Skocz do zawartości

coś do fakturowania

wróć do serwisu Księgowość 32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_andzia

Guest_andzia
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:28

polećcie "coś" do wystawiania faktur on line - potrzebne mi do pracy a średnio się znam na tym temacie

#2 Guest_Wojtas

Guest_Wojtas
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:15

program na którym ja pracuję do Faktura VAT - Pakietu Przedsiębiorcy - myślę, że spokojnie i z latwością sobie poradzisz- intuicyjny i przyjazny program, łatwy w obsłudze i cena godna polecenia. Wersja testowa mozna pobrac z stad:

#3 Guest_bilbon

Guest_bilbon
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 10:55

ja pracuję z bizinem, bardzo fajny program, prosty do nauki

#4 Guest_60

Guest_60
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 12:21

ifirma.pl oferuje darmowy program do faktur, można w nim wystawiac wszystkie rodzaje faktur i rachunkow. nie ma tam limitów.

#5 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:23

Polecam lefthand Mała Księgowość. Ostatnio wypuścili nową wersję. Warto zobaczyć. 

#6 Guest_karl

Guest_karl
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 10:52

Wszystkie rodzaje tego typu dokmentów można wystawiać w afaktury.pl Na stronie jest wszystko opisane co i jak, jest też darmowy okres testowy.

#7 Guest_radek

Guest_radek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 21:28

A ja odmiennie, nie polecam programów online. Jezeli już to teraz iFirma - ostatnio testowałem i jest nawet w porządku. Ale bardziej polecam BOXy jak Reset2 R2faktury - mega kombajn, wszystko zawsze pod ręką, szybka praca, niedrogi.

#8 Guest_ula

Guest_ula
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 21:41

R2faktury w wersji Maxi mogę polecić - bardzo pasuje mi wbudowany CRM do prowadzenia ewidencji kontaktów z kontrahentami wink.png)

#9 Guest_AndrzejW

Guest_AndrzejW
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 03:08

afaktury.pl - bez rejestracji wystawisz za darmo wszystkie dokumenty potrzebne w firmie, z wersji po logowaniu nie korzystam bo mi to wystarcza to co jest. Jednak po newsach widzę, że musza mieć sporo funkcji i mocno to ulepszaja.

#10 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 17:29

R2faktury polecam. Bardzo, ale to bardzo solidny program.

#11 Guest_pacman

Guest_pacman
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 15:41

BizIn jest bardzo fajnym programem smile.png Pracuje na nim od dłuzszego czasu i jestem zadowolony. Ma wszystko co potrzebne, działa online, przejrzysty.

#12 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:13

Również polecam R2faktury. Wg mnie jest najlepszy.

#13 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 18:16

Spróbuj te R2faktury, bo to naprawdę godne polecenia oprogramowanie. Może nie jest jakoś specjalnie najtańsze, chociaż wersja mini to 100 zł rocznie, ale jest naprawdę warte swojej ceny. Producent polski, solindy, program często aktualizowany. Naprawdę polecem. Ja nie żałuję.

#14 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 18:09

R2faktury zdecydowanie

#15 Rafał Kośmicki COM@COM

Rafał Kośmicki COM@COM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTORUŃ

Napisano 18 marzec 2015 - 14:51

Optima/comarch ma ciekawy moduł do fakturowania online.

COM@COM Usługi Informatyczne

www.comacom.pl

tel. 698-06-06-66

#16 Sławek_M

Sławek_M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 15:54

może wf-mag?

#17 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 09:51

R2faktury to rzeczywiście bardzo dobry program do obsługi sprzedaży. Korzystam z niego od około pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wg mnie wystarcza już wersja Standard ale to też zależy od potrzeb i specyfiki działalności. Wersję Standard można kupić za ok. 200-300 zł i to jest super cena jak na możliwości które oferuje ten program.

#18 Guest_brygada RR

Guest_brygada RR
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:53

BIZIN.pl
myślę, że ten będzie dla Ciebie najlepszy. Ja z niego korzystam i nie znajduję żadnych minusów

#19 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 15:23

polećcie "coś" do wystawiania faktur on line - potrzebne mi do pracy a średnio się znam na tym temacie

Polecę Ci "coś", i będzie to coś sprawdzone, aktualizowane, wspierane przez producenta i obecne na rynku od wielu lat - konkretnie r2faktury. Jeśli tylko chcesz i potrzebujesz, wypróbuj sobie wersję demo.

#20 Guest_Quelo

Guest_Quelo
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 22:06

Moim zdaniem bizin fajnie daje sobie radę, prosty i funkcjonalny, do tego działanie w chmurze, u mnie na plus wink.png Koszty zerowe lub znikome, czego chcieć więcej ??? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych