Skocz do zawartości

doradztwo podatkowe w biurze rachunkowym

wróć do serwisu Księgowość 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ochódzki

Guest_Ochódzki
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 12:11

Czy świadczycie w swoich biurach rachunkowych także usługi doradztwa podatkowego? Wypełnianie deklaracji, prowadzenie pkpir? opinie? wnioski o interpretacje podatkowe?

#2 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2279 postów

Napisano 19 luty 2015 - 14:28

W zasadzie to największa kasa idzie właśnie z doradztwa w trudnych sprawach. Z jednej strony wiem, ile Russell Bedford dostaje u nas w firmie, z a drugiej strony wiem jak kosztowne były problemy, których sami wewnątrz firmy nie potrafiliśmy nigdy rozwiązać...

#3 Marlena27

Marlena27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 październik 2015 - 00:53

oczywiście że świadczymy. Sama pracuję w biurze rachunkowym, które znajdzie pan na stronie http://www.zbilansuj.pl/. POza prowadzeniem ksiegowości świadczymy uslugi rozliczania z tyt wszelakim podatków, zajmujemy się również optymalizacją, klient lubi mieć kompleksowe uslugi w jednym miejscy

#4 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 13:05

Tak, ale żeby doradzać w kwestiach podatkowych potrzebny jest chyba tytuł doradcy podatkowego...

#5 avokado

avokado

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 14:02

Korzystam z superksięgowej  (biura rachunkowego online) i mam także doradztwo z zakresu podatków i rachunkowości, jest też lista ekspertów, można się kontaktować mailowo lub telefonicznie. Takich biur jest coraz więcej, świadczą kompleksowe usługi za mniejsza cenę. Ja swoje wybrałam głównie ze względu właśnie na cenę, bo w porównaniu z poprzednim stacjonarnym mam w kieszeni ponad 150 zł.

#6 Guest_Aleksandra.Zet

Guest_Aleksandra.Zet
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 22:31

teraz to chyba nie ma biura, która by nie świadczyło takich usług. Ja korzystam z outsourcingu księgowości, a dokładniej z Impel Business Solutions i oni oprócz księgowością zajmują się tez właśnie doradztwem podatkowym

#7 sojus

sojus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 13:11

a polecicie jakiegoś dobrego doradce na śląsku?

#8 Kiniaa

Kiniaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 12:43

Doradztwem podatkowym zajmuje się też Abak, mają szeroki zakres usług. No i obsługują całą Polskę, więc śląsk na pewno też :D

Tutaj więcej info: abak.com.pl/Doradztwo_podatkowe.html

#9 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 14:38

My tak samo jak większość biur także udzielamy porad podatkowych :)

#10 Guest_Nowacka

Guest_Nowacka
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 12:43

Warto sprawdzić biuro Kasprzyk&Niziołek skoro padło pytanie o Śląsk. Bardzo dobrze wspominam naszą współpracę.

#11 Guest_Dawidos

Guest_Dawidos
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:56

Warto sprawdzić biuro Kasprzyk&Niziołek skoro padło pytanie o Śląsk. Bardzo dobrze wspominam naszą współpracę.

Zgadzam się z poprzedniczką. Również korzystałam z usług tego biura. Bardzo wygodnie i terminowo.

#12 Guest_Dawidos

Guest_Dawidos
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:58

skorzystałem* wink.png

#13 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 10:27

Niedawno brałem kredyt hipoteczny przy wsparciu Easy Finance i polecam. Złożyli całą dokumentację za mnie, pomogli w wyborze oferty, ogólnie czuwają nad całym procesem, także ja mogę spać spokojnie. Akurat przy takich naprawdę dużych kredytach to moim zdaniem warto postawić na pośrednika, bo oferta jest taka mnogość, że można się pogubić, a co za tym idzie podjąć decyzję na chybił trafił i niekoniecznie opłacalną.

#14 BiuroKasia

BiuroKasia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 16:34

Czy świadczycie w swoich biurach rachunkowych także usługi doradztwa podatkowego? Wypełnianie deklaracji, prowadzenie pkpir? opinie? wnioski o interpretacje podatkowe?

Nie wyobrażam sobie usług biura bez wypełniania deklaracji, prowadzenia pkpir, czy porad podatkowych. Co w takim razie miałoby robić? Wklepywać tylko faktury ;) ?

#15 Jarosław Stefaniak

Jarosław Stefaniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 luty 2017 - 13:55

Doradztwo Podatkowe w Instytucie Studiów Podatkowych http://isp-audyt.pl/ tel. 22 517 30 70 polecam księgowość, kadry i płace. Solidnie, terminowo, duże doświadczenie

#16 Kanaloopa

Kanaloopa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:15

Polecam doradztwo podatkowe w Warszawie BPG

#17 Michaał

Michaał

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:24

myślę, że to podstawowa usługa w każdym biurze.

#18 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 13:04

Niestety to nadal nie jest standard. Znajoma jakiś czas temu szukała takiego biura na Śląsku, zdecydowała się na usługi http://ksiegowy.gliw...atkowe-gliwice/ bo oni także świadczą doradztwo podatkowe gliwice. I mają bardzo dobre opinie, doradcą podatkowym z doświadczeniem jest założycielka biura, Pani Maria Milczanowska. Zespół cały z doświadczeniem, podejmują się prowadzenie praktycznie wszystkich spraw z zakresu księgowości, rachunkowości i podatków. Z takim biurem warto podjąć współpracę rzeczywiście. Zwłaszcza, że mają konkurencyjne ceny usług. Bez porównania opłaca się taki outsourcing niż zatrudnienie pracowników na etat w firmie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych