Skocz do zawartości

Gdzie szukać pracy?

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 12:50

Cześć! Jestem tuż po studiach. Nigdy wcześniej nie pracowałam - rodzice mówili mi, żebym skupiła się wyłącznie na nauce i że jeszcze się w życiu napracuję. Nie mam więc żadnego doświadczenia. Wakacje się skończyły i muszę znaleźć pracę. Wysyłałam CV przez różne portale z ofertami pracy, ale mam wrażenie, że one w ogóle do nich nie docierają, że nikt ich nie czyta. Może Wy wiecie, gdzie najlepiej szukać pracy? Chciałabym mieć jakieś większe rozeznanie w tym temacie. Za każdą odpowiedź bardzo serdecznie dziękuję :)

#2 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8158 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 04 wrzesień 2014 - 14:11

Szkoda,że podczas nauki nie załatwiłaś sobie stażu lub pracy na część etatu - zdobyłabyś doświadczenie.Proponuję zacząć od poszukania pracodawcy,który przyjmie Cię na staż.Możesz także zarejestrować się w Urzędzie Pracy i wystąpić o staż .

#3 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:23

Urzędzie Pracy  to dobry pomysł

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2080 postów

Napisano 28 luty 2018 - 09:04

Taka jest prawda - w tym momencie nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem. Wprost przeciwnie - etaty zdobywa się na coraz lepszych warunkach. Coraz lepsze warunki zapewniają również agencje pracy - EuroKadra wam coś mówi? To wszystko zależy od danego przypadku, od firmy, od kwalifikacji, od regionu. Ale ogólnie pracy zdecydowanie nie brakuje.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:34

na różnych portalach w internecie, ja znalazłam pracę na jobuj.pl

#6 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 15:35

Ja prace znalazłam dzięki Personis, z ich pomocą mam świetna pracę w mojej branży

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych