Skocz do zawartości

Szukam dobrego prawnika z Łodzi od prawa gospodarczego

wróć do serwisu Księgowość 56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Arcziii

Arcziii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:14

czy ten temat to konkurs linków?

#42 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:50

Polecam Doradcę Podatkowego Iwonę Ewerman. Jej biuro co prawda mieści się we Wrocławiu, ale Pani Iwona świadczy także kompleksową obsługę on-line, bez wychodzenia z domu;) 

#43 Guest_Wiceszef

Guest_Wiceszef
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 21:37

Jeżeli szukacie kogoś doświadczenie w sprawach gospodarczych w Łodzi to możecie śmiało iść na poradę prawną do adwokata Mateusza Ziębaczewskiego. Z naszej sprawy wyszedł super elegancko mimo , że znajomy prawnik powiedział że sprawa jest bardzo trudna a wyroki w takich sprawach są bardzo różne. Jestem zachwycony profesjonalizmem podejściem do klienta  i dyspozycyjnością mecenasa.

#44 DaveCanada

DaveCanada

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 15:06

O, właśnie szukałem takich porad :) Dzięki wielkie za sprawdzone info :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Do tej pory wiele przecierpiałam,już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

#45 Guest_Wilczyca

Guest_Wilczyca
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 15:06

Kancelaria pana adwokata Cieszkowskiego zawsze służy mi poradą prawną w kancelarii albo telefonicznie bo zdarza się że trzeba coś sprawdzić na cito. Mają przemiłą panią sekretarkę, która odbiera telefony i nie ma problemu, aby się umówić.

#46 anijanowska

anijanowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 październik 2017 - 14:04

Jestem w stanie polecić kancelarię adwokacką z Dolnego Śląska - moze przyda się taki kontakt komuś innemu - http://krzysztoporski.com/ - adwokaci w tej kancelarii zajmują się różnymi dziedzinami prawa, cywilnym, karnym, ale także gospodarczym i obsługą firm. Wszystkie szczegóły można znaleźć właśnie na tej stronie.

#47 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 22 październik 2017 - 22:06

Ja mam tylko namiar na tą kancelarię https://grzybkowskig...rganizacja-firm . Na ich stronie jest informacja w czym się specjalizują. Warto skorzystać z pomocy takiego prawnika, który w danej sprawie ma duże doświadczenie.

#48 Aleksander Potocki

Aleksander Potocki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 listopad 2017 - 17:10

Sporo tu spamu :)

http://kristallum.pl 

Księgowość, kadry, płace - "we're doing best in whole uniwerse!" - real big SEO

#49 Guest_Oliwka

Guest_Oliwka
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 17:05

Nie z Łodzi, ale może komuś się przyda. Kancelaria LexNord, specjalizująca się w prawie gospodarczym.

#50 ula8989

ula8989

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 luty 2018 - 15:28

Super są te porady :) Dzęki wielkie, z całą pewnością mi się przydadzą :)

jeśli przekroczysz pewną granicę i nic się nie dzieje, to granica traci znaczenie.

#51 Guest_Em

Guest_Em
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 13:54

Również podpinam się pod LexNord, jak dla mnie bez konkurencji, szczególnie w kwestii prawa gospodarczego i cywilnego.

#52 elperrobonito

elperrobonito

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 21:46

Kancelarie biorą masę pieniędzy, a często jakość usług jest mega marna - wiem, co mówię bo przerobiłem kilka różnych. Na początku są mili i kontaktowi, ale po zapłacie często urywa się kontakt i nawet na maile odpisują rzadko ;/

Niedawno moja żona znalazła na facebooku stronę www.pismasadowe.pl i tu byłem naprawdę zadowolony. Wszystkie moje dokumenty (umowy plus pozew do sądu pracy) były przygotowane i gotowe do druku w ciągu kilku dni, a ja nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam!

#53 Guest_Grandzio

Guest_Grandzio
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:28

Warto rozglądać się za młodymi prawnikami, którzy mają już wiedzę i doświadczenie i którym się jeszcze chce angażować w sprawę klienta. Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez pana mecenasa Igora Klimkowskiego - pomagał mi w trakcie zakładania firmy dwa lata temu i do dzisiaj konsultuję z nim moje działania. Bardzo konkretny specjalista, polecam

#54 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2025 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:28

Patrzcie tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/

Zapytajcie o dostępność. Kancelarie nie przyjmują zleceń ponad stan.

Przede wszystkim - pytajcie o doświadczenie w zbliżonych sprawach.

Akurat znalezienie rzetelnego fachowca w tej dziedzinie jest bardzo trudnym zadaniem.

Głównie warto się opierać na zwyczajnych polecaniach. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#55 Guest_Gazpacho

Guest_Gazpacho
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 19:38

Ja znam panią Izabelę Kontek, bardzo miła i sympatyczna pani mecenas, która bardzo dobrze zna się prawie gospodarczym, a przy tym jest niesamowicie cierpliwa w tłumaczeniu jego zawiłości zwykłym śmiertelnikom A w dodatku z Łodzi, więc łatwo się z nią spotkać.

#56 foreverevera

foreverevera

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 15:13

Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością coś się znajdzie.

Lubię jesień...

#57 Guest_Anna333

Guest_Anna333
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 22:00

Miałam do czynienia z wieloma prawnikami, ale mecenas Igor Klimkowski to chyba jedyny prawnik który się nie spóźnia! zawsze na czas, przygotowany, nic go nie zaskakuje. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, to bardzo sumienny człowiek, który twardo stąpa po ziemi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych