Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarządzanie najmem – kto może zarządzać najmowanym mieszkaniem?

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 671 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 21:07

Proponuję skontaktować się z firmą https://delareco.com/, wszystkie sprawy związane z najmem mają doskonale opanowane, tak by zapewnić jak najlepsza obsługę dla klienta. 

#62 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:49

Z całego serca odradzam i ostrzegam potencjalnych klientów przed firmą Mzuri! Nie dbają kompletnie o mieszkanie, nie reagują na zgłaszane awarie, w czasie "współpracy" z tą firmą mieszkanie niszczeje. Pracowników interesuje jedynie pobieranie opłat, zaś stan mieszkania po przygodzie z nimi jest nie do pomyślenia... Dodam, że nie jest to winą najemców, którzy zgłaszali awarie, tylko firmy Mzuri, która w żaden sposób na owe zgłoszenia nie reagowała. Tych, którzy jednak decydują się na "współpracę" ostrzegam, że po zakończeniu umowy czeka Państwa jeszcze interwencja Rzecznika Praw Konsumenta i przebrnięcie drogi prawnej lub wielka strata!

#63 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:26

Obsługą lokatorów i administracją mojego mieszkania zajmuje się agencja Twój Pośrednik z Poznania. Sama nie mieszkam w Polsce i nie miałabym jak się tym zająć, dlatego takie rozwiązanie wydało mi się najbardziej rozsądne. Pan Wilczyński świetnie opiekuje się moim mieszkaniem, ja mam problem z głowy i co miesiąc na konto wpływa mi kasa z wynajmu. 

#64 Karol712

Karol712

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 00:26

Jestem byłym klientem i jednocześnie poszkodowanym "firmy" Gestor Home. W rzeczywistości to nie jeste żadna firma, tylko pan Borysław i jego ojciec - dwaj oszuści, którzy sprytnie udają profesjonalnych i rzetelnych. Działają jedynie na własną korzyść, interes klienta nie jest dla nich ważny, ale o tym dowiadujemy się dopiero po jakimś czasie... :(

#65 Rekrut

Rekrut

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 21:12

Nie polecam firmy Gestor Home, współpraca z nimi kosztowała nas kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zdecydowanie odradzamy.

#66 wojciiieq

wojciiieq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 22:44

Ja polecam TWW - http://tww.pl/oferty...adzanie-najmem/ - byłem bardzo zadowolony ze współpracy. 

#67 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 13:44

Moim mieszkaniem w Warszawie zajmuje się firma Immo4rent i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Kontrolują zarówno lokal jak i rachunki, oraz likwidują usterki. Rzetelna firma, gdyby ktoś miał potrzebę skontaktowani się, to podaję nr: 504 783 966.

#68 Guest_karozatecka

Guest_karozatecka
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:04

Ja jestem bardzo zadowolona z usług firmy IMMO4Rent.pl. Jest to w pełni profesjonalna i rzetelna firma zajmująca się kompleksową usługą wynajmu mieszkań. O nic się nie muszę martwić.

#69 Guest_tymonkruda

Guest_tymonkruda
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:04

Z mojej perspektywy zdecydowanie lepiej zarządzanie wynajmem zostawić firmie i mieć spokój i więcej czasu dla siebie. Ja tak robię i jestem bardzo zadowolony z takiej usługi firmy IMMO4Rent.pl

#70 Guest_Jolantka

Guest_Jolantka
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 15:12

Ja skorzystałam z oferty firmy IMMO4rent i jestem zadowolona z tego pomysłu

#71 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 08:22

Nowością w Polsce jest usługa zarządzania najmem. To dobra alternatywa dla tych, którzy chcą wynająć mieszkanie, ale nie mają czasu aby się nim zajmować. Firmy oferujące profesjonalne zarządzanie najmem nie tylko przygotowują dobrą ofertę wynajmu, lecz także mogą na przykład pobierać czynsz od najemcy. Często także firmy zarządzające najmem zapewniają sprawdzonych i wypłacalnych najemców. Jaki zakres obowiązków mają zarządcy najmem? Z jakim kosztem wiąże się wynajęcie tego typu firm?

Powrót do artykułu: Zarządzanie najmem – kto może zarządzać najmowanym mieszkaniem?

Korzystam z usług firmy Integrum i bardzo się cieszę, że nie zająłem się tym sam. To poważna sprawa zarządzanie najmem i dobrze zlecić to firmie. U mnie sprawdza się to świetnie. Firma dba o to, żeby znaleźć odpowiednich najemców, i aby warunki były na najwyższym poziomie. Polecam tą firmę.

#72 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 19:29

Ja skorzystałam z oferty firmy IMMO4rent i jestem zadowolona z tego pomysłu

Ja również postawiłam na tę firmę. Długo nie udawało mi się wynająć nikomu mieszkania dopóki Panowie z immo4rent nie pomogli mi dostosować oferty do dzisiejszych standardów. Wszystko poszło szybko i sprawnie, nie muszę się już niczym przejmować

#73 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 09:35

Naszym najmem zarządza firma Integrum Management i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dbają o wszystko i na bieżąco załatwiają wszystkie sprawy. 

#74 Guest_Olo

Guest_Olo
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 09:47

Ja uważam, że lepiej zatrudnić do tego firmę i mieć to z głowy. Moim najmem zarządza Integrum Management. Sa profesjonalni w swoim fachu

#75 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:30

Moim zajem zarządza firma Integrum Management, bo ja nie mialabym czasu się tym zając, a firma zajmuje się tym dobrze i bez zastrzeżeń. 

#76 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 12:28

Naszym najmem zarządza Integrum Management i zajmują się tym bezproblemowo. 

#77 barrro

barrro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 14:47

;)

#78 Yolanda

Yolanda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 22:55

Ja chciałam się podzielić moim doświadczeniem z krakowską firmą Promabi.

Niestety bardzo ich NIE polecam.

Stara prawda głosi, że jak się samemu o coś nie zadba, to nikt tego za nas nie zrobi i niestety firma Promabi bardzo potwierdza tą tezę.

Promabi powierzyłam swoje mieszkanie w celu znalezienia najemcy, a później opieki nad mieszkaniem w trakcie zamieszkiwania go przez najemcę. I przekonałam się, że niestety to co Promabi umie najlepiej, to dbanie o swoje finanse. A to dlatego, że pomimo comiesięcznego abonamentu, który Promabi pobiera za opiekę nad mieszkaniem, firma chce naliczać opłaty za usługi, które zgodnie z umową powinny się mieścić w zakresie usług objętych abonamentem.

Później nie było lepiej. Bez wchodzenia w szczegóły: współpraca z firmą Promabi kosztowała mnie więcej nerwów niż gdybym sama miała się opiekować mieszkaniem. Dlatego nie polecam tej firmy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych