Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Kiedy sąd wydaje postanowienia


wróć do serwisu INFOR.pl 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

    Nowy użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 00:33

Sąd wydaje postanowienia, jeżeli Kodeks postępowania cywilnego nie przewiduje wydania wyroku lub nakazu zapłaty. Postanowienia są wydawane w kwestiach proceduralnych. W postępowaniu nieprocesowym wydaje się również w formie postanowień orzeczenia merytoryczne.

Powrót do artykułu: Kiedy sąd wydaje postanowienia

#2 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 13:19

ile razy Sąd może wydać prawomocne postanowienie tej samej jednostce? (post. zaskarżalne, ale nie kończące)

#3 Guest_INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Guest_INSTRUKTOR NAUKI JAZDY
  • Goście

Napisano 12 październik 2019 - 22:53

Sądy wydają POSTANOWIENIA OD PONAD 6,5 ROKU PO UJAWNIONYCH OSZUSTWACH I FAŁSZERSTWACH GETIN BANKU NA TRWAŁE SZKODY PRZEDSIĘBIORCY! TO GETIN BANK S.A. DOPUSZCZAŁ SIĘ BEZPRAWNYCH OSZUSTW ZWIAZANYCH Z RZEKOMYM KREDYTOWANIEM POJAZDU DO NAUKI JAZDY, A PO ICH ZMIANACH MAREK W OSRODKACH RUCHU DROGOWEGO I UJAWNIONYCH OSZUSTWACH OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE SĄ ZADNĄ JEJ STRONĄ! BEZPRAWNIE FAŁSZOWANO DANE KLIENTA, UTAJNIONE BAZY BIK, DUBLOWANI POLISY AC, A OD PONAD 6,5 ROKU JUZ NIE TYLKO WALCZĘ Z OPRAWCAMI, A Z SADAMI, KTORE W ŻADEN SPOSÓB NIE ZASLUGUJĄ NA MIANO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI! TO OSZUŚCI Z GETIN BANKU PODKLADALI ŚWINIE I FAŁSZOWALI DANE W ZMOWACH Z INNYMI PODMIOTAMI, A DZIŚ OD RAZU POGINĘŁY IM DOKUMENTY! TAK DZIAŁA TA CAŁA MACHINA OKUPACYJNA! NIE Z TWOJEJ WINY NIE MOŻESZ ANI SOBIE NABYĆ NOWY POJAZD, BO TEN CO KUPILEŚ OD RZEKOMEGO WIERZYCIELA NIM NIGDY NIE BYŁ I NIE JEST, A GETIN BANK NIE BĘDĄCY STRONA SFALSZOWAŁ NAM WSZYSTKIE NASZE DANE I BEZPRAWNIE - DUBLUJĄC POLIS AC DOPROWADZIL DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORZĄDZANIA NASZYMI ŚRODKAMI FINANSOWYMI! NA SFAŁSZOWANYCH DOKUMENTACH JEST NAPISANE, ŻE WSZELKIE SPORY STRON BĘDZIE ROZPATRYWAŁ SĄD WŁAŚCIWY DLA SIEDZIBY POZWANEGO, KTORYM JEST RZEKOMY WIERZYCIEL CZYLI GETIN BANKU! CO SIĘ OKAZAŁO, TAK TE OSZUSTWA TUSZOWALI I DZIALALI DALEJ JAK WYSZKOLENI PRZESTĘPCY, I SOBIE SZYBKO NASZ POZEW UMORZYLI, I ŻĄDAJĄC OD NAS - OFIAR KOSZTOW ZASTĘPSTWA PROCESOWEGO JUŻ PRZEZ NAS WCZEŚNIEJ POZWANEGO. NAS DALEJ PRZY POWZIĘTEJ WIEDZY O UJWANIONYCH OSZUSTWACH I SFAŁSZOWANYCH DOKUMETACH GETIN BANKU NA ICH POZEW JUZ W TRYBIE UPROSZCZONYM NAKAZOWYM KIERUJĄ DO SĄDU DO LUBLINA CELEM GRABIEŻY NASZYCH DÓBR FINANSOWYCH PRZY PONOESIONYCH STRATACH OD PONAD 3,5 ROKU JUŻ NA TEN CZAS! O TAKIM FASZYZMIE, TO NAWET NAM RODZICE NIE OPOWIADALI! TERAZ WALCZYMU Z SĄDAMI W WARSZAWIE OD ROKU 2014 DO DNIA DZISIEJSZEGO O ODSZKODOWANIA ZA UTRACONY DOCHOD, ZDROWIE, NARUSZENIE WSZELKICH NASZYCH DÓBR OSOBISTYCH I NASZYCH DOBRYCH INTERESÓW! TAK DZIALA TA MASZYNA, NA KTORĄ NARÓD GŁOSUJE NIE MAJĄC ZADNEJ ŚWIADOMOŚCI W JAKIM ŻYJE KRAJU! DOKUMENTY RZEKOMEJ UMOWY SĄ NIEWAŻNE, I TEGO JUŻ NIE ZMIENI ŻADEN SĄD! BEZPRAWNIE NAS OKRADANO PRZEZ PONAD 2,5 ROKU, KIEDY JUŻ NIC NIE MOGLIŚMY ZAŁATWIĆ W NASZYCH SPRAWACH FINASOWO[- FORMALNYCH! DZIŚ POZOSTLIŚMY SAMYM SOBIIE, BO ANI POLICJA, ANI SĄDY CZY PROKURATURY NIC W TEJ SPRAWIE NIE ZROBILI OD KOŃCA MAJA 2013 R. PO WCZESNIEJ PROWADOZNYCH OSZJUTWACH TEGO PATRABANKIU I DALEJ UJAWNIONYCH SFAŁSZOWANYCH I NIEWAŻNYCH DOKUMENTOW REKOMEJ UMOWY! dO DNIA DZISIEJSZEGO OD KOŃCA MAJA 2013 ROKU SIE Z NAMI NIE ROZLICZYLI, A POSTANOWIENIAMI Z SAÓW MOŻNA TYLKO SOBIE d*pę WYCIERAĆ, A NIE GODNIE ŻYC I PRACOWAĆ ! HAŃBA!

#4 Guest_eee

Guest_eee
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 20:45

Getin Bank, Get Back czy EFL to nie ten sam założyciel ?? . Tak pytam bo prze te firmy tysiące płakały.

#5 Guest_kurator

Guest_kurator
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 16:37

Sad wydal postanowienie: ustanowienie kuratora dla nieznanego z miejsca zamieszkania.....itd.itp II oglosic na tablicy o ustanowieniu kuratora dla /w/ osoby III uzaleznic skuteczność doręczenia odpisu wniosku do rak kuratora od daty ogłoszenia na tablicy ogloszen Sadu rejonowego i urzędu gminy.....Pytanie: Czy sad może wydac takie postanowienie publicznego ogłaszania swojego postanowienia w/sprawy z podanymi danymi. nie dotyczy to spraw związanych z kk lecz kc.Nadmieniam, iż nigdy nie było zadnego problemu z ustaleniem miejsca zamieszkania, bo nawet dzieci spedzaly z ojcem w tym miejscu zamieszkania wakacje, kontaktowaly się.i to jest staly adres ., ale ojciec od 5-lat przebywa cagle w UK.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych