Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarządzanie najmem – kto może zarządzać najmowanym mieszkaniem?

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 21:07

Proponuję skontaktować się z firmą https://delareco.com/, wszystkie sprawy związane z najmem mają doskonale opanowane, tak by zapewnić jak najlepsza obsługę dla klienta. 

#62 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:49

Z całego serca odradzam i ostrzegam potencjalnych klientów przed firmą Mzuri! Nie dbają kompletnie o mieszkanie, nie reagują na zgłaszane awarie, w czasie "współpracy" z tą firmą mieszkanie niszczeje. Pracowników interesuje jedynie pobieranie opłat, zaś stan mieszkania po przygodzie z nimi jest nie do pomyślenia... Dodam, że nie jest to winą najemców, którzy zgłaszali awarie, tylko firmy Mzuri, która w żaden sposób na owe zgłoszenia nie reagowała. Tych, którzy jednak decydują się na "współpracę" ostrzegam, że po zakończeniu umowy czeka Państwa jeszcze interwencja Rzecznika Praw Konsumenta i przebrnięcie drogi prawnej lub wielka strata!

#63 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:26

Obsługą lokatorów i administracją mojego mieszkania zajmuje się agencja Twój Pośrednik z Poznania. Sama nie mieszkam w Polsce i nie miałabym jak się tym zająć, dlatego takie rozwiązanie wydało mi się najbardziej rozsądne. Pan Wilczyński świetnie opiekuje się moim mieszkaniem, ja mam problem z głowy i co miesiąc na konto wpływa mi kasa z wynajmu. 

#64 Karol712

Karol712

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 00:26

Jestem byłym klientem i jednocześnie poszkodowanym "firmy" Gestor Home. W rzeczywistości to nie jeste żadna firma, tylko pan Borysław i jego ojciec - dwaj oszuści, którzy sprytnie udają profesjonalnych i rzetelnych. Działają jedynie na własną korzyść, interes klienta nie jest dla nich ważny, ale o tym dowiadujemy się dopiero po jakimś czasie... :(

#65 Rekrut

Rekrut

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 21:12

Nie polecam firmy Gestor Home, współpraca z nimi kosztowała nas kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zdecydowanie odradzamy.

#66 wojciiieq

wojciiieq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 22:44

Ja polecam TWW - http://tww.pl/oferty...adzanie-najmem/ - byłem bardzo zadowolony ze współpracy. 

#67 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 13:44

Moim mieszkaniem w Warszawie zajmuje się firma Immo4rent i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Kontrolują zarówno lokal jak i rachunki, oraz likwidują usterki. Rzetelna firma, gdyby ktoś miał potrzebę skontaktowani się, to podaję nr: 504 783 966.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych