Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tani dentysta – Warszawa, Poznań, Wrocław

128 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_Silka

Guest_Silka
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 12:22

no ja wlasnie lubię wyżej wymieniony Centrum Demed - jest to miejsce gdzie leczą bezboleśnie, dokładnie i w przyjemnej atmosferze. nie chodzę tam zestresowana! polecam

#122 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 256 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 11:36

Ja nie mieszkam w Warszawie, ale jeśli chodzi o polecany gabinet dentystyczny na Śląsku to https://smigiel.net/ ma jedne z najlepszych opinii jeśli chodzi o zabiegi dentystyczne czy implantologie. Ale na pewno w każdym mieście są gabinety, które są polecane. 

#123 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 16:27

15km od Warszawy, a dokładniej w Pruszkowie polecam Pio-Dent. Jak dla mnie najlepszy stomatolog jak istnieje. Od kilku lat tylko tam leczę zęby i nigdzie indziej nie chodzę. 

ps. dojeżdżam z Warszawy. 

#124 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 09:41

Nie mam pojęcia co oznacza "tani", bo przecież to pojęcie względne ale z całą pewnością mogę polecić gabinet http://www.astra-den...ka-katowice.php w którym bardzo dobrze wstawiono mi implanty cyrkonowe. Nawet nie wiecie jak moja samoocena się podniosła gdy patrzę w lustro i w końcu widzę uśmiech taki jaki trzeba :)

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#125 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:57

Polecam Flo-Dental w Ząbkach pod Warszawą. Ceny o wiele niższe niż w stolicy i bardzo dobrze leczą zęby. Mnie się wszystkie plomby trzymają, nawet te robione kilka lat temu. 

#126 Guest_magdanni

Guest_magdanni
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:04

We Wrocławiu przy Hallera mogę polecić gabinet Maxdent gdzie wybieliłam zęby metodą nakładkową. Skutecznie i bezboleśnie, a doktor dodatkowo potrafi rozluźnić atmosferę więc wizyty odbywają się bezstresowo. 

#127 Bartek299

Bartek299

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 08:53

Nie mam pojęcia co znaczy dla Was "tani", bo przecież to pojęcie względne. Dla przykładu ja wybrałem http://www.astra-den...ci-katowice.php ten gabinet jeżeli chodzi o leczenie zębów mojego dziecka i nie żałuję. Świetne podejście mają, a moja córka nie obawia się już leczenia :) 

#128 mamarek44

mamarek44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:42

Jakiś czas temu miałem problem z zębem. Okazało się, że potrzebne jest leczenie kanałowe. Znajoma poleciła mi wtedy klinikę Medykus znajdującą się na warszawskim Mokotowie. Niby miałem tam kawałek ale przekonały mnie dobre opinie o klinice i absolutnie sie nie zawiodłem. Zawsze bałem się leczenia kanałowego, a tutaj przeszło jakby niezauważone i już ząb wyleczony:). Na prawdę warto na takie zabiegi udać się właśnie do tej kliniki. Dodatkowo wykonują oni szereg innych usług dentystycznych takich jak wybielanie, protetyka czy nawet implanty zębów.

#129 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:30

Zgadzam się, tani to względne pojęcie. Zresztą cokolwiek ono znaczy lepiej wybrać się do dobrego specjalisty i zapłacić więcej niż mniej i mieć byle jak, a niestety często tak jest. Ja mogę polecić Varsovia Dental w Warszawie. Sprawdzony gabinet, bardzo dobrzy specjaliści i ceny jak dla mnie ok. Zresztą tak jak napisałem uważam, że nie ma co oszczędzać na zdrowiu. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy