Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

biuro rachunkowe Warszawa

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Moja Firma 47 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Irek

Guest_Irek
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 13:09

QualityDot daje dosyć pokaźne zniżki na księgowość, nawet do 20% - to tak dla zainteresowanych zmianą biura rachunkowego. 

#22 Guest_Ryszardos

Guest_Ryszardos
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:46

QualityDot daje dosyć pokaźne zniżki na księgowość, nawet do 20% - to tak dla zainteresowanych zmianą biura rachunkowego. 

Jak co roku można u nich takie coś dostać. Warto korzystać, jak ktoś dotychczas płacił większe kwoty to tu będzie do 20 procent do przodu

#23 Guest_Luki

Guest_Luki
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 20:30

Też zobaczcie na QualityTax - bardzo ogarnięta obsługa. Zajmują się m.in. optymalizacją kosztów prowadzenia biznesu. 

#24 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 25 luty 2016 - 11:03

Wybierz takie biuro, które zapewni CI kompleksową obsługę. Możesz sprawdzić ofertę Key Tax na przykład http://keytax2014.jimdo.com/. Mają bardzo szeroki zakres usług. Do tego są terminowi i mają rozsądne ceny.

#25 Guest_Kacperus

Guest_Kacperus
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 20:31

Z warszawskich biur rachunkowych ja polecam zdecydowanie CKD Hetman. Oni mają swoją siedzibę na Ostródzkiej. W ofercie praktycznie wszystko, księgowe od lat, sprawdzone, doświadczone. 

#26 Guest_zcss

Guest_zcss
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 12:22

Zgłoś się do Marii Grabowskiej z biurogama.pl. Pomogła mi od podstaw założyć biznes (rejestracja i inne sprawy), otrzymałem doradztwo przy doborze właściwej formy opodatkowania. Przechodziłem z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości do prowadzenia standardowej działalności gospodarczej i biuro Gama pomogło mi mocno w załatwieniu niezbędnych formalności. Płacę niewiele. Cena usług obniża się proporcjonalnie wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Akurat mam firmę, w której wzrasta ilość dokumentów księgowych rok do roku i w tym biurze na 100% nie przepłacam. Sprawdziłem praktycznie wszystkie cenniki i nie znalazłem lepszego.

#27 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 09:33

A korzystacie z usług doradców podatkowych? Biura rachunkowe często nie świadczą takich usług. A na optymalizacji podatków można sporo zaoszczędzić. W Warszawie takimi optymalizacjami zajmuje się Michał Zdyb. Tutaj http://www.michalzdyb.pl/ można się dowiedzieć więcej

#28 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 10:08

Szczerze polecam Ci sprawdzone przeze mnie biuro In-nova. Mają duże doświadczenie i duzo pomogli mi w mojej firmie. Dzięki nim moja firma wyszla na prostą i teraz rozwijam ją do coraz to większych rozmiarów wink.png

#29 Guest_dyiesi

Guest_dyiesi
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 20:19

Z warszawskich biur rachunkowych ja polecam zdecydowanie CKD Hetman. Oni mają swoją siedzibę na Ostródzkiej. W ofercie praktycznie wszystko, księgowe od lat, sprawdzone, doświadczone. 

A kadry tez robią?

#30 intaris

intaris

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2016 - 16:23

Ja polecam wam biuro rachunkowe Pani Beaty baliszewskiej z Warszawy. Biuro nazywa się Grażyna. Są bardzo terminowi i rzetelni. Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i ani razu nie miałem żadnych zastrzeżeń

#31 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 810 postów

Napisano 19 maj 2016 - 22:04

Najlepsza jest samodzielna księgowość online. Niewiele kosztuje, a naprawdę sporo można zyskać. Zerknijcie sobie tutaj http://partner.wfirm...3eb51ce37bcf99c. Propozycja jest naprawdę ciekawa i godna rozważenia, zwłaszcza że można sporo zaoszczędzić.

#32 Guest_Piotrosienek

Guest_Piotrosienek
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 19:48

Tak kadry też robią. Z tym akurat nie ma problemów. Zresztą to jest chyba na stronie internetowej wiec zobacz sobie. 

#33 Guest_Hlono

Guest_Hlono
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 10:44

Też zobaczcie na QualityTax - bardzo ogarnięta obsługa. Zajmują się m.in. optymalizacją kosztów prowadzenia biznesu. 

A gdzie to biuro jest w wawie?

#34 lagis

lagis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 22:06

Ja od długiego już czasu korzystam z usług biura GRAŻYNA prowadzonego przez Panią Beatę Baliszewską i jestem bardzo zadowolony. Wszystko w terminie i profesjonalnie rozliczone.

#35 Guest_Alojzos

Guest_Alojzos
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 22:20

Ogarną ktoś w końcu ile to Qdot daje tych zniżek tak realnie?

#36 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 19:25

Ogarną ktoś w końcu ile to Qdot daje tych zniżek tak realnie?

Witam.

Jeżeli uzyskanie konkretnych stawek jest u konkurencji kłopotliwe zapraszamy do zapoznania się z ofertą WL Accountancy. Oferujemy prowadzenie księgowości oraz kadr w pełnym zakresie. Informacje i dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie www.wl-accountancy.pl

#37 Guest_Dardaniel

Guest_Dardaniel
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 23:03

Kurcze a jakie trzeba spełnić warunki żeby taką zniżkę dostać? Nie mówię o tych 20% ale chociaż 10?

#38 Guest_agataaaa990

Guest_agataaaa990
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 11:03

Ja korzystam z biura rachunkowego Sygnum i jestem zadowolona. Do wszystkich wykonywanych obowiązków podchodzą rzetelnie i jeszcze się nie zdarzyło żeby popełnili jakiś błąd. Wcześniej korzystałam z innego które pewną sprawę mi zaniedbało i musiałam potem za to odpowiadać. Także naprawdę trzeba się zastanowić dwa razy kogo się wybiera. 

#39 Guest_ida990

Guest_ida990
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:22

Ja korzystam z biura Abasuc na Lanciego i jestem bardzo zadowolona. Do swoich obowiązków podchodzą rzetelnie i jeszcze nie miałam im nic do zarzucenia. Kiedyś korzystałam z innego biura i lepiej nie mówić. W ogóle się nie przykładało i jeszcze narobiło problemu w urzędzie. Także warto dwa razy kogoś sprawdzić zanim nawiąże się z nim współpracę. 

#40 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 16:42

Tax360 - bardzo kompetentne księgowe, prowadzą mi rozbudowaną spółkę zoo i naprawdę polecam ! 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych