Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyty dla firm bez ZUS, US, bez KRD.

firmowe bez ZUS bez US na oświadczenie bez KRD bez zdolności ekspresowe bez dochodów najlepsze.

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ekspertsolo

ekspertsolo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 11:50

Ekspresowe kredyty bankowe i pożyczki pozabankowe dla firm, procedura uproszczona:

-do 500.000 bez zdolności kredytowej,

-max okres spłaty 120 m-cy,

-do 300.000 na podstawie przychodu,

-na max 120 m-cy dla firm po 12-u m-cach działalności,

-do 100.000 bez ZUS i US,

- max okres spłaty 72m-ce

- decyzja w jeden dzień,

-do 150.000 bez KRD, bez BIG,

- z późnieniami w spłatach do 90 dni,

-na max 120 m-cy,

- do 20.000 bez ZUS, US, bez KRD,ekspresowo w jeden dzień,

-dla firm po 6-u m-cach działalności,

-wymagany tylko wpis do ewidencji, dowód osobisty i pieczątka firmowa,

-najwyższa przyznawalnośc na rynku,

-max okres spłaty 60m-cy,

-do 15.000 bez ZUS i US,

-realizacja w jeden dzień,

-max okres spłaty 48m-cy.

To tylko niektóre z dostępnych w ofercie opcji kredytów dla firm.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem doradztwa finansowego

w Warszawie ul.Świderska 109J

tel.507-897-877 lub e-mail optima1@op.pl

Nie pobieramy opłat wstępnych, przedpłat, itp.

#2 Wiola 1990

Wiola 1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 październik 2016 - 14:58

Ja polecam zawsze i wszystkim korzystanie z rankingów pożyczek pozabankowych. W jednym miejscu można porównać koszta i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Taką porównywarką jest strona loando.pl która na bieżąco prowadzi analizę dostępnych produktów na rynku finansowym. Na pewno znajdzie się taka porównywarka również do kredytów w banku, trzeba tylko poszukać za pomocą "wujka google" 

#3 Guest_Sylwiak

Guest_Sylwiak
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 15:21

Pożyczki pozabankowe nie wydają mi się dobra opcją dla firmy. Najlepiej korzystać z pożyczek w bankach, chociaż ja miałam możliwość wzięcia kredytu w firmie, która prowadzi moją księgowość. TaxCare dało mi możliwość kredytowania mojej inwestycji i normalnie spłacam w comiesięcznych ratach. 

#4 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 31 październik 2016 - 12:05

Wszystko ładnie i pieknie, ale zwykle takie kredyty mają o wiele wyższe oprocentowanie tak wiec lepiej jest moim zdaniem postarać się jednak o kredyt w normalnym bankku, który praktycznie zawsze będzie miał ofertę korzystniejszą niz chwilówka....

Jesli już jednak upieracie się przy czymś takim to poczytajcie sobie o chwilówkach na forum kredytowym:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/-  są tutaj dyskusje o wszystkich firmach chwilówkowych. 

#5 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 12:35

Sprawnie działają w Easy Finance (easy-finance.pl). Szybko przygotowali dla mnie całą dokumentację, zajęli się szczegółami, w zasadzie przez cały proces przyznawania kredytu przeprowadzili jak za rękę. Nie musiałem długo czekać na pieniądze co w mojej sytuacji było wyjątkowo ważne, bo musiałem trochę należności spłacić praktycznie od zaraz.

#6 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 14:38

Mi ciężko było dostać kredyt dla mojej firmy, albo mi odmawiano albo warunki były nieatrakcyjne. Znajoma opowiedziała mi o doradcy finansowym dla firm, mówiła że korzystała z takich usług i była zadowolona. Więc szukałam, trafiłam na firmę https://multiinicjatywa.pl/ do której się zgłosiłam. No i zaoferowali mi znacznie lepsze warunki kredytu niż banki, a do tego podpowiedzieli mi kilka innych rzeczy związanych z finansami firmy. Polecam wam sprawdzić co oferują.

#7 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 16:57

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie https://finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firmowe, bez ZUS, bez US, na oświadczenie, bez KRD, bez zdolności, ekspresowe, bez dochodów, najlepsze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych