Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeprowadzka biura – jak to zrobić sprawnie i szybko

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 13:19

Przeprowadzka biura jest z reguły sporą operacją zarówno dla właścicieli, jak i pracowników firmy. Wybór odpowiedniego terminu i firmy przeprowadzkowej, poinformowanie kontrahentów o zmianie adresu, przystosowanie nowego miejsca do potrzeb przedsiębiorstwa, przechowanie dokumentów i sprzętów biurowych - to tylko kilka z wielu spraw, o które należy zadbać w takiej sytuacji.

Powrót do artykułu: Przeprowadzka biura – jak to zrobić sprawnie i szybko

#2 Guest_spider

Guest_spider
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 13:19

grunt to dobra organizacja. Mnie bardzo w tym całym procesie pomógł poradnik, który można znaleźć na stronie japy. Jak się logistycznie wszystko zaplanuje przeprowadzka nie jest trudnym przedsięwzięciem

#3 alex31

alex31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 09:39

Przede wszystkim trzeba znaleźć porządną firmę przeprowadzkową.

Z tego co kojarzę, dobre opinie ma np. Jupiter Przeprowadzki. Chodzi o to, żeby przeprowadzka przebiegała sprawni, nie powodując dłuższych przestojów.

Ważny jest też dobór terminu - jakieś święta, długi weekend, tak żeby nie mieć poczucia, że cały czas goni nas czas.

#4 Guest_katia21

Guest_katia21
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 18:00

Tak jak zaznaczyli w artykule, najwazniejszy jest dobór firmy przeprowadzkowej, dlatego ja pomagając szefowi w organizacji przeprowadzki firmowej zdecydowalam sie na Emka Trans, po spotkaniu z konsultantem, przygotowaniu wyceny i ustaleniu szczegółów, nie mialam wątpliwosci,ze oni sie dobrze spisza;)

#5 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów

Napisano 07 luty 2015 - 20:02

Katia takich firm jest naprawdę całkiem sporo, a jakość ich usług jest raczej podobna, ewentualna różnica może wynikać jedynie z ceny. Natomiast nie wszystkie specjalizują się akurat w przeprowadzaniu biur bo to jest troszkę inna bajka. Na pewno SOB-POL http://warszawskie-p...ki-firm-i-biur/ od kilku dobrych lat oferuje usługi w tym obszarze, natomiast jak to wygląda szczegółowo nie mam pojęcia. 

#6 Guest_memoria

Guest_memoria
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:30

Znalezienie odpowiedniej firmy do transportu wszystkich rzeczy to połowa sukcesu. Jeżeli chodzi o te sprawdzone, to Japa ma naprawdę fajnych pracowników. Przynajmniej pomogą wszystko wynieść i przewiozą do drugiego punktu, nie trzeba do tego celu wynajmować dodatkowych pracowników. 

#7 MagdalenaDz

MagdalenaDz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 15:42

Przede wszystkim musisz znaleźć dobrą firmę przeprowadzkową taką jak ta - zobacz stronę. A szczegóły już ustalasz z nimi. Ważne by wszystko dobrze opisać przy pakowaniu. Wprowadzić jakiś system.Tak żeby poszło to jak najsprawniej.

#8 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 09:37

Wynajmij firmę, która zajmie się Twoją przeprowadzką od A do Z. Dzięki temu nie będziesz musiał się niczym martwić. Zajrzyj np. na stronę firmy , znajdziesz tam wiele informacji na ten temat.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 21:35

Warto też zadbać o odpowiednie zapakowanie wszystkich rzeczy. Ja kupiłam kartony w firmie Wok Kartony i wszystko popakowałm. Generalnie wszystko trzeba dokładnie przemyśłeć logistycznie.

#10 Guest_hopla

Guest_hopla
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 19:39

Jeżeli ma się to przeniesienia całe biuro, to warto odezwać się do firmy Japa&Co, oni mają doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju firm, także poradzą sobie ze wszystkim wink.png

#11 Guest_ziyo

Guest_ziyo
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 22:57

Przydadzą się mocne taśmy do pakowania. Zwykłe i dwustronne solidne taśmy dostaniecie w Total Market – bezpośredni producent więc i cenowo ok. Mają tez taśmy izolacyjne, metalizowane, aluminiowe etc.

#12 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 02 maj 2017 - 15:07

Są firmy, które oferują kompleksową przeprowadzkę jak np. ta: http://taxibagazowka...ki/biur-i-firm/. Moja firma korzystała z uslug tej firmy i naprawdę nic zarzucić jej nie można. Przeprowadzka poszła sprawnie, no i ceny maja umiarkowane. 

#13 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 08 maj 2017 - 12:12

Jeśli zależy nam na sprawnej przeprowadzce, powinniśmy skorzystać z usług firmy takiej jak ta: http://adexim.com.pl/cennik która może poszczycić się długą obecnością na rynku i doświadczeniem. Korzystanie z usług nowo powstałej firmy może być nieco ryzykowne...

#14 Michal_s71

Michal_s71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 09:57

Powierzając przeprowadzkę firmie należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Doświadczenie, ale poparte referencjami - bo to, że firma istnieje 10-15 lat na rynku to nie oznacza, że musiała wykonywać duże przeprowadzki firm. Tym samym może nie mieć pojęcia jakie trudności staną na jej drodze podczas usługi i oczywiście nie będzie znać drogi jak je rozwiązać. Następnym punktem jest ubezpieczenie zwykłe OCP, które posiadają firmy to może się okazać za mało aby zapewnić bezpieczeństwo relokowanego mienia ubezpieczenie powinno zawierać pokrycie na ryzyko w różnych wypadkach nie tylko samego transportu. Istotną też sprawą jest jak firma zachowuje się w procesie oferowania - bezwzględna jest konieczność wizji lokalnej w miejscu rozpoczęcia usługi oraz omówienie zakładanego harmonogramu przeprowadzki i oczekiwań klienta - jeżeli firma tego nie zrobi to z góry możemy założyć, że będą problemy... jedną z firm którą mogę polecić to GLOBAL SERVICE http://globalservice-przeprowadzki.pl.  Działają na terenie całej Polski oraz Niemiec i wykonują przeprowadzki biur, firm i urzędów

#15 Guest_lalana

Guest_lalana
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:12

Najlepiej odezwać się do firmy Japa&Co. Mają największe doświadczenie w przeprowadzaniu firm, także na pewno będą wiedzieli jak się do tego zabrać. Odezwij się do nich koniecznie, a całą przeprowadzkę będziesz mieć szybko z głowy. 

#16 Guest_Iksa

Guest_Iksa
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 17:37

Faktycznie, chłopaki z firmy Japa&Co są warci polecenia. Pomagają od A do Z w każdej przeprowadzce i bardzo dbają o wszystkie rzeczy, także nie ma możliwości, żeby coś się uszkodziło.

#17 dermotir

dermotir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 07 luty 2018 - 10:32

Opcje masz dwie. Pierwsza to skorzystać np. z https://itaxi.pl/ i samemu zorganizować przprowadzkę. JEdnak wymaga to sporo czasu i zaangażowania. Druga to po prostu poszukanie firmy zajmującej się kompleksowo takimi przeprowadzkami, to z drugiej strony jest znacznie droższe rozwiązanie.

#18 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisano 10 luty 2018 - 20:42

Niekoniecznie droższe. Oczywiście w każdym z tych przypadków trzeba się liczyć z tym, że za usługę trzeba zapłacić, ale jeżeli mamy możliwość skorzystania z kompleksowej usługi, kiedy sami nie musimy zbyt dużo ingerować w przeprowadzkę, to zdecydowanie warto. Ceny są atrakcyjne, wystarczy zapoznać się z ofertą firmy TDU http://www.przeprowa...lskaniemcy.html, która zajmuje się zarówno przeprowadzkami na terenie kraju, jak i tymi międzynarodowymi. Niezależnie, czy chcemy zmienić miejsce zamieszkania, czy przenieść swoje biuro, zawsze warto zdać się na fachową pomoc, by przeprowadzka odbyła się jak najszybciej i z odpowiednim zapleczem i zabezpieczeniem.

#19 mareker

mareker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 20:42

Trzeba unikac jak ognia najtanszych ofert - takie moje personalne zdanie. Zreszta nie tylko moje poniewaz juz raz znajomy dal sie naciac wlasnie na niska cene. Robil przeprowadzke biura gdzie w sklad rzeczy przewozonych wchodzilo dosc duzo elektroniki. Okazalo sie, ze podczas transportu zaginelo pare rzeczy .. a jak sie okazalo po fakcie calosc nie byla ubezpieczona. Dopiero musial w sadzie rzadac zadoscuczynienia ktorego nie dostal bo firma oglosila upadlosc. Dlatego lepiej patrzec na to pod katem tego jak dlugo dana firma dziala na naszym rynku - Zlotnicki https://zlotnicki.pl...prowadzki-firm/wypada tutaj bardzo dobrze ze swoim ponad 20 letnim stazem .. na mnie takie liczby robia wrazenie. Nie wiem jak z cenami bo to juz kwestia indywidualna, trzeba zadzwonic i sie dogadac.

#20 Maciek_wwa

Maciek_wwa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2018 - 16:37

Przeprowadzka biura (ogólnie przeprowadzka firmy) powinna przede wszystkim być szybka i bezpieczna. Każdy dzień przerwy w działaniu biznesu to duże straty. Angażowanie własnych pracowników do pakowania rzeczy zazwyczaj jest bez sensu. Generujemy chaos, który zabiera nam cenny czas. Lepiej zlecić to firmie przeprwadzkowej. Taka kompleksowa przeprowadzka nie musi być bardzo droga, a pozwala oszczędzić wiele czasu i nerwów.

W Warszawie i pobliskich miejscowościach niezawodna jest ekipa duży wóz (http://duzywoz.pl/pr...m-warszawa.html)

Przeprowadzki, transport mebli Warszawa http://duzywoz.pl  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych