Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepszy doradca finansowy

doradca finanse peniądze inwestycje

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 09:34

Mam trochę dgotówki w walucia, zastanawiam się jak ją zainwestować. Lepiej w walucie czy w złotówkach. Szukam dobrego doradcy finansowego, może mi kto coś doradzi, albo doradce, albo jak zainwestowac pieniądze??????????????

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 13:14

możesz iść albo do firmy zajmującej się doadztwem inwestycyjnym, albo do niezależnego doradcy. Ja bym optował za tą druga możliwością. Sam niedlugo chcę ulokować kapitał w jakimś funduszu inwestycyjnym dlatego zależałoby mi żeby mi ktoś doradził i żeby to bylo z zyskiem dla mnie nie z zyskiem dla firmy. Polecono mi pana Piotra Bralczyka, który jest doświadczonym specjalistą od finansów, ale nie jest związany z żadnym funduszem, dlatego pracuje bezpośrednio dla zysku klienta. Planuję się z nim skontaktować i porozmawiać na temat zbudowania mojego portfela inwestycyjnego. dane do niego można znaleźć na stronie zarabiajmy.pl. Ja mam takie zdanie, ale chętnie posłucham innych. Ktoś może już współpracował z panem Bralczykiem?

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 03 luty 2015 - 15:25

Jeśli to ma być działalność na poważnie i pod biznes to Russell Bedford, czyli po prostu doradcy biznesowi z różnych dziedzin. Nie na zasadzie jednego specjalisty od wszystkiego, tylko wielu fachowców. Ale oczywiście to już pod większą działalność, gdzie faktycznie ma się do czynienia z poważnymi problemami.

#4 Guest_just12345

Guest_just12345
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 09:35

Niestety moje dochody nie są wysokie, a chciałem kupić lepsze auto, które znalazłem w okazyjnej cenie. Szybko potrzebowałem gotówki na jego zakup. Kolega polecił mi firmę Adkredyt, która zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowym w Kielcach. Pomogli mi w złożeniu wniosku, podpisaniu umowy, w rejestracji samochodu. Cieszę się, że mogłem współpracować z tą firmą, gdyż było to dla mnie sporym udogodnieniem. 

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 maj 2015 - 15:59

Myślę, że http://www.banki-opi...-zus-t1497.html to fajne forum kredytowe, na którym znajdziecie doradztwo oraz opinie o kredytach. Sprawdźcie. 

#6 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 23 maj 2015 - 14:16

możesz iść albo do firmy zajmującej się doadztwem inwestycyjnym, albo do niezależnego doradcy. Ja bym optował za tą druga możliwością. Sam niedlugo chcę ulokować kapitał w jakimś funduszu inwestycyjnym dlatego zależałoby mi żeby mi ktoś doradził i żeby to bylo z zyskiem dla mnie nie z zyskiem dla firmy. Polecono mi pana Piotra Bralczyka, który jest doświadczonym specjalistą od finansów, ale nie jest związany z żadnym funduszem, dlatego pracuje bezpośrednio dla zysku klienta. Planuję się z nim skontaktować i porozmawiać na temat zbudowania mojego portfela inwestycyjnego. dane do niego można znaleźć na stronie zarabiajmy.pl. Ja mam takie zdanie, ale chętnie posłucham innych. Ktoś może już współpracował z panem Bralczykiem?

I jak Panie Arturze przebiega współpraca z panem Bralczykiem? Sam mam zamiar skorzystać z jego usług i chętnie posłuchal bym pana opinie. Słyszałem także że pan Piotr oferuje monitorowanie na bierząco naszych inwestycji czy to prawda?

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 11:30

Nie ma najlepszych we wszystkim, czytajcie doświadczenia poszczególnych - http://sprawdzonydoradca.pl/doradcySą opinie klientów. Najlepiej żeby to był doradca z waszego otoczenia, z najbliższej miejscowości, bo w taki sposób dużo łatwiej będzie wam trafić na kogoś, komu zależy na renomie w okolicy.

#8 Guest_Oleńka

Guest_Oleńka
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 10:12

I jak, udało się dobrze pieniądze zainwestować? Są już zyski jakieś? Jeśli chodzi o dobrego doradcę to ja korzystałam z usług pana Krzysztofa Szymańskiego, gdy brałam kredyt hipoteczny na budowę domu. Ze współpracy jestem zadowolona, kredyt jest, spłacam go!

#9 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 11:09

Ja radziłam się w Finatio. W temacie doradców, to wydaje mi się, że są to prawdziwi profesjonaliści, takie wrażenie sprawiają i z pewnością nie działają na szkodę klienta.

#10 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 15:52

Dobry i niezalezny specjalista od inwestowania w TFI to pan Piotr Bralczyk. NIe tylko pomaga nam przy wyborze ale takze później kontroluje nasze inwestycje.

#11 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 15:31

Dobry i niezalezny specjalista od inwestowania w TFI to pan Piotr Bralczyk. NIe tylko pomaga nam przy wyborze ale takze później kontroluje nasze inwestycje.

W sumie wcześniej nie myślałem o funduszach inwestycyjnych. Na terenie jakiego miasta ten pan Piotr działa? Doradza ludziom ze stolicy może? Już powierzyłem oje oszczędności korporacji i niezbyt się to sprawdziło. wolałbym jakiegoś osobistego doradcę....

#12 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 20:20

Tak Bralczyk z tego co wiem pracuje w Warszawie. wejdźna strone zarabiajmy.pl to jego stronai tam bedziesz miał dane kontaktowei wszystko.

#13 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 14:42

Też bardzo polecam pana Bralczyka. Człowiek z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu bardzo dobrze rozpoznaje okazje i potencjalne zagrożenia.

#14 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 19:40

Dla mnie świetnym specjalistą w zakresie inwestycji w fundusze jest p. Bralczyk, któremu bez większego problemu polecam swoje (firmowe) zyski. najwazniejsza jest wiedza i doświadczenie a tego p. Piotrowi nie brakuje co potwierdzi nie jedna osoba z pewnością! No i co ważne - dba o Klienta, wszystko jest na czas 

#15 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 14:59

Dla mnie świetnym specjalistą w zakresie inwestycji w fundusze jest p. Bralczyk, któremu bez większego problemu polecam swoje (firmowe) zyski. najwazniejsza jest wiedza i doświadczenie a tego p. Piotrowi nie brakuje co potwierdzi nie jedna osoba z pewnością! No i co ważne - dba o Klienta, wszystko jest na czas 

Potwiwerdzam. Takżejestem zadowolony z usług pana Bralczyka. Najlepszy specjalista z jakim się spotkałem.

#16 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:57

może skontaktuj się z Panem Bralczykiem? Nie jest to co prawda doradca finansowy ale świetnie zna się na temacie inwestowania w fundusze inwestycyjne. Mi pomagał i może i Tobie pomoże? Naprawdę warto

#17 Guest_olkas

Guest_olkas
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 12:19

Zgadzam się, facet jest konkretny i zna się na rzeczy - pracuję z nim już jakiś czas nad moimi inwestycjami.

#18 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 10:18

może skontaktuj się z Panem Bralczykiem? Nie jest to co prawda doradca finansowy ale świetnie zna się na temacie inwestowania w fundusze inwestycyjne. Mi pomagał i może i Tobie pomoże? Naprawdę warto

Potwierdzam jeśli chodzi o inwestowanie w TFI jest według mnie najlepszym specjalistą w stolicy. Powierzam mu nadwyżki z mojej firmy juz od 2 lat i swojej decyzji nie żałuję.

#19 Guest_AlexanderI

Guest_AlexanderI
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 20:42

Również potwierdzam - jak widać, dużo zadowolonych klientów.

#20 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 11 maj 2016 - 13:11

Znana firma doradcza niczego nie sugeruje, bo nie wiadomo na jakiego pracownika traficie. Lepiej iść do osoby, która pracuje na własne nazwisko, nawet mniej znanej. W sumie to naszego doradcę mieliśmy z portalu Sprawdzony Doradca. Później sprawdzaliśmy opinie na jego temat z sieci… Wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. Przede wszystkim gość wskazał nam gdzie teraz są najlepsze oferty kredytów i gdzie mamy na nie szansę przy naszych dochodach. Nie wszystkie banki chciały przyznać taki kredyt, jakiego chcieliśmy. Doradca ogarniał wszystkie papiery – my tylko dostarczyliśmy dokumenty dochodowe. I powiedzmy, że ten kredyt częściowo rozwiązał nam problemy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: doradca, finanse, peniądze, inwestycje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy