Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

projekt i wykonanie hali produkcyjnej

wróć do serwisu Moja Firma 59 odpowiedzi w tym temacie

#41 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:03

Jeśli chciałbyś przeprowadzić pomiary hałasu lub analizy akustyczne, możesz skontaktować się z firmą www.labotest.com.pl. Korzystałam z ich usług w ubiegłym roku i byłam zadowolona z naszej współpracy. Oferują także pomiary emisji spalin, pomiary na stanowiskach pracy oraz analizy chemiczne.

#42 madzia001

madzia001

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:14

Sprawdź na https://www.ocmer.co...l-produkcyjnych. Z tego co wiem, firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz budowie hal produkcyjnych. Jako klient możesz wybrać zakres prac, które firma ma wykonać. W ich skład kompetencji wchodzi również przygotowanie dokumentacji, dotyczącej uzyskania pozwolenia na budowę.

#43 segeda

segeda

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 luty 2020 - 09:11

Polecam w tej sprawie firmu "https://www.maglo.com.pl/".Wysyłka na terenie całej Polski za za dobrą cenę.

Kontakt:

ul. Jana 2/73, 91-350 Łódź

+48 42 30 73 070
+48 501 685 300

biuro@maglo.com.pl

https://www.maglo.com.pl/

#44 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 852 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 11:47

Może firma MCM: https://www.mcmproje...ale/produkcyjne  ? Teść jakiś czas temu budował niewielką halę i skorzystał z ich pomocy.
Firma bardzo szybko się uwinęła, wiem, że był bardzo zadowolony ze współpracy. Szczególnie z tego, że bardzo pomogli mu przy załatwianiu wszelkich formalności prawnych, które praktycznie każdego mogą przyprawić o ból głowy.
Wprawdzie nie jest to najtańsza firma na rynku ale działają z powodzeniem od wielu lat tak więc możesz być pewien wysokiej jakości budowy.

#45 Mariuszz_w

Mariuszz_w

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 23:05

Budując swoja halę, korzystałem z firmy Commercecon https://commercecon.pl Zajęli się kompleksowo całym przedsięwzięciem począwszy do planowania, stworzenie projektu, aż po budowę, zatem nie musiałem się za nadto martwić. Na ich stronie można skorzystać z formularza wyceny. Realizacja projektu w moim przypadku przebiegła bardzo szybko. Jeśli chodzi o firmę, to nie mogę się do niczego przyczepić, widać, że są to ludzie, którzy znają się na swoim fachu.

Pozdrawiam

#46 Agnieszka Jadwiga

Agnieszka Jadwiga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2020 - 14:17

Cześć :)

Jako budująca się księgowa... zapytam czy znacie jakaś dobra hurtownie instalacyjna w okolicach Pomorza?

Kiedy mieszkałam na Śląsku bardzo pomogło mi:

https://www.tvsudeck...talacyjna-pamar

#47 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 10 maj 2020 - 09:15

Profesjonalne usługi budowlane wykonuje także firma www.agrolbudsc.pl. Specjalizują się w budownictwie przemysłowym. Wykonali dla nas halę magazynową na płody rolne. Uwzględnili wszystkie nasze prośby i uwagi. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy.

#48 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 11 maj 2020 - 15:02

Po takie rzeczy możecie się udać do firmy https://www.ekobud.net.pl Mają oni juz za sobą wiele projektów nowoczesnych hal magazynowych, a także i takich obiektów jak hotele, pensjonaty, szkoły, hale sportowe itp. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.

#49 xhjamazing

xhjamazing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaChengdu

Napisano 07 lipiec 2020 - 09:00

Jak juz znajdziemy odpowiedniego wykonawcę nie zapomnijmy do dostawcy profesjonalnego wyposażenia, przyda się wtedy namiar na firmę Cassioli.

1. Sprężarka Toshiba, sprężarka chłodnicza Sanyo compressor, sprężarka,
2. Oferujemy również kilka marek sprężarek w okmarts w cenie hurtowej.
3. Poproś o wycenę na naszej stronie: okmarts są dostępne w cenie hurtowej i bardzo szybkiej dostawie
4. okmarts.com to internetowa strona zakupów dla osób zainteresowanych produktami automatyki. zapewniamy kompleksowe rozwiązanie dla Twojej aplikacji

#50 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 26 listopad 2020 - 18:34

W sprawie firmy specjalizującej się w  produkcji osprzętu elektrotechnicznego dla instalacji niskiego napięcia to sprawdzi wam się Promet z Sosnowca sklep.sn-promet.pl Prowadzą sklep internetowy, więc szybko i sprawnie, bez wychodzenia z domu zrobicie u nich zakupy. Mają szeroki wybór, m.in. wskaźniki diodowe, mierniki i wskaźniki cyfrowe, przyciski sterownicze, lampki sygnalizacyjne, elementy systemów pożar. i alarmowych czy kasety sterownicze. Jakość pierwsza klasa, ceny  porządku, także śmiało ich doradzam.

#51 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 25 luty 2021 - 11:59

Osobiście mogę polecić Ci także usługi firmy www.raionsoftware.pl. Niedawno stworzyli dla nas niezawodny system zarządzania produkcją. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zwiększyć efektywność i wydajność naszego działu produkcji.

#52 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 14:40

Chłodnie przemysłowe oraz urządzenia do wytwarzania kontrolowanej atmosfery oferuje firma CHEREK. Polecam tego kontrahenta.

#53 Pantalonek

Pantalonek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaKrk

Napisano 30 marzec 2021 - 17:26

Hej, jakbyście potrzebowali odpowiednich regałów na wymiar to polecam firmę Regalit - w swojej ofercie mają systemy magazynowe - w tym regały półkowe, regały paletowe, regały przemysłowe i regały wysokiego składowania. Zapraszam na: https://regalit.pl/

#54 jurek.koler

jurek.koler

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 kwiecień 2021 - 06:34

Hmm, a może poszukaj w jakimś katalogu firm.

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 11:04

może interhall.pl?

#56 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2021 - 20:11

Do wylewki betonowej i wykończenia posadzki w hali polecam firmę Onelevel, to sprawdzony kontrahent. Zlecenia są wykonywane dokładnie i z dobrej jakości materiału.

#57 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2021 - 19:42

W hali produkcyjnej konieczna jest taśma. Polecam usługi firmy Rubberserwis oferującej naprawę uszkodzonych taśm przenośnikowych. Zlecenia przyjmują z całego kraju, a regeneracja jest wykonywana przez nich dokładnie - to rzetelna firma. Polecam!

#58 Guest_Bogusław

Guest_Bogusław
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2021 - 23:50

Przy budowie hali polecam współpracę z firmą SPO Konstrukcje Stalowe świadczące usługi w zakresie spawania i wykonywania konstrukcji stalowych. Usługi są wykonywane solidnie i precyzyjnie. To rzetelny kontrahent.

#59 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 16 maj 2021 - 17:51

Bardzo ciekawy temat. Dziękuję Wam za pomocne komentarze. Ja niedawno poszukiwałam sprawdzonej firmy specjalizującej się w chłodzeniu wodnym hal. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę firmy www.toram-systems.eu. Dostarczyli nam wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, oferując przy tym bardzo korzystne ceny. 

#60 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2021 - 01:15

Gdy twoja hala produkcyjna zacznie w pełni funkcjonować polecam nawiązać współpracę z firmą Rubber Serwis wykonującą serwis taśm przenośnikowych. Firma serwisuje taśmy z całego kraju. Zlecenia wykonuje dokładnie i terminowo, to rzetelny kontrahent!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy