Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak pozyskać dotacje unijne z budżetu 2015 - 2020?

wróć do serwisu Moja Firma 37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102193 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 08:06

Firmy czekają na start konkursów na dotacje unijne z budżetu 2015 - 2020. Na razie wciąż brakuje szczegółów na temat konkretnych terminów i warunków naborów. Na podstawie dostępnych informacji można jednak wyciągnąć pewne wnioski pomagające w przygotowaniu się do nowej perspektywy finansowej na lata 2015 -2020. Co trzeba wiedzieć?

Powrót do artykułu: Jak pozyskać dotacje unijne z budżetu 2015 - 2020?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 08:06

Z dotacjami nie jest łatwo. Pozyskanie to skomplikowany, ale krok do przejścia. Trudniej jest chyba potem, czyli przeprowadzić i rozliczyć się z pozyskanych funduszy i zrealizowania projektu. Powodzenia z dotacjami!

#3 Guest_Kraj ajaj.

Guest_Kraj ajaj.
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 21:30

To jedna wielka bzdura!! Ludzie czujecie żeby dostać 21,500zł.na rozpoczącie działalności potrzebny jest żyrant a nawet 2 zarobek minimalny czyli zasrane 1200 zeta na renkę!!.Kto normalnemu uczciwemu Polakowi czyli mi podrzeruje 20 000zł.Przez to właśnie niedostałem ani centa a panie mnie wysmiały szyderczym śmiechem.Badanda oszczypłotów z układu. Aha jeszcze kolesiowi albo lasce co pisze biznes plan trzeba odpalić z 1000zł.za napisanie tego ustrojstwa. A są ludzie z układu którzy załatwią cały temat za 3000zł.na gotowo czyli dla 17 000zł. Nie oszukujmy się to porąbany układ dla porąbanych ludzi co kochaja żyć w tym bagnie jakim jst Polska.Pozdrawiam.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 19:55

Ja zawsze staram się myśleć pozytywnie. Więc i tym razem spróbuję cos podziała, mam nawet pewien pomysł na rozwinięcie działalności. No i zaczyna się problem. Piękne nagłówki, grube miliony do rozdania czy do wspomożenia. Tylko jedno podstawowe pytanie gdzie ???? Niech ktoś wskaże chociaż jedno miejsce gdzie można zaczerpnąć informację o miejscach instytucjach w których będzie można składać wnioski. Zalogowany jestem już w kilku serwisach. Zawsze otrzymuję piękne informacje co, gdzie, przez kogo i za ile zrobiono. A to akurat mnie najmniej interesuje. mnie interesuje gdzie i kiedy odbywać się będą nabory wniosków. I potrzebuję tej informacji na tyle wcześnie żebym mógł przygotować wniosek. Ostatnio taka informację znalazłem zupełnie przypadkiem i to napewno nie na wspomnianych wcześniej portalach które temu miłay podobno służyć. miałem 7 dni na przygotowanie wniosku ~4o stron. Ale jeszcze lepsza była instrukcja do jego wypełniania bo chyba 108 stron. Miłego mieszkania w tym chorym miejscu jakim jest Polska.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 23:16

To wszystko jest chore, za dużo biurokracji żeby tylko utrudnić .Nie ma się co łudzić ,że się dostanie .Lepiej wyjechać z tego kraju ,tam gdzie jest łatwiej.

#6 Guest_kuchar

Guest_kuchar
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 22:42

Gościu Kraj ajaj... Widać Twój poziom Twoją wypowiedzią (rękę pisze się rękę a nie renkę! ). Jak chcesz otwierać firmę skoro pisać dobrze nie potrafisz i nie potrafisz napisać banalnego biznesplanu do wniosku z Urzędu Pracy? Ten wniosek i biznesplan jest uproszczony na maksa aby ułatwić wszystko, natomiast jeśli komuś zapłaciłeś bo takiej prostej rzeczy nie potrafisz zrobić to nie miej pretensji do nikogo. Ja dostałem dotację z Urzędu Pracy, ale najpierw skończyłem dobre studia, napisałem sam biznesplan i z uśmiechem pracowników urzędu i bez problemu dostałem dotacje ;) Natomiast takich "wyłudzaczy" dotacji przychodzi tam dużo, a ledwo potrafią pisać lub czytać, nie dyskryminuję nikogo, ale te "oczczypłoty" jak to Pan nazwał po to właśnie tam są żeby takim osobom nie dawać dotacji, bo po części finansowane są one z pieniędzy podatników ;)

#7 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 21:22

Gościu Kraj ajaj... Widać Twój poziom Twoją wypowiedzią (rękę pisze się rękę a nie renkę! ). Jak chcesz otwierać firmę skoro pisać dobrze nie potrafisz i nie potrafisz napisać banalnego biznesplanu do wniosku z Urzędu Pracy? Ten wniosek i biznesplan jest uproszczony na maksa aby ułatwić wszystko, natomiast jeśli komuś zapłaciłeś bo takiej prostej rzeczy nie potrafisz zrobić to nie miej pretensji do nikogo. Ja dostałem dotację z Urzędu Pracy, ale najpierw skończyłem dobre studia, napisałem sam biznesplan i z uśmiechem pracowników urzędu i bez problemu dostałem dotacje wink.png Natomiast takich "wyłudzaczy" dotacji przychodzi tam dużo, a ledwo potrafią pisać lub czytać, nie dyskryminuję nikogo, ale te "oczczypłoty" jak to Pan nazwał po to właśnie tam są żeby takim osobom nie dawać dotacji, bo po części finansowane są one z pieniędzy podatników wink.png

to skończyłeś dobre studia, jesteś bardzo inteligentny i nie wstydziłeś się iść do urzędu pracy ? stanowisko dyrektorskie powinno na Ciebie czekać

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:52

Bardzo dobrze powiedziane-pan student na dyr

#9 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13996 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 luty 2015 - 16:01

"kuchar" no tak, jak sam napisałeś skończyłeś dobre studia......ale to tylko wiedza nabyta, a jak tam stoisz z inteligencją wrodzoną?

Wiedzę nabytą z czasem się zapomina, a ten dar o którym napisałam, jeśli wrodzony pozostaje.....jak widać kiepsko z tym u ciebie.

Nikt ci nigdy nie powiedział co to znaczy takt? Chyba nie, twój wpis o tym świadczywink.png Bez obrazybiggrin.png

#10 Guest_Marciiin

Guest_Marciiin
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 17:53

czepiacie się chłopca.  Fakt, otrzymanie dotacji z UP to serio nie trudna sprawa. Sam otrzymałem takową. Mało tego na osobę otrzymałem która dobrze się podpisać nie potrafi(nie mówię tu o mnie). Na początku trochę papierkowej roboty i osoba ta musiała jeździć na szkolenia za co otrzymałą wynagrodzenie. Także nie wiem jak można nie dostać takowej dotacji. Szukam teraz jakiś nowych środków unijnych dla siebie. Czekam na otwarcie pieniążków lata 2015-2020. Zobaczymy....

Ps, Też jestem po studiach:) Jedne mi coś dały drugie nie. Wszystko zależy od teg czy ktoś chce coś pojąć, Można być głupim studentem albo mądrym niewykształconym smile.png

pozdrawiam

#11 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 19:44

Nowy serwis aukcyjny, można kupić laptopa, telefon albo aparat za śmieszne pieniądze. Na razie mała ilość użytkowników, więc są duże szanse na wygranie licytacji :) kuptanio.5v.pl

#12 Guest_janwroclaw212

Guest_janwroclaw212
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 15:14

ciekawe, na www.kredyt.info czytałem o JEREMIE, chyba też warto sie tym programem zainteresować..

#13 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13996 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 luty 2015 - 16:01

A w jakim celu te reklamy pod postem o dotacjach?

Nikt nie pytał przecież o kredyty!!!angry.png

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 01:56

Jak uzyskać dotację na portal o tematyce praca-edukacja? np. ofertypracyzagranica.com.pl/1/all-ads.html

#15 Guest_drwal motorniczy kieleckie.

Guest_drwal motorniczy kieleckie.
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 06:55

jle moge dostaci kasy na firme jednoiosobowa

#16 Guest_Artur d.

Guest_Artur d.
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 07:58

władza w ręce ludu- to ż to to samo co cyt.: społecznej odpowiedzialności biznesu . ta sama kur.....a. To przecież bezproduktywna paplanina jak i portal o tematyce praca-edukacja, szkolenia.Zbiera się na wymioty patrząc jak armia nierobów urzędniczych marnuje pieniądz i dusi gospodarki hekto tonami regulacji

#17 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 07:58

Fundusze unijne oferują młodym przedsiębiorcom udany start z własnym biznesem czy pomoc w rozwinięciu swojego strat-upu, ale nijak nie można spóźnić się z terminami projektów! pełna lista: www.cenabiznesu.pl/-fundusze-unijne-2015-wszystko-co-musisz-wiedziec

#18 Guest_Koszalin

Guest_Koszalin
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 18:49

kolejna szansa dla oszustów w białych kołnierzykach. Tworzą spółki słupy, żeby tylko wyciągnąć pieniądze z unii.

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 20:15

dobrze ze ta wladza odchodzi do lamusa, wreszcie przyszedl kres oszustom, zulte kamizelki i interwecje.

#20 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 22:28

Fundusze Unijne to trudny temat. Mało komu się udaje :( Próbowałam od 3 lat, za każdym razem wynajdywali błedy z kosmosu. W końcu w ubiegłym roku przyjaciel polecił mi dziewczyny ze Stowarzyszenia Ekspertów Biznesuz Zabrza! Szok, dostałam dofinansowanie. Nie męczcie się sami, nie warto. Czasami trzeba poprosić o pomoc profesjonalistów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych