Skocz do zawartości

Remont łazienki w kamienicy

remont łazienka kamienica wnętrza

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jolanda

Guest_Jolanda
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 08:25

Mieszkam z starej kamienicy, chcę wyremontowac łazienke ale nie mam pomysłu jak. Może jest tu ktoś kto mógłby mnie zainspirować? :)

#2 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 13:31

cięzko określić - mi się bardzo podobają łazienki w stylu śródziemnomorskim albo marynistycznym, choć teraz modne są raczej brązy i biele. w każdym razie to ci się może przydać: http://www.morele.ne...j-lazienki/658/

#3 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:20

Z pewnością dziś sprawdza się duża wanna rogowa z masażem, choć prysznic też jest niezły. Ponadto jeśli to kamienica to zadbaj o dobre ogrzewanie, bo wiem jak ciężko ogrzać takie wielkie powierzchnie. Nie pakuj się w żadne ogrzewania na prąd. Dziś sprzedaż oleju opałowego jest powszechnie dostępna, więc można warto iść w te stronę. Wyjdzie Cię z pewnością taniej niż elektryka i więcej kasy będziesz mógł zainwestować w remont łazienki i jej wykończenie smile.png

#4 Smerfna

Smerfna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 17:08

Skoro o artykułach inspirujących mowa, to ja też mogę coś podesłać w temacie :) http://mieszkaniepre...obrym-guscie-2/

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 740 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:45

Bardzo fajne inspiracje :)

#6 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 13:42

też jestem zachwycony:)

#7 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 sierpień 2015 - 14:46

Z znasz jakieś firmy, które robią remonty?

#8 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 10:00

W internecie jest mnóstwo inspiracji, wystarczy chwilę poszukać. A jeśli chodzi o firmy, to popytałabym wśród znajomych i rodziny, zawsze lepiej jak ktoś kogo znamy nam poleci jakąś firmę.

#9 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 10:03

Właśnie jestem na etapie szukania płytek do małej łazienki, zależy mi na takich, które powiększą optycznie przestrzeń. Macie jakieś pomysły? Kilka pomysłów znalazłam w artykule o wyborze płytek http://artvocado.pl/...zienki-w-bloku/ ciekawi mnie jakie macie zdanie na ten temat? Zależy mi żeby dobrze komponowały się z białymi meblami.

#10 Dulux Polska

Dulux Polska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 20:18

Witaj kolorowazelka, w przypadku małej łazienki ważne jest manipulowanie optycznym odbiorem pomieszczenia. Jeśli chcemy, aby pomieszczenie wydawało się przestronne, sięgnijmy po jasne, nieintensywne tonacje takie jak odcienie bieli, błękitu czy szarości (np. Skandynawska Prostota z palety Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka). Oczywiście od każdej reguły są wyjątki. Ciemna, nasycona barwa zastosowana w odpowiednim miejscu, również może przyczynić się do optycznego powiększenia wnętrza. Jeśli węższą ścianę w wąskiej łazience pomalujemy na głęboki, mocny kolor, skontrastowany z pozostałymi, wizualnie poszerzymy pomieszczenie.

Pozdrawiam Ekspert Dulux 

#11 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:20

Klimat starych kamienic bardzo mi sie podoba. Wysokie pomieszczenia, piekne okna oraz duża przestrzeń. Szkoda, ze tyle z nich jest zaniedbanych No ale nie o tym jest temat....

Jeśli rozglądalibyście się za ciekawym wyposażeniem, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:

https://home100.pl/

W ofercie mają wanny, brodziki jak również i duzy wybór płytek znanych producentów. Bardzo klimatycznie prezentuja się na przykład płytki mozaikowe, czy heksagonalne, których na próżno szukać w standardowych marketach:

Equipe-Bardiglio-Flower-17-5x20cm-23772-

#12 Berness

Berness

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2018 - 08:52

Moim zdaniem fajnym rozwiązaniem będzie łazienka w stylu skandynawskim, ja w tym roku właśnie zdecydowałem się na takie coś i mogę w 100 procentach polecić. Do tego na pewno modnym rozwiązaniem w ostatnim czasie są wanny wolnostojące , które wyglądają naprawdę dobrze. Ja całe wyposażenie kompletowałem tutaj: https://www.123lazienka.pl po zrobieniu zestawienia wyszło u nich  najkorzystniej, więc od razu się zdecydowałem i nie żałuję , bo wszystko było w jak najlepszym porządku. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, łazienka, kamienica, wnętrza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych