Skocz do zawartości

Gdzie szukać pracy?

wróć do serwisu Kadry 54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 13:53

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

#42 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:22

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

#43 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:35

Pracy pomagają szukać, skutecznie, na  www.work-in.plKoniecznie tam zajrzyj i złóż aplikację. Pomagają przy wszelkich formalnościach, zapewniają stałą opiekę i służą rzetelną wiedzą. Przez nich masz szansę znaleźć pracę, jakiej poszukujesz, dopasowaną do twoich oczekiwań i jaka w danym momencie najbardziej ci odpowiada – stałą, tymczasowa, w Polsce i poza granicami kraju.

#44 Guest_paula887

Guest_paula887
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 07:59

ja polecam stronę pointr.pl

bardzo łatwa strona w obsłudze, mają podzielona ogłoszenia na branże i województwa

#45 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:02

Fajny portal ogido.pl bardzo przejżysty 

#46 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:58

Fajny portal ogido.pl bardzo przejżysty 

Jaki?  <_<

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#47 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 16 październik 2019 - 08:35

Rejestracja w agencji pracy 

https://grupaprogres...rszawa-chlodna/

zwiększa nasze szanse na znalezienie wymarzonej posady. Takie firmy zajmują się nie tylko rekrutacjami do pracy tymczasowej. Co raz częściej pracodawcy za ich pośrednictwem poszukują specjalistów na stałe etaty.

#48 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 październik 2019 - 09:15

Czasem potrzeba po prostu nieco szczęścia. Ja akurat znalazłem pracę w PRO-KOMP i jest to praca marzeń. Normalne warunki, fajna atmosfera, dobre pieniądze - czego chcieć więcej?

#49 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 17 październik 2019 - 10:16

Ja myślę , że fajnym miejscem do szukania pracy jest https://talentuno.com/pl/employers , sama korzystałam z usług tej strony , ale już n aszczęście pomogli mi znaleźć pracę , więc na razie nie potrzebuje :) wiem też , że firmy korzystają z ich usług w celu znalezienia pracownika także polecam , bo to agencja stricte nastawiona na headhunting, także starają się jak najbardziej dopasować kandydata do oferty i na odwrót. Najlepiej wejdź i poczytaj to sama ocenisz czy to dla Ciebie czy nie :)

#50 Guest_Lonia

Guest_Lonia
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 21:44

A jeśli chodzi o prowadzenie tej placówki Nest Bank, to mam pytanie. Zastanawiam się, czy w takiej placówce można sprzedawać produkty innych partnerów? Czy bank wyraża zgodę na coś takiego?

#51 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 18:59

A jeśli chodzi o prowadzenie tej placówki Nest Bank, to mam pytanie. Zastanawiam się, czy w takiej placówce można sprzedawać produkty innych partnerów? Czy bank wyraża zgodę na coś takiego?

Szanowna Pani, w Placówce Partnerskiej może Pani sprzedawać wszystkie produkty dedykowane dla sieci partnerskiej. Unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji. Nie bez znaczenia jest też bardzo korzystny dla partnera system prowizyjny. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#52 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:27

Na portalach gdzie trafiają ogłoszenia pracodawców.

#53 Guest_Nika

Guest_Nika
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 01:06

Tak z ciekawości dopytam, jakie są orientacyjne koszty otwarcia takiej placówki bankowej?

#54 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 19:02

Tak z ciekawości dopytam, jakie są orientacyjne koszty otwarcia takiej placówki bankowej?

Szanowna Pani, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#55 Guest_Nika

Guest_Nika
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 22:56

A jeśli w międzyczasie, w trakcie urządzania lokalu braknie mi pieniędzy, czy bank przewiduje na ten cel jakąś pożyczkę?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych