Skocz do zawartości


zwrot kosztów wyrobienia książeczki sanepidu

koszt książeczka sanepidu zwrot

wróć do serwisu Moja Firma 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_personal

Guest_personal
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 12:58

Prosiłbym o odpowiedź w sprawie następującej, przed podpisaniem umowy z pracodawcą, wskazano mi lekarza u którego należało wyrobić ważnosć dla książeczki sanepidu, pracodawca powiedział, że zwróci mi koszty podróży oraz badań, ale ze swojego przyrzeczenia się dotychczas nie wywiązał i udaje że sprawy nie było, czy mogę coś w tej sytuacji zrobić?



#2 Bogusława

Bogusława

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 21 sierpień 2014 - 15:22

Za badania wstępne i profilaktyczne koszty ponosi pracodawca.przedstaw pracodawcy fakturę za którą zapłaciłaś u wskazanego przez pracodawcę lekarza.Pracownikowi skierowanemu na okresowe badania lekarskie przysługuje bowiem zwrot kosztów przejazdu na te badania, ale wyłącznie w sytuacji gdy badania przeprowadzane są w innej miejscowości. W razie przejazdu pracownika na badania lekarskie do innej miejscowości przysługują mu należności na pokrycie kosztów przejazdu według zasad obowiązujących przy podróżach służbowych (art. 229 par. 3 K.p.).





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszt, książeczka sanepidu, zwrot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych