Skocz do zawartości

Szukam dobrego prawnika z Łodzi od prawa gospodarczego

wróć do serwisu Księgowość 99 odpowiedzi w tym temacie

#21 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:54

Z tego co się orientuje, to ta kancelaria adwokacka oferuje pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego. Warto się do nich zgłosić, ponieważ mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Na takich sprawach trzeba się po prostu znać i tyle.

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 11:52

Ja korzystałem z usług adwokata Adriana Króla. Świetny prawnik z dużym doświadczeniem. Polecam.

#23 MarcinAmart

MarcinAmart

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2016 - 20:46

Ja od lat dłuższego czasu korzystam z pomocy Adwokata Mateusza Ziębaczewskiego z Łodzi, gdyż prowadzi obsługę prawną firmy mojej i sąsiada. Lubię czytać jego bloga, bo tam można dużo się dowiedzieć na temat prawa gospodarczego i nie tylko http://adwokat-lodzi.pl/  Ceny ma przystępne,a jest bardzo dobrym adwokatem z mojego miasta. :~) Pozdrawiam M.A.

#24 Guest_aniann

Guest_aniann
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 22:06

Polecam mec. Dariusza Staniszewskiego. Współpracuję wiele lat, jeszcze sie ani razu nie zawiodłam.

#25 Lyszkowski

Lyszkowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2016 - 18:14

Tylko i wyłącznie mecenas Ziębaczewski.  Jak popytacie znanych przedsiębiorców, to się dowiecie, dlaczego jego polecam :] Umie załatwiać najtrudniejsze rzeczy... W naszym środowisku istnieje tylko on jako adwokat.  Mam do niego blisko, bo kancelarię w centrum Łodzi.

#26 Agata Ch

Agata Ch

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 15:12

Ja miałam do czynienia adwokat Piech-Balicką w Łodzi. Kancelaria, która cieszy się dobrą renomą. Miałam do czynienia w sprawie o niezapłacone faktury przez moich kontrahentów. Dzięki pomocy kancelarii udało się wszystko wyprostować i przeredagować kontrakty. Teraz już nie popełniam starych błędów, a moja firma była bliska utraty płynności. Polecam http://adwokat-lodz.com.pl/oferta.html

#27 Guest_klient oczywiscie niezadow

Guest_klient oczywiscie niezadow
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 21:11

Ja od siebie polecę Mariusza Trojanowskiego, pomógł mi w mojej sprawie i nie mogę złego słowa powiedzieć

Ja od siebie polecę Mariusza Trojanowskiego, pomógł mi w mojej sprawie i nie mogę złego słowa powiedzieć

Dobre sobie... Pan Mariusz Trojanowski poleca sam siebie...bo nikt inny z wyjątkiem jego samego nie powie o nim dobrego słowa!!!!! Ten Pan to porażka Łódzkiej palestry...rozumiem poziom prawników poszedł w dół, ale poziom tego Pana to już jest depresja w skali całego miasta... Żenujące obietnice, wyciąganie pieniędzy za nic i oczywiście zero aktywności . Proszę uważać i nie korzystać z jego usług!!!!

#28 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 23:23

Pan Mariusz Trojanowski to najgorszy prawnik w Łodzi. Prosze uwazac i trzymac sie z daleka!!!!

#29 Guest_Lodoner

Guest_Lodoner
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 12:58

Naszą radę nadzorczą i zarząd wspomaga zawsze adwokat Mateusz Ziębaczewski. Do niego zgłaszamy się z problemami czy wątpliwościami i zawsze ma dla nas czas i nam dobrze doradzi. Już nie raz chcieliśmy podejmować uchwały, które by mogły być potem uchylone bo byłyby niezgodne z prawem... Jak jest jakaś sprawa w sądzie czy prokuraturze, to dajemy jemu pełnomocnictwo i on za nas wszystko robi. Wygrał dla nas wiele spraw !

#30 maksiu432

maksiu432

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 13:18

ewa a może jakiś przykład jego sprawy bo takie bez pod stawne ocenianie jest słabym rozwiązaniem.

Montaż zamków Warszawa

#31 UnHomme

UnHomme

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 15:06

Ja nie będę anonimowo udawał, że polecam cudzą kancelarię. Polecam usługi firmy, w której pracuję. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy, uczciwe stawki i pełen profesjonalizm.
Więcej na:

www.rumpel.pl

facebook.com/KancelariaRumpel

#32 Dobryduszek

Dobryduszek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 10 luty 2017 - 12:23

Nie naciągajcie ludzi na kasę niepotrzebnie skoro wiele odpowiedzi można znaleśc w internecie. Macie tutaj za darmo porady prawne od adwokata Ziębaczewskiego z Łodzi który nic za to nie bierze a dzieli się wiedzą praktyczna na temat prawa gospodarczego i prawa pracy http://prawo-gospodarcze.com/  Z tego co dzię to ma nawet umowy, pisma i odwołania opracowane ;]

#33 Guest_Licher

Guest_Licher
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 09:11

Łódź i sprawy związane z prowadzeniem spółki firmy czy przedsiębiorstwa to tylko Ziębaczewski. Ona ma ogromną wiedzę i kompetencje do takich spraw. Sam korzystałem i jestem zadowolony inaczej bym nie polecał

#34 Guest_geolokat

Guest_geolokat
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 10:22

Byłem u adwokata Mateusza Ziębaczewskiego z waszego polecania i chcę wam podziekowac za rady, bo okazalo sie, że poprowadzi moją sprawę,a zaplate rozłożył mi na raty. Sprawa okazała się nie taka stracona jak myślałem na początku. Bardzo dziękuje jeszcze raz polecenia tutaj

#35 Adam Płock

Adam Płock

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2017 - 13:26

Korzystałem do tej pory z usług kancelaria adwokat Ewy Paszko-Jabłońskiej http://www.kancelariapaszko.pl w Płocku. Możecie zaproponować mi jakąś alternatywę w postaci serwisu internetowego? Miał ktoś do czynienia z taką formą obsługi prawnej? Przenoszę się do Łodzi w związku z tym będę musiał szukać nowej pomocy prawnej.

#36 NeworskiMichal

NeworskiMichal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 12:11

Ja zrobiłem tak, że poszukałem odpowiedzi na mój problem w google i wyskoczył blog adwokata Mateusza Ziębaczewskiego http://prawo-gospodarcze.com. Poczytałem co i jak i potem poszedłem do niego by mi powiedział co i jak. Potem drugi raz przemyślałem z żoną wszystko i poprosiłem o prowadzenie sprawy. Szczerze, to myślałem, że będzie łatwiej wygrać, ale się udało. Kolega miał podobną sprawę i prowadził mu inny mecenas, którą ją w dużej części przegrał :(

#37 Guest_Blond

Guest_Blond
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:16

Od spraw spółek dobra jest adwokat Marzena Pieróg. Pomogła mi w sprawie o przekształcenie i unieważnienie uchwały. Dzięki jej szybkiej interwencji udało się załatwić całą sprawę bez zbędnych nerwów.  Wiem , że prowadzi sprawy też w calej Polsce

#38 zbigmaj

zbigmaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:52

Witam,

w dziedzinie prawa gospodarczego  polecam  https://kancelariama...rofesjonalnie.

#39 zbigmaj

zbigmaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:58

Witam,

w dziedzinie prawa gospodarczego polecam

https://kancelariamadejczyk.biz/

Polecam!! Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

#40 LegalUp

LegalUp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:52

W szukaniu pomocy prawnej istotne jest, by mieć pełen obraz sytuacji. Umożliwia to serwis www.legalup.pl. W odpowiedzi na konkretne zgłoszenie prawnicy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie prawa, przysyłają swoje oferty. Można je bezpłatnie i bez zobowiązań porównać zarówno pod kątem doświadczenia, jak i wyceny ewentualnej pomocy. Dzięki temu można dobrać tę ofertę, która najbardziej pasuje do potrzeb i możliwości, a w razie, gdyby żadna z nadesłanych ofert nie okazała się satysfakcjonująca, można bez problemu zrezygnować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych