Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kiedy i w jakich sprawach pracownik może zgłaszać się do Państwowej Inspekcji Pracy

wróć do serwisu INFOR.pl 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 15 sierpień 2014 - 22:19

Często pracownik w obawie przed utratą pracy boi się zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy, niepotrzebnie bowiem może on uzyskać od Państwowej Inspekcji Pracy bezpłatną i fachową pomoc prawną.

Powrót do artykułu: Kiedy i w jakich sprawach pracownik może zgłaszać się do Państwowej Inspekcji Pracy

#2 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 15:29

U mnie w pracy była kontrola Ale ostrzegali szefa kiedy więc wysłali nas na wolne. Pracują tam wszyscy na czarno nawet kobiety co mają dzieci żeby sobie dorobić. A ja jak zaszlam w ciazy bez umowy bo wiecznie przekladal podpisanie dostał kartkę ze mam iść na zwolnienie i mi pozwolił mi wkoncu sama odeszlam teraz problem z odzyskaniem pieniędzy za ostatni miesiąc. A i dzięki slodkim obietnica i umowie zostałam bez niczego w ciazy

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 19:23

Mój pracodawca tez zatrudnia ludzi którzy pobierają zasiłki i pracują mi jeszcze za urlop 2015 nie wypłacił a jak przyjeżdża kontrol to wszystko piękne a gdzie wypłata na czas marzenie

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19032 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 07 marzec 2017 - 20:35

Mój pracodawca tez zatrudnia ludzi którzy pobierają zasiłki i pracują mi jeszcze za urlop 2015 nie wypłacił a jak przyjeżdża kontrol to wszystko piękne a gdzie wypłata na czas marzenie

Jeśli pracujesz za urlop się nie wypłaca, urlop należy wykorzystać w naturze.

#5 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 16:16

No niestety inspekcja pracy układa się z pracodawcami i jak ktoś sam nie zacznie w sadzie walczyć to niema co liczyć na pomoc

#6 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:14

pracodawca nie płaci diet,nie zapewnia wyżywienia,nie płaci za godziny dojazu z rzeszowa do warszawy,to jest 10h, tygodniowo,gdzie jest pip,bhp.gdzie można to zgłosić

#7 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 20:16

Czy jest coś takiego jak sobota obowiązkowa w pracy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych