Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Tani dentysta – Warszawa, Poznań, Wrocław

145 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 22:21

Nie chodzi o to żeby dentysta był tani tylko o to żeby wyleczył porządnie zęby. Ja we Wrocławiu chodzę do Centrum Stomatologicznego Margo gdzie te ceny są przystępne. Trafiłem tam na dentystkę która naprawdę świetnie się zna na rzeczy a do tego jest cierpliwa bo wstyd się przyznać ale jestem trochę histerykiem ;)

#22 borkotek123

borkotek123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 11:46

Witam, niestety cena a jakość nie zawsze idą w parze. Ja od lat korzystam z mojego renomowanego dentysty http://sujka.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony.

#23 Guest_MarlenaW

Guest_MarlenaW
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 16:06

Dobry dentysta to taki, do którego chce się wracać smile.png Jeżeli chodzi o Warszawę, to ja chodzę do Klinki Odent - odział na Duchnickiej. Moim zdaniem ceny są adekwatne do jakości wykonywanych usług - miałam tam leczenie kanałowe, które bardzo dobrze wspominam - było prawie bezbolesne. Na miejscu można zrobić prześwietlenie zęba, co mi akurat bardzo ułatwiło życie - nie musiałam dodatkowo szukać miejsca, w którym mogłabym to zrobić. Za tydzień czeka mnie wizyta z córką, jestem pewna, że tam zajmie się nią dobry dentysta.

#24 Guest_adamek

Guest_adamek
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 16:22

Polecam Bożenę Hoffman - a prowadzi ona swój gabinet na ulicy Wałowej 7. Bardzo doświadczona dentystka, profesjonalna, no i świetnie wykształcona - wcześniej była nauczycielem akademickim, do tego ma doktorat.

#25 PokrakB

PokrakB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 luty 2016 - 11:07

Jak dla mnie najlepszy dentysta w Poznaniu pracuje tutaj: http://www.dentysta-royaldent.pl/

Zawsze dobrze mnie obsługiwali, stosunkowo bezboleśnie, dwa zęby uratowali mi, chociaż inni rozkładali ręce.

#26 Guest_RomanKore

Guest_RomanKore
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 12:58

Ja od siebie mogę śmiało zapewnić i polecić Panią doktor Jaworską z Dental Design. Jest świetnym specjalistą, wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu podczas wizyty czuję się bezpiecznie. Korzystam już od dawna i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze trafne diagnozy i oczywiście zero bólu. Ostatnio przeniosłem się na Ursynów bo otworzyli nowy gabinet i również się nie zawiodłem

Polecam!

#27 Guest_Trybek30

Guest_Trybek30
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 15:21

Niestety we wrocławiu u poznaniu nie znam dentystów, ale z doświadczenia w warszawie moge polecić Marka Rybickiego z Dental Design podajże, bo się przeprowadziłem i już tam nie chodzę. Chodziłem do niego przez kilka lat i zawsze byłem zadowolony z jakości jego leczenia. a szczególnie gdy potrzebowałem implant zrobić, to w ogóle nie wiem czy to nie jego konik bo super wyszło ;) 

#28 tomika

tomika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 luty 2016 - 15:43

Czy tani  jest dobry?

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 07:25

Może bezpośrednio dam wam namiary na dobrego lekarza - http://www.newdentcl...pl/alaa-eljamal

fachowiec z doświadczeniem, umiejętnościami i jak widać - certyfikatami. chodzimy do niego od 3 lat - w sumie zmieniliśmy gabinet ze względu na niego. ale też plus jest taki, w tej klinice nie biorą za przeglądy, płaci się dopiero kiedy faktycznie leczą.

#30 Marek_Szczecin

Marek_Szczecin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 09:14

Jak już wszyscy polecają, to i ja zostawię namiary na swojego, zaufanego stomatologa. Jest nim dr Marta Gałęska z gabinetu Uni-Med w Szczecinie. Naprawdę warto, skorzystać z jej pomocy.http://www.stomatolo...ed.szczecin.pl/

#31 Guest_Bellatrix Lastrange

Guest_Bellatrix Lastrange
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 11:59

Jak jakieś większe problemy z zębami to ja polecam świetnego chirurga stomatologa Maka Rybickiego, to super lekarz i człowiek. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla każdego pacjenta. Miałam problem ze źle wstawionym implantem, który kosztował dużo i musiałam go za wszelką cenę uratować. Ten specjalista pomógł mi w tym i w końcu uśmiecham się ładnie smile.png Miałam wybite obie jedynki - wypadek na nartach z drzewem ;/ 

#32 Guest_beta

Guest_beta
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 11:47

Osobiście mogę polecić Bożenę Hoffman - po prostu jest doświadczona, dokładna, jeżeli się za coś bierze - a miałem bardzo popsute zęby, to wszystkim zajmuje się na całego. Także polecam po prostu zajrzeć na jej stronę internetową - www.bozenahoffman.pl .

#33 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 05 maj 2016 - 12:37

Również szukam

#34 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 901 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 09:28

Nie polecam patrzeć się jedynie na ceny w danym gabinecie stomatologicznym Warto jest zwracać uwagę szczególnie na to jakie doświadczenie ma lekarz. To jak wstawi nam plombę. Jak długo będzie się ona utrzymywala....

Sam jestem od dłuzszego czasu klientem tej kliniki stomatologicznej we Wrocławiu:

http://proclinicdental.pl/

Może nie jest tak tanio ale mają tam nowoczesne urządzenia, plomby nie wypadają i jest to chyba pierwszy stomatolog, u którego byłem ale u którego znieczulenie i leczenie nie boli. 

#35 Guest_maga

Guest_maga
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 23:02

jak chodzi o Ślask i Katowice to na "znanych" Gwiazdach / ul Roździeńskiego polece Centrum implantologii i stomatologii Astra Dent - zrobią wszystko , mega nowoczesny sprzet i kompleksowa opieka , fajni lekarze no i nic a nic nie boli a sporo mi zrobili

#36 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 815 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 23:44

Jeśli chodzi o tego typu implanty, to na pewno warto zgłosić się do FabDentu w Warszawie.Mają tam świetnych stomatologów, którzy specjalizują się w tego typu dziedzinie. Poza tym dysponują świetnej jakości materiałem i profesjonalnym sprzętem.

#37 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 13:13

Poznań, dosyć daleko, ale lekarz naprawdę świetny - http://www.newdentclinic.pl/chodziło i implanty, ale po prostu nawet kalkulując drogę u nich wychodzi o wiele taniej, więc nie było sensu kombinować, a koleś który to robił był mi polecany nawet na forach niezwiązanych z poznaniem, więc musi mieć pojęcie. a czy tani? na tle tych ofert jakie dostałem było faktycznie spoko, ale najważniejsze, że usługę wykonali jak należy.

#38 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 12:35

Ja mogę polecić dr. Sundmana z warszawskiego gabinetu  Medens. Bardzo cierpliwy i uprzejmy człowiek, zna się na rzeczy. Chodzę tylko do niego i to już od dłuższego czasu. Jak dla mnie najlepszy dentysta.

#39 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:37

Jeśli ktoś szuka dentysty w Warszawie i okolicach, to tylko i wyłącznie Dental Clinic Józefów - bardzo dobrze się tam czułem jako pacjent, chyba w żadnym innym gabinecie nie dbano o mnie tak, jak tam.

#40 krycha1

krycha1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 22:11

Mogę polecić stomatologa chirurga, który odratował mi ząb do usunięcia. Zostałem do niego skierowany przez innego lekarza, ktory nie chciał podjąc się zabiego. Mowa o http://dentes.wroclaw.pl Jeżeli macie dodatowe pytania to piszcie smialo :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy