Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak otrzymać 300 tysięcy złotych na biznes na wsi?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102190 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 20:14

Osoba, chcąca założyć własny biznes na terenie wiejskim ma możliwość otrzymania nawet 300 tysięcy złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach programu LEADER. Jakie są warunki i formalności wymagane do uzyskania dofinansowania?

Powrót do artykułu: Jak otrzymać 300 tysięcy złotych na biznes na wsi?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:59

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#3 Guest_GRFRAN

Guest_GRFRAN
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:42

To dofinansowanie jest jeszcze aktualne ?

#4 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:41

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl Współpracując z nami nowe firmy (do 12 miesięcy) mogą skorzystać ze zniżek na wiele produktów w tym: NAJTAŃSZY ABONAMENT NA RYNKU! Najnowszy Huawei P10 LITE + Oferta bez limitu: rozmowy, SMS, MMS do wszystkich operatorów w kraju + Pakiet internetu: 1 GB (można uruchamiać pakiety 2-20 GB) Cena zestawu: 1249 zł brutto Płacisz raz, korzystasz 24 miesiące.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych