie jest drogi, ok. 4-5 złotych meisięcznie chyba kosztuje abonament.

Już bardziej polecam iFirmę lub inFakt. A jeżeli na serio chcesz jakiś dobry program, to za dyszkę miesięcznie będziesz miał podstawowe R2faktury - kombajn jakich mało.

#8 Guest_yarek

Guest_yarek
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 17:41

Właśnie co kupiłem R2faktury i na razie jestem zadowolony. Dzięki za tego hinta!!!!!!

#9 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 15:38

Polecam przetestować BizIn. Świetny program do wystawiania faktur w wersji darmowej, a w opcji z licencją również do magazynów, kosztów, zakupów, crm i róznych analiz. Bardzo przejrzysty w obsłudze :)

#10 Guest_natka

Guest_natka
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:14

Właśnie co kupiłem R2faktury i na razie jestem zadowolony. Dzięki za tego hinta!!!!!!

Też polecam. bardzo dobry, przejrzysty, szybko pracuje i współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Obsługa magazynu oczywiście w cenie - super sprawa.

#11 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:49

Do Zarządzania magazynem może być np. jakiś program system  www.sente.pl/system-sente/magazyn-wysokiego-skladowania-wms Do FV masz już wiele podanych, wiec nie wiem, co polecić smile.png

#12 Guest_Jędrek

Guest_Jędrek
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 13:44

Kupiłem R2faktury. Wersja Maxi. Na razie jestem ogromnie zadowolony i mam nadzieję że tak już pozostanie smile.png

#13 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 14:24

R2faktury są w porządku. Pracuję na nich od półtorej roku i z czystym sumieniem mogę napisać, że to był program warty zakupu. Oczywiście nie ma róży bez kolców i są rzeczy które nie są idealne. Koniec końców w ogólnym rozrachunku wychodzi to jednak na plus.

#14 Guest_ajgel

Guest_ajgel
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 09:42

ja pracuję na bizinie od dawna i jestem zadowolony. Po pierwsze fajne jest to, że jest opcja bezpłatna, wiadomo nie ma szalonej ilośći funkcjo ale na początek wystarcza. A później te kolejne "poziomy" programu są już powiększane o kolejne funkcje, a cena i tak jest mega korzystna. W zasadzie analizowałem kilka różnych programów a bizin w kwestii finansowej bił inne na głowę. Do tego bardzo fajnie, że jest powiększony o program magazynowy i crm. To znacznie usprawnia pracę w przedsiębiorstwie. Zdarza mi się też korzystać z funkcji analiz

#15 Guest_Konkowski

Guest_Konkowski
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 23:16

Sądzę, że z tych wszystkich programów najlepsza jest wfirma. Prowadzę firmę od roku i używałem dwóch programów. Wfirma się sprawdziła, a ten drugi program księgowy był całkowicie do bani, ale nie wiem czy mogę podac nazwę, żeby mnie firma po sądach nie ciągała... Korzystam z funkcji fakturowania i bardzo przydaje mi się też program magazynowy. Poza tym cena jes niższa niż tych wszystkich pseudo programów księgowych.

#16 Rafał Kośmicki COM@COM

Rafał Kośmicki COM@COM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTORUŃ

Napisano 18 marzec 2015 - 14:48

Moja firma wdraża system enova. Zapraszam do kontaktu i prezentacji systemu. Porozmawiamy o potrzebach firmy. Dzięki czemu przed zakupem oprogramowania będziesz wiedział co potrafi system i czego potrzebujesz.

COM@COM Usługi Informatyczne

www.comacom.pl

tel. 698-06-06-66

#17 Guest_Fleokwa

Guest_Fleokwa
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 20:37

Sądzę, że z tych wszystkich programów najlepsza jest wfirma. Prowadzę firmę od roku i używałem dwóch programów. Wfirma się sprawdziła, a ten drugi program księgowy był całkowicie do bani, ale nie wiem czy mogę podac nazwę, żeby mnie firma po sądach nie ciągała... Korzystam z funkcji fakturowania i bardzo przydaje mi się też program magazynowy. Poza tym cena jes niższa niż tych wszystkich pseudo programów księgowych.

Podobnie jak kolega, mam bardzo dobre zdanie o programie wfirma, jednak ja używam do odwrotnych celów - głównie pracuję w systemie magazynowania, bo to jest dla mnie priorytetowe. Fakturki ogarnia żona.

#18 Vaks.PL

Vaks.PL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 09:48

Witam, 

w związku z rozwojem firmy poszukuję dobrego programu do wystawiania faktur, z porządnym magazynem, i wbudowanymi kadrami (zatrudniam na razie 3 osoby- myślę, że z czasem będzie ich więcej) Zależy mi na tym, żeby nie było miliona funkcji za które trzeba dopłacać osobno - jasny system współpracy pozakupowej. Cena jest drugorzędna natomiast stosunek jakość do ceny jest kluczowy. 

Proszę o pomoc, który program jest najlepszy i dlaczego.

Proponuję Ci system ERP enova. Posiada wymagane przez Ciebie moduły obsługi magazynu (enova Handel) i Kadry i Place. Dla trzech pracowników na pewno wystarczy Ci wersja srebrna. Jeżeli chodzi o magazyn, to musiałbym wiedzieć więcej o Twoich oczekiwaniach. Wtedy byłbym w stanie doradzić czy wystarczy Ci wersja srebrna.

System enova występuje w wersji srebrnej, zlotej i platynowej. Składa się z kilkudzisięciu modułów, ktore można dowlonie wybierać. Posiada ogromne możliwości dopasowanie do potrzeb dowolnej firmy. W tym momencie uzywa go ponad 8000 firm w Polsce,

My mamy ponad setkę wdrożeń, a nasi Klienci, to zarówno firmy jednoosobowe jak i wieloodziałowe przedsiębiorstwa.

Więcej informacji znajdziesz na naszej firmowej stronie http://vaks.pl/enova

Zapraszam do lektury i kontaktu z nami.

Pozdrawiam.

Wdrożenia systemu ERP enova

http://vaks.pl/enova

#19 Guest_Marek addsoft.pl

Guest_Marek addsoft.pl
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 09:01

Polecam Comarch albo ifaktury24.pl albo Comarch Optima ....

#20 Guest_artek-radom

Guest_artek-radom
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:37

Ja od niedawna korzystam z programu R2faktury w wersji Standard którego zresztą widziałem jako jeden z polecanych na tym forum. Rzeczywiście jestem ogromnie zadowolony. Może nie jest to najwyższa wersja, ale dzięki temu jest bardzo fajna cenowo a oferuje naprawdę dużo. Mam już np. możliwość pełnego definiowania wyglądu każdego dokumentu, mam seryjne wydruki (wiem wiem mała rzecz ale jakże szalenie przydatna), mam możliwość zdefiniowania wielu numeracji faktur, mam możliwość eksportu danych do programu księgowego i mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Generalnie mogę z czystym sumieniem polecić jako dobry i niedrogi program do faktur z magazynem którego stosunek ceny do jakości jest wzorowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: do faktur, program księgowy, do fv, mgazyn, program magazynowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy