Skocz do zawartości

Jaka firma odszkodowawcza z Łodzi?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_zelek

Guest_zelek
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 22:58

Jaka jest dobra firma odszkodowawcza z Łodzi? Miałem wypadek i mam problem z ubezpieczycielem.

#2 Guest_alka

Guest_alka
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 00:11

A słyszałeś o kancelarii Meritum? Prawnik Agnieszka Mikołajczyk zajmuje się takimi sprawami. Możesz się do nich zgłosić, jeśli masz problemy uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela za pojazd czy też za szkody osobowe. Tu jest kontakt do tej kancelarii www.meritumodszkodowania.pl

#3 Witek Chudziak

Witek Chudziak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 09 luty 2015 - 13:27

ja polecam kancelarię Castellum, w profesjonalny sposób zajmują się dochodzeniem odszkodowań i jestem w pełni zadowolony z ich usług. Ale troche nerwów miałem zaniam do nich trafiłem, korzystałem też z innych tego typu firm i ta wypada zdecydowanie najlepiej. Polecam poczytać o nich więcej, zadzwonić, zapytać co i jak i wtedy się zdecydować czy nie. Ale ja polecam :)

#4 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 22:55

Jaka jest dobra firma odszkodowawcza z Łodzi? Miałem wypadek i mam problem z ubezpieczycielem.

Pro juris! Niektóre kancelarie szybko chcą skończyć sprawę idąc na ugodę, a w większości przypadków jest szansa na dużo większe odszkodowanie. Sama sie na tym przejechałam. Dobrze, że w porę natknęlam się na odpowiednią osobę. W razie czego podaję nr:782128427

#5 rtcars

rtcars

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 16:07

Po kolizji można wypożyczyć samochód zastępczy z oc sprawcy, wynajem samochodu z oc sprawcy jest wtedy darmowy bo zapłaci za niego towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy wypadku.

RTcars  wynajem auta wcale nie jest taki drogi- samochód zastępczy z oc sprawcy - bezgotówkowy wynajem

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 22:57

To do Europejskiego Centrum Odszkodowań się zgłoś. Dla mnie to najlepsza firma na rynku.

#7 Guest_aga33

Guest_aga33
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 22:18

Bezpośredni adres do agenta z tego euco to a.kita@euco.pl . Do niego trafiliśmy jakiś  czas temu i nasza sprawa zakończyła się pozytywnie.

#8 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 11 październik 2017 - 08:47

Sprawdź firmę Auxilia- mi pomogli po wypadku w pracy, zajęli się formalnościami, reprezentowali mnie w sądzie, mój udział w sprawie był ograniczony do minimum, nawet nie mogłam sobie pozwolić na więcej z powodu ciężkiego stanu zdrowia. Ale wiedziałam, że  mój doradca dba o to, by sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie i tak też się stało-niedawno wypłacono mi odszkodowanie :)

#9 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 18 październik 2017 - 09:19

A ja korzystam z ubezpieczyciela spoza Łodzi i również sobie chwalę. Nie wiem, czy kojarzycie firmę mtu24 - http://www.mtu24.pl/ To jest firma stanowiąca część Ergo Hestii, w związku z czym ma za sobą pewien prestiż i historię. Są naprawdę rzetelni i profesjonalni, nie spuszczają klienta na drzewo, jak to ma miejsce u różnych szemranych ubezpieczycieli. Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić przez telefon albo w biurze. Ja tam nie mam żadnych powodów do narzekania. Trzymajcie się.

#10 Guest_hoszta

Guest_hoszta
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 15:42

Jakoś mi się tam specjalnie nie chciało szukać. Znalazłam w necie EUCO, zadzwoniłem do nich i po 3 dniach podpisałem umowę. Wszystko było ok

#11 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 03:37

My korzystaliśmy z usług Kancelarii Odszkodowawczej Auxilia http://auxilia-info.pl/ jestem w pełni zadowolony, ponieważ naprawdę starannie podeszli do tematu i każdego klienta traktują bardzo indywidualnie, dzięki czemu mają wysoką skuteczność w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadkach. Nie pożałujesz :)

#12 Guest_rysiek

Guest_rysiek
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 23:09

EuCO działa na terenie całej Polski, więc do nich warto uderzyć!

#13 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 09:01

Moją sprawą zajęli się bardzo fajnie, kompleksowo w kancelarii Merces (firma z Poznania, na merces-odszkodowania.pl jest ich wizytówka). Ja walczyłem o zadośćuczynienie i odszkodowanie (wypadek samochodowy, czołowe zderzenie), udało się uzyskać zadowolające pieniądze w jednym i drugim przypadku. Zdrowia mi już nikt do końca nie zwróci, ale przynajmniej dzięki pieniądzom mogę się rehabilitować.

#14 Archerw

Archerw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:01

Ze swojej strony polecam Ci odezwać się do tej firmy: https://kancelariad2dgroup.pl/korzystałem z ich usług już wielokrotnie i za każdym razem nie miałem problemu z odszkodowaniem także polecam zerknąć na pewno Ci pomogą. 

#15 Guest_zośka

Guest_zośka
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 22:33

EuCO w całej Polsce ma swoich agentów. Można do nich na infolinie zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. Oni specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych