Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak wygląda egzamin w its?

wróć do serwisu Logistyka 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 15:36

czeka mnie egzamin w ITS na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika. Czy ktoś może wie, jak wygląda egzamin? Czy warto zapisywać się na kurs przygotowujący ( z tego co się orientowałem, to u mnie w warszawie kosztuje 1200zł - np na modlińskiej 6- oni tam mają najlepsze opinie). Czy test naprawdę jest trudny i nie do zdania za pierwszym razem?

#2 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 11:58

Wiadomo, że trudny, ale jak Cię dobrze przygotują to bez problemu zdasz za pierwszym razem. W tym ośrodku na Modlińskiej 6, czyli ABC Szkolenia dobrze przygotowują - pracujesz na zajęciach na podręcznika i rozwiązujesz przykładowe testy. Byłem u nich jakoś w zeszłym i sam egzamin nie sprawił mi problemu. Kwestia wyboru dobrego ośrodka.

#3 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 13:39

Według mnie warto iść na kurs. Ja robiłem kurs w Oes w Krakowie i jestem bardzo zadowolony egzamin zdałem za pierwszym razem i teraz mam Certyfikat Kompetencji Zawodowych 

#4 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:49

Wiem, ze w MW Spedition zatrudniają teraz duzo ludzi do pracy w biurach. Wyształcenie i certyfikaty nie są na pierwszym miejscu bo praktycznych rzeczy jestes w stanie sie nauczyc w pracy. Bardziej liczy się znajomosc jezyków angielski i niemiecki, bo MW Spedition głównie współpracuje z firmami niemieckimi. 

#5 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14680 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 styczeń 2017 - 14:24

Wiem, ze w MW Spedition zatrudniają teraz duzo ludzi do pracy w biurach. Wyształcenie i certyfikaty nie są na pierwszym miejscu bo praktycznych rzeczy jestes w stanie sie nauczyc w pracy. Bardziej liczy się znajomosc jezyków angielski i niemiecki, bo MW Spedition głównie współpracuje z firmami niemieckimi.

a pytanie brzmi "jak wygląda egzamin w its?"

jak chcesz pracować jeśli podstawowego tekstu nie rozumiesztongue.pngtongue.pngtongue.png

#6 infocar

infocar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2017 - 07:35

Certyfikat kompetencji zawodowych  koal.com.pl

Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności.

Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) .

Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu.

Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy 100% zdawalność.

Więcej informacji możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej :
koal.com.pl
lub bezpośrednio pod numerem telefonu 536-499-499.

licencja transportowa kurs , Licencja spedycyjna , dokumenty do licencji transportowej, certyfikat kompetencji zawodowych

#7 infocar

infocar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2017 - 16:03

Zapraszamy na kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika http://www.koal.com.pl/
Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) .
Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu.
Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy 100% zdawalność.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy