Skocz do zawartości

Gdzie szukać pracy?

wróć do serwisu Kadry 31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 12:50

Cześć! Jestem tuż po studiach. Nigdy wcześniej nie pracowałam - rodzice mówili mi, żebym skupiła się wyłącznie na nauce i że jeszcze się w życiu napracuję. Nie mam więc żadnego doświadczenia. Wakacje się skończyły i muszę znaleźć pracę. Wysyłałam CV przez różne portale z ofertami pracy, ale mam wrażenie, że one w ogóle do nich nie docierają, że nikt ich nie czyta. Może Wy wiecie, gdzie najlepiej szukać pracy? Chciałabym mieć jakieś większe rozeznanie w tym temacie. Za każdą odpowiedź bardzo serdecznie dziękuję :)

#2 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8176 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 04 wrzesień 2014 - 14:11

Szkoda,że podczas nauki nie załatwiłaś sobie stażu lub pracy na część etatu - zdobyłabyś doświadczenie.Proponuję zacząć od poszukania pracodawcy,który przyjmie Cię na staż.Możesz także zarejestrować się w Urzędzie Pracy i wystąpić o staż .

#3 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:23

Urzędzie Pracy  to dobry pomysł

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 28 luty 2018 - 09:04

Taka jest prawda - w tym momencie nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem. Wprost przeciwnie - etaty zdobywa się na coraz lepszych warunkach. Coraz lepsze warunki zapewniają również agencje pracy - EuroKadra wam coś mówi? To wszystko zależy od danego przypadku, od firmy, od kwalifikacji, od regionu. Ale ogólnie pracy zdecydowanie nie brakuje.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:34

na różnych portalach w internecie, ja znalazłam pracę na jobuj.pl

#6 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 15:35

Ja prace znalazłam dzięki Personis, z ich pomocą mam świetna pracę w mojej branży

#7 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 16:08

Mogę zdecydowanie polecić pracę w Warsaw Concierge Group osobom które potrafią przede wszystkim dobrze zarządzać swoim czasem pracy. Druga sprawa to duża elastyczność i komunikatywność – bez tego w pracy konsjerża ani rusz. A poza tym? Wszystkiego innego można się u nich nauczyć.

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 09:13

Nie masz pracy, to idziesz do agencji EuroKadra i oni wam zapewniają zatrudnienie z dnia na dzień.

Warunki zatrudnienia są w zasadzie dokładnie takie same.

Pod względem możliwości zdobycia pracy wszystko poszło tak, jak należy.

Cały czas chodzi o wykorzystywanie możliwości. 

#9 devos

devos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 11:04

Dla wszystkich którzy szukają pracy w IT polecam https://nofluffjobs.com/. Dużo informacji na temat każdej oferty + widełki płacowe. Super sprawa: ) 

Widzieliście np. ile zarabia tester oprogramowania ?

#10 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 13:40

Ja korzystałem z pomocy Personis, są naprawdę skuteczni, mam teraz pracę w swoim zawodzie, z której jestem bardzo zadowolony

#11 bogusbier

bogusbier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:51

Cóż, mam już małe doświadczenie w szukaniu pracy bo moja dziewczyna była w podobnej sytuacji co ty i przez półtorej roku niczego nie mogła znaleźć. Szukanie pracy na portalach ogłoszeniowych jest bezskuteczne bo tam aplikuje milion ludzi. Szukaj bezpośrednio na stronach firm, jak np. tutaj https://www.praca-dealerbmw.pl/ lub osobiście roznoś CV. Ta ostatnia metoda wydaje mi się być najlepszą bo możesz się od razu zaprezentować.. ;-)

#12 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 09:08

Ze swojej strony pracę w Warsaw Concierge Group mogę polecić. Praca dla ludzi którzy nie boją się wyzwań, a z drugiej strony mają naprawdę duże kompetencje typowo społeczne i nie jest im obca logistyka. Dużo ważniejsze w zawodzie Cocierga są faktyczne umiejętności a nie papierki ze szkół.

#13 Guest_Miranda

Guest_Miranda
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 02:56

Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa otwierał własną działalność - konkretnie pytam o placówkę bankową? Możecie doradzić, jakie warunki trzeba spełnić na początku? 

#14 Rafał Protasiewicz

Rafał Protasiewicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 grudzień 2018 - 19:19

Witam! Polecam zapytać na http://www.polarus.com.pl Więcej wakatów jest dla cudzoziemców, ale mój kolega załatwił pracę operatorem CNC. 

Doradca finansowy

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:00

EuroKadra daje pracę, w sensie - agencja pracy. Teraz można coś zdobyć na bardzo dobrych warunkach, ale trzeba też mieć niezbędną wiedzę. Nawet jednak bez kwalifikacji znajdziecie zatrudnienie - kwestia taka, jakie macie oczekiwania odnośnie do pracy. Bo generalnie etatów jest tyle, że każdy może na spokojnie coś znaleźć. 

#16 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:33

Ze swojej strony pracę w Warsaw Concierge Group mogę polecić. Praca dla ludzi którzy nie boją się wyzwań, a z drugiej strony mają naprawdę duże kompetencje typowo społeczne i nie jest im obca logistyka. Dużo ważniejsze w zawodzie Cocierga są faktyczne umiejętności a nie papierki ze szkół.

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#17 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:37

A gdzie jeszcze zdarzyło się wam szukać pracy, jak długo to trwało? Ostatnio zaczęłam się interesować tym tematem. Koleżanka pokazała mi stronę https://praca.money.pl/ i chyba tam będę zaczynać. Jak przygotowaliście swoje CV, na co zwracają teraz uwagę pracodawcy, chciałabym wypaść jak najlepiej.

#18 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 04 luty 2019 - 00:15

Też ważne jest żeby miec dobre, wyróżniające się cv. Ja takie stworzyłam w kreatorze szybkiecv :)

#19 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 256 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:13

Nie wspomniałaś o tym co studiowałaś. Jeśli nie masz doświadczenia to przecież może jest zdobyć. Nie ma co załamywać rąk. Obecnie dzięki sieci Internet można prawcować zdalnie. Sa też różnego rodzaju kursy, które uczą i są bardzo dobrze oceniane. Bardzo popularną pracą jest obecnie Wirtualna Asystentaka. Daje to możliwość pracy w domu, przy komputerze i na tak zwany własny rachunek. Mogę polecić Ci kurs na VA od Poli Sobczyk z Brand Assist - http://kurs-wa.brand.../darmowefilmywa - tu możesz zapisać się na taki kurs, zobaczyć czego Cię nauczy i zobaczyć darmowe materiały. Przecież nikt nie mówi, ze masz pracować na typowym etacie. 

#20 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 10:47

Czy wymagane jest doświadczenie/wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych