Skocz do zawartości

Zdjęcie

biuro rachunkowe Warszawa

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Moja Firma 41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewela87

ewela87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 21:13

Witam, czy ktos moglby mnie poratowac rada. Potrzebuje jakies dobre biuro rachunkowe Warszawa. Nie pochodze ze stolicy wiec jak wiadomo nie mam tez obycia ani zbytnio wielu znajomosci, dlatego tez postanowilam zasiegnac rady tutaj. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam 

#2 monia8212

monia8212

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 05 sierpień 2014 - 21:30

Witam, Biuro Rachunkowe Monex ze Szczecina z przyjemnością podejmie współpracę zdalną. Posiadamy obowiązkowe OC. Sprawami klientów zajmuje się osobiście, stały kontakt tel. gg, skype i mailowy, reprezentuję przed Urzędami. Zapraszam do współpracy Tel. 507-870-281 mail: kontakt@biurorachunkowe-monex.pl www.biurorachunkowe-monex.pl

#3 Guest_Cygan

Guest_Cygan
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:36

Bardzo dobre księgowe pracują w QualityDot. To biuro jest już na rynku parę lat,a jak chcesz przenieść księgowość do nich to pogadaj o zniżce, mój znajomy tak zrobił i dostał.

#4 Guest_Michal_Stark

Guest_Michal_Stark
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 14:29

Bardzo profesjonalnie moją dokumentację księgową prowadzi biuro A&P Con. Wszystkie dokumenty są w największym porządku, nic nie ginie, każdą jedną fakturkę można bez problemu odnaleźć w razie potrzeby. Pełen profesjonalizm.

#5 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 09:35

Ja miałam do czynienia z Qualitydot o którym tu ktoś wyżej już pisał. Biuro bardzo dobre i sprawdzone. Do tego fajna lokalizacja.

#6 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:35

Ela i jak oceniasz? Ile płacisz za księgowość u nich?

#7 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 05:50

Też niedługo otwieram firmę (samozatrudnienie), a więc 1-2 faktury w ciągu miesiąca. Kogo polecicie w tym zakresie?

#8 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 08:35

Jest wiele biur rachunkowych ale sam polecam wybrać to sprawdzone. Nie patrz się na pewno jedynie na cenę ale równiez na doświadczenie.Odradzam równiez księgowe pracujące na czarno. Jak taka się pomyli to będziesz miał problem.Dobre  biuro rachunkowe jest ubezpieczone tak więc ewentualne pomyłki są o wiele mniej odczuwalne.

Sam na chwilę obecną korzystam z biura rachunkowego Infakt. Tutaj masz film o tym jak wybrać takie biuro:

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#9 Guest_Olivierka

Guest_Olivierka
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 12:41

Ile w tym Qdot kosztuje obsługa kadrowa tak 15-20 osób?

#10 Guest_fdaae

Guest_fdaae
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:42

Najlepiej zadzwonić do biura VLC z Wawra. Na stronie ksiegowawawer.pl mają podany telefon i cały kontakt. Oferta jest szeroka, dopasowana do różnych potrzeb i oczekiwań. Ja akurat potrzebowałem pomocy z rachunkowością, ponieważ prowadzę własną praktykę lekarską.

#11 Guest_Seba_stian

Guest_Seba_stian
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 17:27

Ile w tym Qdot kosztuje obsługa kadrowa tak 15-20 osób?

Zobacz może mają na stronie kalkulator, a jak nie to napisz tam

#12 Guest_rewq

Guest_rewq
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 15:09

Najlepsze jest biuro rachunkowe Elephant finance Zdecydowanie polecam. Cenią sobie każdego klienta, nie musisz mieć milionów na koncieJ

Elephant finance to świetnie biuro z siedzibą w centrum Warszawy, ja akurat jestem z Poznania, ale wszystko załatwimy online. To bardzo ułatwia życie.

#13 Guest_Serrry

Guest_Serrry
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 22:51

Też niedługo otwieram firmę (samozatrudnienie), a więc 1-2 faktury w ciągu miesiąca. Kogo polecicie w tym zakresie?

Zobacz na to QualityDot.

#14 konopkaa

konopkaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2015 - 11:26

W Warszawie na Lanciego znajdziesz biuro www.adamus.net.pl i Panią Jadwigę, która rzetelnie zajmie się księgowością w twojej firmie tak jak i zajmuje się moją. Z czystym sumieniem mogę polecić. No i jeśli trzeba to można w weekendy dzwonić :)

#15 Guest_Osicki

Guest_Osicki
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 13:08

Ja korzystałem z TaxLegis. Oni są w Pruszkowie ale z Warszawy to niedaleko. Co ważne są bardzo dokładni w tym co robią i nigdy nie popełnili żadnego błędu. Jak dla mnie najlepsi.

#16 Guest_Kert

Guest_Kert
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 17:35

Ja korzystałem z TaxLegis. Oni są w Pruszkowie ale z Warszawy to niedaleko. Co ważne są bardzo dokładni w tym co robią i nigdy nie popełnili żadnego błędu. Jak dla mnie najlepsi.

TaxLegis są bardzo profesjonalni. Sam mieszkam w Pruszkowie i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Korzystam już od dłuższego czasu i zawsze wszystko super.

#17 Guest_hans

Guest_hans
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 09:57

Bo kto powiedział, że najlepsze biura muszę się mieścić w stolicy. Tuż obok Jest wspomniany Tax Legis, sam korzystam, mam porządek w papierach i to się dla mnie liczy, zawsze wszystko na czas.

#18 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 14:23

Zobacz może ofertę tego biura http://estelligence....nkowe-warszawa/ . Działają kompleksowo. Mają duże doświadczenie i oferują szeroki zakres usług. To bardzo nowoczensne biuro więc oddadzą do twojej dyspozycji narzędzia, dzięki którym będziesz miał natychmiastowy dostęp do całej swojej dokumentacji.

#19 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1016 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 listopad 2015 - 17:02

Witam

Zapraszam do nas :)

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#20 Guest_sensor

Guest_sensor
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 09:43

A próbowałeś u nich? Bardzo profesjonalni i terminowi, nie zdarzyło się żeby zrobili jakiś błąd, więc o to martwić się nie trzeba www.taxlegis.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych