Skocz do zawartości

Wypadek w Łodzi - jakie odszkodowanie

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 22:40

Miałam wypadek. Poszukuję osoby z Łodzi, która pomogłaby odzyskać należne mi odszkodowanie.

#2 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 23:24

Ja mogę ci polecić Kancelarię Prawną Meritum. Tu jest do nich kontakt oraz ich oferta http://meritumodszkodowania.pl Prawnik Agnieszka Mikołajczyk jest naprawdę dobra w tego typu sprawach.

#3 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 07:50

Witam. Myślę, że byłbym w stanie pomóc. Jestem młodym prawnikiem, walczę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, także priorytetem jest dla mnie to, żeby uzyskać dla poszkodowanego jak najwyższe odszkodowanie. Należność dopiero po wygranej, wcześniej: ani grosza. Oferuję wsparcie i szczegółowe informacje nt. postępu sprawy na każdym jej etapie.

ryan-wu@o2.pl

#4 Guest_follow-1

Guest_follow-1
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 13:14

polecam ci kancelarię Votum,  trochę o nich głośno w mediach ze względu na sprawę, w której dla poszkodowanej rodziny wywalczyli ponad 2 miliony odszkodowania...

#5 Guest_tronina

Guest_tronina
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 10:21

polecam ci kancelarię Votum,  trochę o nich głośno w mediach ze względu na sprawę, w której dla poszkodowanej rodziny wywalczyli ponad 2 miliony odszkodowania...

ciekawe jak to wygląda, taki proces o odszkodowanie - jak votum ocenia, że gra jest warta świeczki? czy zajmują się każdą sprawą czy jakoś je oceniają na początku?

#6 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 18:24

Również polecam prawnik Agnieszkę Mikołajczyk z kancelarii prawnej Meritum. Jest skuteczna, uczciwa i rzetelna. Warto też popytać rodzinę lub znajomych - mogą wskazać kogoś sprawdzonego.

#7 Guest_karala

Guest_karala
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 16:35

ciekawe jak to wygląda, taki proces o odszkodowanie - jak votum ocenia, że gra jest warta świeczki? czy zajmują się każdą sprawą czy jakoś je oceniają na początku?

noo oni działają tak że biorą każdą sprawą chyba że osoba zgłaszająca do nich jest równocześnie sprawcą wypadku - wtedy nie biorą sprawy! ale są dobrzy i pomocni dlatego warto do nich się zgłosić w razie czego!

#8 Guest_zośka

Guest_zośka
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 21:14

W odzyskiwaniu odszkodowań najlepsze jest EuCO! Firma z doświadczeniem i zapleczem. Mają własną kancelarię prawną.

#9 Młotek22

Młotek22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 19:37

Moją sprawę prowadziła adwokat Magdalena Chróścielewska. Miałem wypadek w pracy, szef był straszny w żaden sposób nie szło się z nim dogadać, niestety sprawa trafiła do sądu. Zakończyła się moją wygraną Pani mecenas od początku tak mówiła i tak było. Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii. W stu procentach mogę ją polecić jeśli macie jakiś problem i musicie skorzystać z usług adwokata. 

#10 Grzegorz Wróbel

Grzegorz Wróbel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 12:24

poszukaj kancelarii odszkodowawczych, one się specjalizuja w dochodzeniu odszkodowań, w Łodzi jest kilka na pewno;)

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 22:24

Warto sobie poczytać opinie o EuCO i właśnie do tej firmy się zgłosić. Mają wielu zadowolonych klientów o kompleksowe usługi.

#12 Guest_ost

Guest_ost
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 20:16

to a.kita@euco.pl jest mail do agenta z tego euco który mi pomógł. jak jest jakiś problem  z odszkodowaniem to do niego warto napisać

#13 Damien56

Damien56

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 maj 2017 - 18:37

Może zapytaj w tej sprawie jakiegoś speca?

Nauka to czary, które naprawdę działają.

#14 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 22:42

Na infolinii EuCO można się spokojnie wszystkiego dowiedzieć.

#15 konradda

konradda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:46

Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

Okropny jest ten świat.

#16 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 21:11

Serio? Firmy od tego? A wiecie, że nie są darmowe?

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych