Skocz do zawartości

faktury

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_angielka

Guest_angielka
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 11:59

z jakich programów do wystawiania faktur korzystacie?

#2 Guest_gocha

Guest_gocha
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 13:30

pracuję na biznie, wystawia nie tylko faktury ale tez inne dokumenty. bardzo fajny i prosty w obsłudze program

#3 Guest_artek

Guest_artek
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 20:23

wg mnie najlepszy jest r2faktury, ale musi byc powyzej wersji mini. z online korzystalem z ifirmy. niby spoko ale raczej tylko dla niewielu dokumentow

#4 raptyk

raptyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 09:12

Gość_angielka

Jezeli szukasz jakiegos programu do instalacji to ciekawa oferta jest dostepna na gruperze -> http://gruper.pl/x.php/1,68658 Pelna licencja na oprogramowanie Ergo w tej chwili jest za 49 zl. Przejrzalem demo ze strony - ma wszystko co potrzebuje, a cena powala.

#5 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 19:16

również polecam r2faktury

#6 Guest_anglik

Guest_anglik
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 15:32

Z online są też dostępne afaktury.pl Akurat ten program możesz sobie protestować przez 30 dni za darmo. Możesz sobie w nim wystawiać faktury korygujące, zaliczkowe, dokumenty KP, KW. Same dokumenty są proste  w wypełnieniu i nie trzeba być księgowym.

#7 Guest_Gościówa

Guest_Gościówa
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:24

z jakich programów do wystawiania faktur korzystacie?

Mała Księgowość lefthand. Osobiście polecam. Cena przystępne. Ostatnio widziałam, że sprzedają też na allegro z fajnymi rabatami. 

#8 Guest_oli

Guest_oli
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:04

również polecam r2faktury

Korzystam od roku i zgadzam się. Mega program a obsługa magazynu bajka. Plus eksport do R2księgi rządzi.

#9 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 21:23

R2faktury spoko. Dobry soft. Właśnie szukam informacji czy warto inwestować w wersję Maxi czy może Standard będzie w porządku. Na ten moment idąc za waszymi poleceniami zakupiłem wersję mini (tania, na próbę) i jestem przekonany że chcę więcej. Jak sądzicie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych