Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie złożyć pozew o rozwód?

wróć do serwisu INFOR.pl 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 12:51

Jeżeli w małżeństwie nastąpił trwały i zupełny rozkład pożycia, małżonek może żądać rozwodu. W tym celu należy przygotować pozew o rozwód i złożyć do właściwego sądu. A który sąd jest właściwy do rozpoznania takiej sprawy?

Powrót do artykułu: Gdzie złożyć pozew o rozwód?

#2 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:28

Bardzo dobrze sprawy klienta na sali sądowej reprezentuje adwokat Joanna Poznańska. Jest zaangażowana w sprawę, tak jakby jej dotyczyła osobiście;) Jestem mile zaskoczona, bo przy drugim rozwodzie współpracowałam właśnie z nią, i mam porównanie po pierwszym rozwodzie sprzed lat, kiedy prowadził sprawę inny prawnik. Teraz udało się szybko ustalić majątek, i skończyło się na kilku rozprawach raptem.

#3 Guest_marcin44

Guest_marcin44
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 11:58

Powiem, że fajnie prowadzą moja sprawy w kancelarii Res Publica w Krk. Trafiłem do nich z polecenia kolegi, także o tyle dobrze, że byli sprawdzeni, bo znaleźć dobrego prawnika wbrew pozorom nie jest tak łatwo.

#4 Guest_kryptoreklamy

Guest_kryptoreklamy
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 08:32

naganiacze....

#5 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 21:16

Mam pytania. Bralem slub u zony na slasku. Jestem z bydgoszczy gdzie mam zlozyc wniosek rozwodowy?

#6 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 17:23

Mieszkam w Nidzicy gdzie jest najbliższy sąd okręgowy

#7 Guest_diablica31

Guest_diablica31
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 12:41

Ja sie chce z mezem rozwiesc _bo mnie bije i drze sie na naszego syna. Ja już tego niemoge wytrzymac_ bo to wszystko przez alkohol jest_ja wszystko kupie a on. Nic_pracuje przecież on.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych