Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sądowe stwierdzenie nabycia spadku

wróć do serwisu INFOR.pl 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 08:07

Orzeczenie stwierdzające nabycie spadku służy głównie legitymizacji stanu majątkowego, jaki powstał w wyniki otwarcia spadku. Z wnioskiem o stwierdzenie nabycia spadku można udać się do sądu spadku.

Powrót do artykułu: Sądowe stwierdzenie nabycia spadku

#2 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 20:37

sąd na sprawie podziału majątku nabytego w spadku pominął fakt spłaconego przeze mnie długu rodzica. W wyroku, który otrzymałam napisano, że " niniejsza ugoda wyczerpuj wszelkie roszczenia wynikające między stronami z tytułu działu spadku". Ale na sprawie punkt spłaty pominięto a ugodę podpisywałam odnośnie tylko i wyłącznie budynku. I co teraz mam zrobić?

#3 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 15:43

Dla mnie dużym problemem było ustalenie co w spadku otrzymam. Spodziewałem się długów. Nie wiediząłem jak się do tego zabrać, aż znajomy polecił mi www.jakispadek.pl To firma detektywistyczna, specjalizują sie w majątkach. NApisełm do nich, zamówiłem i wiedziałem już wszystko. Majątek okazał się sowity, włącznie z ubezpieczeniem, firma sprawdziła wszystko.

#4 Guest_SOCHA MIETEK

Guest_SOCHA MIETEK
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:25

SPADEK,TO DLA SĄDU CZASEM PROBLEM.PO ZMARŁEJ ŻONIE JESTEM SPADKOBIERCĄ TESTAMENTOWYM ,PRAWNYM TEZ.ADWOKATÓW NIE POTRZEBUJĘ BO SAM PROWADZIŁEM POSTĘPOWANIE SPADKOWE DO DOMU I DZIAŁKI W PRZEMYŚLU I CAŁY ZESPÓŁ KTORY UCZESNICZYL OTRZYMAŁ STOSOWNE POSTANOWIENIE W OPARCIU O DEKRET BIERUTA Z 1946 I PO TEMACIE, CIĄG DALSZY PROWADZI JUZ MOJ KUZYN NA MIEJSCU W PRZEMYŚLU I JUZ USTALIŁ ZE BABCIA JEST WŁASCICIELKA POZOSTAL TEMAT ZALOZENIA KSIĘGI WIECZYSTEJ BO ZAMIERZAMY SPRZEDAC TĄ POSIADŁOŚC I TAK TO REGULOWAŁEM ZE PRAWNIK Z GDAŃSKA WYSTAWIL MI NOTĘ JAKO NIE PRAWNKOWI DOSTATECZNY ŚMIECH

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych