Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepszy doradca finansowy

doradca finanse peniądze inwestycje

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 13:37

Ostatnio czytałam ciekawy artykuł: http://silesiasmile....adca-finansowy/. Myślę, że trzeba się nad tym dobrze zastanowić. Doradca finansowy musi być profesjonalny, inaczej sobie tego nie wyobrażam. ;)

#22 Guest_hilton

Guest_hilton
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 16:28

Nie wyobrażam sobie nieprofesjonalnego tongue.png tak samo jak "doradców" w bankach czy tego typu instytucjiach, oczywiście, doradzą, ale w ich przypadku przede wszytskim w grę wchodzi dobro konkretnej instytucji a dopiero później klient tak na prawdę. w tym przypadku bardziej korzystne jest skorzystanie z doradztwa niezależnej osoby, ja osobiście rekomenduję piotra bralczyka z którym miałem przyjemność współpracować. z perspektywy klienta wygląda to o tyle korzystniej, że otrzymuje sie indywidualną opiekę nad inwestycją, a nie zbiorczą jak w przypadku bankowych ofert, po drugie w dobrym interesie doradcy leży dobro klienta, bo przecież to w koło pieniędzy wszystko tu krąży wink.png

#23 Guest_Skorek

Guest_Skorek
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 07:24

ja co prawda dopiero od dwóch miesiecy współpracuję z Panem Piotrem ale nie mam żadnych zastrzeżeń, dogadujemy się, dobrze mi doradza, widać jakieś ruchy na moim koncie. Generalnie jest to na duży plus. polecam takie doradztwo.

#24 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:49

Nie wiem jaki jest doradca finansowy, ale polecam zerknąć tutaj http://sprawdzonydoradca.pl i poszukać dobrego doradcy ze swoich stron. 

#25 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 12:35

Profesjonalną ofertę ma biuro Easy Finance. Pomagali nam przy restrukturyzacji. Oferta jest wyjątkowo szeroka zwłaszcza jak się porówna z propozycją innych brokerów. Zajmują się między innymi zmianą stanu prawnego firm, finansowaniem, czy odzyskiwaniem długów. Szybka realizacja, dobry kontakt telefoniczny, całość przeprowadzona w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

#26 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 11:19

W sieci jest pełno profili doradców. Dobry przykład tutaj http://www.dobry-dor...-ziegler,1.html. Nie zaryzykowałabym miana najlepszego doradcy dla kogokolwiek bo to dość trudne.

#27 Guest_olka54

Guest_olka54
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:02

Dobre doświadczenia mam z ludźmi z biura Easy Finance. Mają siedzibę w Poznaniu, prowadzą też swoją stronę easy-finance.pl. Doświadczona firma, sam korzystam z ich usług już piąty rok. Dyspozycyjni, zawsze można się dodzwonić. Gdyby nie takie profesjonalne wsparcie to myślę, że już co najmniej kilkukrotnie przepłaciłbym za kredyt bankowy i to znacznie.  

#28 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 12:59

Nad moimi finansami czuwa już od 5 lat firma Easy Finance. Dobry, niezależny broker z Poznania (ich strona – easy-finance.pl). Mają wszechstronną ofertę, jeśli chodzi o kredyty to zajmują się wszystkim, już od przygotowania aplikacji. Doświadczona firma z obiektywnym podejściem, zanim podjęliśmy ostateczną decyzję o sposobie finansowania przedstawili mi co najmniej kilka różnych

alternatyw.

#29 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2017 - 10:48

Uważam, że warto zajrzeć sobie na taki portal - http://www.kredyty-g...sze-opinie.html, gdzie można znaleźć darmowe doradztwo kredytowe, jak i znaleźć opinie o kredytach, czy też narzędzia i kalkulatory kredytowe.

#30 Guest_rotisss

Guest_rotisss
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 11:53

Od tamtego roku jestem w stałym kontakcie z Dariuszem Regułą z Royal Capital i nie narzekam. Profesjonalne podejście, jest bardzo dobrze zorientowany w ofercie banków ale też parabanków. Udało się sfinalizować na korzystnych warunkach leasing samochodów, z czego jestem najbardziej zadowolony. O jego ofercie i zakresie obsługi dużo konkretnych informacji jest na stronie royalcapital.pl.

#31 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 30 październik 2017 - 18:48

ja tam wole sam dbać o swoje finanse. nie mówię ze zawsze jest super i kolorowo, jak trzeba to i po pożyczkę pozabankową sięgam. ale wazne jest ze wiem gdzie się zgłosić jak potrzebuje pomocy i jak zaradzic każdej finansowe sytuacji. 

#32 Guest_Remek

Guest_Remek
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 20:01

no Pan Piotr Bralczyk jest świetnym doradcą - pomógł mi i podpowiedział żeby jednak nie decydowac się na zakup obligacji korporacyjnych - no i dzięki temu uniknąłem problemów!

#33 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 maj 2018 - 13:06

Ja korzystałam z pomocy Pana Andrzeja Lewańskiego przy wyborze kredytu hipotecznego 

#34 Guest_janubers

Guest_janubers
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:26

Czy wiecie jaką role spełnia doradca ? Jedynie co może to zaoferować kredyt to tu lub tam - przy okazji biorąc dla siebie ' właściwą ' prowizję. Czy którykolwiek dał Wam konkretną informację, ulokuj lub wpłać określone środki tu lub tu a uzyskasz np. dochody pasywne ? Pewnie żaden nie potrafi tu pomóc - więc czym jest taki doradca ?  

Mam dobrą ofertę jeśli ktoś zechce mieć dodatkowy niezależny dochód pasywny. To też oferta dla firm, które tu otrzymują faktury i rozliczenia. Dochód średni 10 % miesięcznie. 

Tu również zainteresowane firmy czy osoby uzyskają sfinansowanie dowolnego projektu biznesowego, do sumy nawet 50 mln €. I nie bedzie to pożyczka ani kredyt.  

Zapraszam osoby i firmy do zapoznania się z tematem i ewentualnego zarabiania. Na życzenie kontakt bezpośredni z przedstawicielem firmy na UE. Więcej tu pracapewna@gmail.com 

#35 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 26 marzec 2021 - 19:37

Prowadząc firmę korzystam z doradztwa finansowego oferowanego przez DG - INWEST FINANSE. To rzetelny kontrahent, uzyskałem od nich wielką pomoc.

#36 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano dziś, 14:01

Ja polecam tego doradcę https://tomaszwostal.pl/ . Tomasz Wostal ma biuro w Warszawie, ale pomaga ludziom z całej Polski. Rzetelny, profesjonalny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Specjalizuje się w kredytach różnego rodzaju - od hipotecznych, przez gotówkowe, po konsolidacyjne. Świetny kontakt, indywidualne podejście do klienta, a do tego bez opłaty na pomoc. I firmy, i klienci indywidualni zyskają na tej współpracy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: doradca, finanse, peniądze, inwestycje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych