Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy pracodawca może zmusić pracownika do wzięcia urlopu bezpłatnego

wróć do serwisu INFOR.pl 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 09:38

Pracodawca poinformował mnie, że przez okres wakacji nie będzie dla mnie pracy. W związku z tym wyśle mnie na ten czas na urlop bezpłatny. Czy jest to zgodne z prawem?

Powrót do artykułu: Czy pracodawca może zmusić pracownika do wzięcia urlopu bezpłatnego

#2 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 11:22

W dniu dzisiejszy pracodawca poinformował mnie ze mam dwa wyjścia albo urlop bezpłatny albo mnie zwolni .Nie ma pieniędzy więc nie zapłaci za pracę od 1 do dnia dzisiejszego .Jeśli da mi wypowiedzenie należy mi się 3 miesięczna odprawa ale nie zapłaci bo nie ma za co .Jeśli pójdę na urlop bezpłatny mam nadal procować zdalnie za darmo ,jeśli nie będę pracować i tak mnie zwolni i nie dostanę nic. 2 osoby zgodziły się żeby iść na bezpłatny. Gdzie mam szukać pomocy, gdzie się udać jak postąpić proszę o pomoc!

#3 Guest_GOŚĆ

Guest_GOŚĆ
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 12:43

W dniu dzisiejszy pracodawca poinformował mnie ze mam dwa wyjścia albo urlop bezpłatny albo mnie zwolni .Nie ma pieniędzy więc nie zapłaci za pracę od 1 do dnia dzisiejszego .Jeśli da mi wypowiedzenie należy mi się 3 miesięczna odprawa ale nie zapłaci bo nie ma za co .Jeśli pójdę na urlop bezpłatny mam nadal procować zdalnie za darmo ,jeśli nie będę pracować i tak mnie zwolni i nie dostanę nic. 2 osoby zgodziły się żeby iść na bezpłatny. Gdzie mam szukać pomocy, gdzie się udać jak postąpić proszę o pomoc!

PIP.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych