Skocz do zawartości

Jaki prawnik z Poznania - spadek?

prawnik poznań

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gosieczek

Guest_gosieczek
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2014 - 02:46

Jaki prawnik z Poznania jest dobry w sprawach spadkowych?

#2 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 09 sierpień 2014 - 02:59

No chyba najlepszy w takich sprawach jest adwokat Paweł Żywiecki. Info o ofercie jest na jego stronie http://www.adwokatzywiecki.pl Sprawy spadkowe nie należą do łatwych, dlatego też dobrze jest mieć pełnomocnika.

#3 robertvan

robertvan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:20

poszukaj dobrego adwokata na portalu http://www.wybierzprawnika.com - masz dużą bazę adwokatów i opinie Klientów

#4 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 11:44

Ja polecam kancelarię Kacprzak&Kowalak. Moja sprawa skończyła się dla mnie pozytywnie, od tamtej pory zawsze jak potrzebuję pomocy prawnej to korzystam z ich usług.

#5 Guest_olgunia

Guest_olgunia
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:57

Ja polecam kancelarię Kacprzak&Kowalak. Moja sprawa skończyła się dla mnie pozytywnie, od tamtej pory zawsze jak potrzebuję pomocy prawnej to korzystam z ich usług.

Zgadzam się, jest to godna zaufania kancelaria. Fachowe doradztwo i pomoc w opresji. Polecam;)

#6 Guest_pawel5556

Guest_pawel5556
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:45

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.

#7 Guest_Karyna

Guest_Karyna
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:02

A musi być koniecznie z Poznania? Jeśli jesteś w stanie podjechać to bardziej polecałabym Panią Chróścielewską w Łodzi. Mają po prostu usługi na znacznie wyższym poziomie, zwłaszcza w tych zakresach prawa, a ceny zbliżone.

#8 Guest_MariaAntonina

Guest_MariaAntonina
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:51

Potwierdzam, Pani Chróścielewska jest naprawdę świetna! Osobiście prowadziła moją sprawę spadkową i to jej zawdzięczam zwycięstwo. Naprawdę, z tak zaangażowanym, ciepłym i otwartym prawnikiem nie spotkałam się nigdy wcześniej. Wciąż jestem zdumiona, że w kancelarii adwokackiej może panować taka miła atmosfera, a jednocześnie prawnik, może być tak skuteczny.

#9 Guest_NitroAzot

Guest_NitroAzot
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:06

Polecam umówić się do Pani Chróścielewskiej. To jedyny znany mi prawnik na którym naprawdę można w stu procentach polegać. Byłem u niej trzy miesiące temu. Pani Magda przejęła moją sprawę od innego prawnika, z którym współpracowało mi się naprawdę naprawdę źle. Dopiero wtedy kiedy ona się tym zajęła, zrozumiałem jak bardzo tamten prawnik namieszał i ile rzeczy zepsół. Pani Magda na szczęście wszystko błyskawicznie sprostowała i bardzo sumiennie i starannie zajmowała się moją sprawą aż do zwycięstwa. Bardzo sobie chwale jej pomoc :) Myślę, że ty też będziesz zadowolony.

#10 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 marzec 2020 - 12:23

Bardzo dobrą opinię w Poznaniu ma Kancelaria Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/Znam kilka osób, w których imieniu występowali w sprawie spadkowej i bardzo sobie chwalili.

#11 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 13:27

.

#12 czeresnia131

czeresnia131

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 13:41

W sprawie spadkowej po zmarłej bliskiej osobie mi również pomogła Kancelaria Pani Agaty Koschel-Sturzbecher. Nie bardzo orientowałem się w temacie, a oni pomogli mi załatwić na czas wszystkie formalne sprawy. Mogę jak najbardziej polecić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych