Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wolno rowerzyście na ulicy?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 49367 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:57

Rowerzysta w Polsce nie jest mile widziany ani na ulicy ani tym bardziej na chodniku. Mimo, iż ma on prawo poruszać się po drogach publicznych tak jak motocykle czy samochody, to często jest obiektem wyzwisk ze strony kierowców. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko jest określone kodeksem o ruchu drogowym.

Powrót do artykułu: Co wolno rowerzyście na ulicy?

#2 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:09

Niestety ale z autopsji stwierdzam, że jest większy procent bezmyslnych rowerzystów niż kierowców pojazdów samochodowych.

Rowerzysci uwazaja sie za typowe swiete krowy nie interesuja ich ani kierowcy ani piesi. Przejezdzaja przez przejscia dla pieszych, jeżdżą bez swiateł, mysląc, ze samochód to taczka, którą mozna zatrzymac w miejscu. Ktoś nie myslał robiąc takie udogodnienia dla rowerzystów, niedługo ulicami samochody nie będa mogły jexdzić bo wepcha sie paru osłów na rowerach i motorynkach przed samochód gdzie nie ma miejsca (nie powinni przekraczać linii przerywanej tak samo jak pojazdy). Policja i inne słuzby porzadkowe nie reaguja na bezmózgich rowerzystów. Skoro chcą byc pełnoprawnymi uzytkownikami dróg- pomimo nieznajomosci przepisów- powinni byc tak samo karani#3 Guest_antar

Guest_antar
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 19:16

Psu na buty przepisy kodeksu drogowego skoro rowerzysci NIE MUSZĄ ICH ZNAĆ. No bo skoro nie mają obowiązku posiadania karty rowerowej chociażby - to skąd niby mają znać prawo ich obowiązujace ??!!

#4 Guest_BArt Grab

Guest_BArt Grab
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:59

Jesteście poprostu śmieszni . Nie macie prawa dyskryminować kogoś bo jeździ rowerem . To czym się porusza , świadczy że wie na co wsiada i czego ma przestrzegać kretyni.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych