Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Przeprowadzka biura – jak to zrobić sprawnie i szybko

wróć do serwisu Moja Firma 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 deadmor

deadmor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:36

Teraz znalezc kogos godnego uwagi jest niezwykle ciezko. Rynek przeprowadzek nie jest tak stabilny jak jeszcze kilka lat temu .. to przez naplyw nowych firm oferujacych zanizone ceny .. trzeba sobie tylko zadac pytanie kosztem kogo .. przychodzi mi jedna odpowiedz do glowy - klienta. Z pustego to nawet Salomon nie naleje jak to mowia. Warto przyjrzec sie ofertom wiekszych przewoznikow takich jak Fortis - https://www.fortis-p.../magazynowanie/Jakosc mozna poznac po tym jak rozbudowana infrastrukture posiada dana firma oraz jak szeroki ma wachlarz uslug. Magazynowanie to jedna z bardziej nowoczesnych funkcji .. na dobra sprawe to do konca nigdy nie wiemy co sie wydarzy dlatego moze to zaoszczedzic sporo czasu oraz pieniedzy w razie czego :)

#22 anna991

anna991

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 11:34

Sprawdźcie przeprowadzki Warszawa Uptrans. To na prawdę profesjonalna firma przeprowadzkowa w Warszawie. Będę ich zachwalać u wszystkich znajomych i tu. Jestem pod wrażeniem jak fajnie może przebiegać przeprowadzka.

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 13:41

Witajcie. chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was korzystał z usług firmy paka.net.pl?

#24 Guest_Gość-22

Guest_Gość-22
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 14:37

Gdy planujecie nagłą przeprowadzkę biura, szukacie szybkiego i dobrego rozwiązania poleca skorzystać z gotowych zestawów przeprowadzkowych na ekartony.pl Jeżeli ograniczacie koszty rezygnując z wynajmu biura i nie macie gdzie przechować waszych rzeczy z firmy dobrym rozwiązaniem jest mały schowek w Less Mess Storage. Cena przyzwoita, a wszystkie dokumenty, elektronika i meble będą bezpieczne.

#25 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 07 maj 2020 - 09:26

Zadzwoń i zapytaj - https://adexim.com.pl/

Obstawiam, że wszystko zostanie zorganizowane bez żadnych komplikacji. Temat znam od środka. Jeśli chodzi o koszt, to duże znaczenie ma ilość rzeczy, piętro i ewentualny brak windy. Bo odległości już tak dużego znaczenia nie mają - w sensie przeprowadzki w obrębie miasta. W skrócie - przeprowadzka przeprowadzce nierówna i wszystko trzeba wyceniać indywidualnie, ale na pewno sam bym się za to nie zabierał.

#26 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 20:58

Dobra firma transportowa to podstawa. Polecam w tym zakresie usługi firmy Taxi Bagażowe. Dzięki niej moja ostatnia przeprowadzka zakończyła się sukcesem - żadnych strat i uszkodzeń w transporcie do nowego mieszkania, a przewoziłam wielkie akwarium.

#27 Guest_carrera

Guest_carrera
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 15:00

Najlepsza w Stolicy jest ekipa z Japa&Co. Oni naprawdę znają się na robocie i wiedzą jak szybko i sprawnie zrobić przeprowadzkę, i to tak, żeby na niczym nawet rysa nie została. Są profesjonalistami w każdym aspekcie. 

#28 Guest_carrera

Guest_carrera
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2021 - 08:58

Odpowiadając na pytanie z posta: Wynająć dobrą firmę, która zrobi to za nas. Czyli, jeżeli chcesz mieć szybko zorganizowaną przeprowadzkę, to odezwij się do firmy Japa&Co. Oni przeprowadzali już największych, także jestem pewna, że poradzą sobie z każdą przeprowadzką. 

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 09:21

Adexim powinien wszystko zorganizować tak, jak trzeba. Unas przeprowadzka firmy została załatwiona ekspresowo i bez problemów, całkiem nieźle na tym wyszliśmy, a zorganizowanie tego na własną rękę byłoby delikatnie mówiąc trudne. 

#30 Guest_manna

Guest_manna
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2021 - 13:45

A słyszeliście o firmie Japa&CO? Oni w przeprowadzkach są mistrzami/ Czy to firm czy mieszkań. Pomagają ze wszystkim i to od początku do końca, dzięki czemu nie trzeba się kompletnie niczym przejmować. 

#31 Guest_jasmin

Guest_jasmin
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2021 - 12:30

Również mogę polecić firmę Japa&Co. Ogarniają wszystko w mgnieniu oka. Do tego ceny też mają przyzwoite, także warto skorzystać z ich usług, przynajmniej nie wydacie ostatnich pieniędzy na przeprowadzkę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy