Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak udekorować ściany w sypialni?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102464 postów

Napisano 14 sierpień 2014 - 11:53

Kolorystyka ścian w sypialni, realnie wpływa na nastrój i samopoczucie domowników, dlatego warto świadomie dekorować ściany. W czasie dekorowania ścian w sypialni powinniśmy, więc unikać nazbyt mocnych czy rozmytych barw. Dekorując ściany w sypialni, możemy śmiało użyć niebanalnych rozwiązań, jak np. fototapeta.

Powrót do artykułu: Jak udekorować ściany w sypialni?

#2 Guest_Rudaaa

Guest_Rudaaa
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 11:53

Ostatnio bardzo modne stają się fototpaety czarnobiałe, mam coś takiego u siebie to jeden z tych wzorów alarte.pl/fototapety_kolory/czarno-bialy_jeden_kolor/ prezentuje się świetnie na całej ścianie za łóżkiem.

#3 wawa111

wawa111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 05 luty 2015 - 20:41

A co powiecie na takie zdjęcia w sypialni www.dekorolka.pl/fototapety-samoloty-helikoptery mi ostatnio właśnie bardzo podobają się samoloty i prubuję rodziców przekonać aby mi coś takiego zrobili na ścianie za łóżkiem.

#4 PIXERS

PIXERS

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 luty 2015 - 14:35

W naszym katalogu możecie przejrzeć sobie masę propozycji dotyczących urządzenia sypialni:

http://pixers.pl/fot...tm_campaign=B24

Świetnie prezentuje się fototapeta za węzgłowiem łóżka. Jeśli całe pomieszczenie jest w jasnych barwach możemy zaszaleć i zainwestować w żywe, mocne kolory.

Jak podoba Wam się motyw z Fridą?

64e604d26b.jpg

#5 Guest_demoonka

Guest_demoonka
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 17:05

Moim zdaniem fajny pomysł na dekorację ścian to zdjęcia w dużym formacie i ładnie oprawione. Nadadzą wnętrzu indywidualny charakter i pozwolą cieszyć się wspomnieniami. Sama mam takie w swojej sypialni i zawsze wszystkim się podobają smile.png Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam sklep www.digitalalbum.pl/fotoobrazy, ja właśnie tam zamawiałam swoje i jestem z nich bardzo zadowolona bo są ładnie i porządnie zrobione

#6 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 11:54

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się naklejki ze względu na to że łatwo je nanosić i wzorów jest moc.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:04

Polecam sklep z fototapetami na wymiar. Zamawiałem przez internet na stronie grafinia.pl i super to wykonali.

#8 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 22:17

A ja mam na ścianach w sypialni stiuk wenecki w srebrno- szarym odcieniu. Taki efekt zaproponowała mi pani dekorator ze studioaranzacji.pl jako uzupełnienie wystroju glamour. Mam łóżko z wielkim tapicerowanym zagłówkiem z fioletowego weluru, kryształowy żyrandol i szklaną komodę. Całość to po prostu petarda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych